Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

16 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Poszukaj w tym serwisie. Osobiście z tej strony byłam na weekendach w jurze krakowsko-częstochowskiej, w kotlinie kłodzkiej oraz na mazurach. Na weekend wspaniałe są mazury oraz bogata baza ciekawych obiektów które tam powstały, sporo jest też gruponów w tamte okolice.

Witam, jestem studentką Turystyki i Rekreacji.
Piszę pracę magisterską na temat różnic kulturowych w turystyce międzynarodowej.
Będę wdzięczna za pomoc i wypełnienie ankiety.

http://www.ankietka.pl/ankieta/142948/znaczenie-roznic-kulturowych-w-turystycemiedzynarodowej.html


Mam ostatni dzień na zebranie badań, więc każda ankieta jest na wagę złota ;)
Z góry dziękuje za pomoc! :)
Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie chwilkę, a bardzo mi pomożecie :)

niezweryfikowana
Posty: 141
Ostrzeżenia: 1/5

My niedawno wróciliśmy z takiego romantycznego weekendu we dwoje .Wprawdzie pogoda była średnia ponieważ nie było ciepło niemniej tyle dobrze, że nie padało. Wybraliśmy Kielce. Postanowiliśmy zobaczyć tę słynną na cały świat jaskinię Raj. I nie zawiedliśmy się, Naprawdę piękne miejsce - jak nie z tej ziemi.
Również trafiliśmy dobrze z noclegiem. Wybraliśmy ten hotel: http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/kielce/hotel-kielce.htm - jest to obiekt grupy hotelowej Accor. Bardzo dobry standard, wygodne pokoje.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 9/5

weekend we dwoje TANIO I FAJNIE GDZIE?

06 paź 2014 - 18:16:19

Zawsze możecie też gdzieś tanio polecić. Jak ma być fajnie to moze skusicie sie na Paryż. Słyszałam ostatnio, że bilety tam nie sa takie drogie a weekend może być niezapomniany. Trzeba tylko poszukać sobie taniego połączenia lotniczego. Na chwile obecna to nie problem bo jest wiele stron , na których można cos takiego wyszukać. Widziałam że na lataj.pl w prosty sposób można wyszukać połączenia lotnicze. Wiec, nic tylko brać sie za szukanie i można spędzać fajny weekend.

zweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

weekend we dwoje TANIO I FAJNIE GDZIE?

15 paź 2014 - 12:10:35

ja polecam wypad do spa ;) my bylismy niedawno w spa nad wodospadem ;) urokliwe i spokojne miejsce, do tego zabiegi, nic tylko pięknieć ;) a i miejsce na spacery jest śwuetne ;)

weekend we dwoje TANIO I FAJNIE GDZIE?

15 paź 2014 - 13:34:10

Odnośnie spa to polecam Zalesie Mazury:)

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Świetne spa mają w Beauty Center w Józefowie - faktycznie wszystko na maxa dopracowane, bardzo dobre kosmetyki, wysoki standard no i przede wszystkim zabiegi przynoszą efekt, bo w moim przypadku jednak zmiana była diametralna.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Ja polecam uderzyc do Budapesztu! Na początku marca jadę z chłopakiem i udało nam się na weekend (pt-niedz) znaleźć bilety lotnicze plus nocleg w fajnym hostelu (bardzo blisko centrum) za 350 zł łącznie! naprawde mysle,że super opcja.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 4/5

Tanio można spędzić super weekend we dwoje na Kaszubach - ceny są niewielkie (tutaj cennik : http://www.kaszuby-wczasy.pl/cennik.htm a okolica sprzyja romantycznym spacerom we dwoje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-14 17:36 przez bluegreen.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

Kochani, polecam Wam Krakó i cudowne APARTAMENTY FLORIAN. Wypoczniecie tam, jest gwarancja smakowitego jedzonka no i przy okazji coś łykniecie z kultury polskiej... Polecam :)

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

ja byłam kiedyś z chłopakiem na weekend w Krakowie. Było super piękne i magiczne miejsce, jak tylko będziecie mieli okazję tam pojechać to dobrze się zatrzymać w Hostelu Abel na Kazimierzu. Jest pięknie, uroczo i wszędzie blisko.

niezweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 2/5

My wybieramy się na podbój Wrocławia. Ostatnio tyle się mówi o tym mieście, że musimy to sprawdzić. W planach mamy zoo, Panoramę Racławicką, Ostrów Tumski, pewnie też zahaczymy o aquapark. Na tą jedną noc zarezerwowaliśmy sobie apartament krawiecka 57 Okazuje się że wychodzi taniej niż w hotelu.

Na takie wypady polecam domki na drzewie w parku Kultruinsel w Niemczech, ale w pobliżu Zgorzelca, więc od Was nie jest to dramatycznie daleka odległość :)

Na romantyczne wyjazdy polecam Kazimierz Dolny :D spędziłam tam rocznice i było cudownie. Nocowaliśmy w tym hotelu: http://nocowo.pl/nocleg/25218,kazimierz,dolny,vincent,sztuka,wypoczynku.html jest idealny do spędzania czasu we dwoje :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

olsztyn - ostróda