Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

31 minut temu

dieta organizacja

45 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Lubicie może aktywny wypoczynek? :) Jeśli tak to może wybierzcie się do centrum rekreacyjnego Promenady: http://www.promenadacountry.pl/sa ? Świetne miejsce nad Zalewem Zegrzyńskim. Jest tam naprawdę bardzo ładnie, zielono, piaszczysta spora plaża ;)
I mnóstwo możliwości ciekawego spędzania wolnego czasu: sporty wodne, drużynowe, na pewno byście się nie nudzili.
Sama jeżdżę tam często ze znajomymi.

A no jeżeli chodzi o aktywny wypoczynek, to ostatnio poznałam Zoom Natury w Janowie Lubelskim - świetne miejsce, żeby trochę poszaleć i przy okazji się zrelaksować, bo mają tam zarówno park linowy, jak i czystą plażę. Jeżeli ktoś poszukuje alternatywy dla leniuchowania, to jest to miejsce odpowiednie dla niego.

a może Polanica :)

Ciekawe pomysły na wakacje możesz znaleźć na WakacyjnyPirat.pl za całkiem przystępną cenę

Cytat
Panterka111
zobacz na groupon, na citeam i na okaziku jest teraz duuużo wycieczek przeróżnych ; )

zweryfikowana
Posty: 958
Ostrzeżenia: 1/5

a ma ktoś może jakies sprawdzone miejsce w Zakopanem chodzi mi o tanie noclegi, nie musi być w centrum ;)

też radze przejrzec groupon, gruper itp, są mega okazje w smiesznych cenach, arę razy wykupiłam (akurat nie wycieczkę, ale już było blisko, tylko mi nie pasowały terminy) i jestem zadowolona :)
ja bym stawiałam na kraków, pszczynę, beskid żywiecki

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

A może Berlin? To bardzo atrakcyjna turystycznie miejscowość z mnóstwem zabytków i fajnych knajpek :)

KOSTRZYN NAD ODRĄ :D

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

jak to ma być wyjazd we dwoje to myślę, że najważniejsze jest to, żeby było romantycznie i miło, znaleźć jakiś elegancki i przytulny hotel, jakieś fajne miejsce. Mnie się marzy, żeby mój chłopak mnie zabrał na weekend do Gdańska do Dworu Oliwskiego, piękny hotel w uroczej okolicy.

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

a Kraków? Moim zdaniem też bardzo ciekawa opcja. Samo w sobie miasto jest świetne i romantyczne, a jak spędzicie czas w Hotelu Niebieskim na pewno nie będziecie tego żałować.

niezweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 4/5

faktycznie jak się pojedzie do jakiegoś miasta można liczyć na romantyczną aurę. Dla mnie takim miejscem jest Kraków. To miasto ma w sobie coś magicznego, a jak będziecie potrzebować miejsca, gdzie się można zatrzymać to myślę, że ten hotel http://www.rthotels.com.pl/hotele/rt-regent.html spełni wasze oczekiwania.

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

Do wyszukiwania tanich i sprawdzonych noclegów w każdym zakątku świata polecam sprawdzony portal

www.airbnb.pl/c/jfirek

znajdziecie tam oferty tanich mieszkań do wakacyjnego wynajmu i nie tylko

Portal działa na takiej zasadzie jak allegro, dogadujecie się z wynajmującym co do przyjazdu, rezerwujecie nocleg i od razu pieniążki zabierają z karty (jest to o tyle wygodne ze podczas wyjazdu za granicę nie trezba brać dodatkowej kasy na nocleg) po zakończonym pobycie wystawiacie wynajmującemu komentarz- co się podobało a co nie, czy wszystko było zgodne z opisem itp. Bardzo często korzystam z tego portalu- byłam już min. w Budapeszcie (koszt- 400zł za 4 noce/ 4 osoby) w Barcelonie (90zł za 1 noc/2 osoby) w Gdańsku (270zł za 4 noce/ 4 osoby)
Większość noclegów jest w dogodnym umiejscowieniu.

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

My natomiast możemy polecić czeską Pragę. Nie jest daleko, a lepszego miejsca na spędzenie romantycznego weekendu we dwoje nie znajdziecie :) Po tym mieście można chodzić bez końca, więc na pewno się nie znudzicie :)

Polecam Zakopane lub jakieś okoliczne miejscowości - sama nie mogę sie doczekać aż tam pojedziemy:) Co do kosztów to my za noclegi płacimy zazwyczaj 30-35zł od osoby czyli za 2 doby spokojnie w 150zł się zmieścicie. Jedzenie kupujemy sobie sami - obiad jemy na mieście ale można spokojnie i za 10zł zjeść a śniadanie i obiad sami sobie robimy. Koszty dojazdu to zależy ile km macie:)

Cytat
eDom
My natomiast możemy polecić czeską Pragę. Nie jest daleko, a lepszego miejsca na spędzenie romantycznego weekendu we dwoje nie znajdziecie :) Po tym mieście można chodzić bez końca, więc na pewno się nie znudzicie :)
A jaki średnio koszt noclegów?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-03 13:00 przez skarbek2012.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Majorka a brak klimatyzacji???