Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Lubicie może aktywny wypoczynek? :) Jeśli tak to może wybierzcie się do centrum rekreacyjnego Promenady: http://www.promenadacountry.pl/sa ? Świetne miejsce nad Zalewem Zegrzyńskim. Jest tam naprawdę bardzo ładnie, zielono, piaszczysta spora plaża ;)
I mnóstwo możliwości ciekawego spędzania wolnego czasu: sporty wodne, drużynowe, na pewno byście się nie nudzili.
Sama jeżdżę tam często ze znajomymi.

A no jeżeli chodzi o aktywny wypoczynek, to ostatnio poznałam Zoom Natury w Janowie Lubelskim - świetne miejsce, żeby trochę poszaleć i przy okazji się zrelaksować, bo mają tam zarówno park linowy, jak i czystą plażę. Jeżeli ktoś poszukuje alternatywy dla leniuchowania, to jest to miejsce odpowiednie dla niego.

a może Polanica :)

Ciekawe pomysły na wakacje możesz znaleźć na WakacyjnyPirat.pl za całkiem przystępną cenę

Cytat
Panterka111
zobacz na groupon, na citeam i na okaziku jest teraz duuużo wycieczek przeróżnych ; )

zweryfikowana
Posty: 958
Ostrzeżenia: 1/5

a ma ktoś może jakies sprawdzone miejsce w Zakopanem chodzi mi o tanie noclegi, nie musi być w centrum ;)

też radze przejrzec groupon, gruper itp, są mega okazje w smiesznych cenach, arę razy wykupiłam (akurat nie wycieczkę, ale już było blisko, tylko mi nie pasowały terminy) i jestem zadowolona :)
ja bym stawiałam na kraków, pszczynę, beskid żywiecki

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

A może Berlin? To bardzo atrakcyjna turystycznie miejscowość z mnóstwem zabytków i fajnych knajpek :)

KOSTRZYN NAD ODRĄ :D

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

jak to ma być wyjazd we dwoje to myślę, że najważniejsze jest to, żeby było romantycznie i miło, znaleźć jakiś elegancki i przytulny hotel, jakieś fajne miejsce. Mnie się marzy, żeby mój chłopak mnie zabrał na weekend do Gdańska do Dworu Oliwskiego, piękny hotel w uroczej okolicy.

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

a Kraków? Moim zdaniem też bardzo ciekawa opcja. Samo w sobie miasto jest świetne i romantyczne, a jak spędzicie czas w Hotelu Niebieskim na pewno nie będziecie tego żałować.

niezweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 4/5

faktycznie jak się pojedzie do jakiegoś miasta można liczyć na romantyczną aurę. Dla mnie takim miejscem jest Kraków. To miasto ma w sobie coś magicznego, a jak będziecie potrzebować miejsca, gdzie się można zatrzymać to myślę, że ten hotel http://www.rthotels.com.pl/hotele/rt-regent.html spełni wasze oczekiwania.

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

Do wyszukiwania tanich i sprawdzonych noclegów w każdym zakątku świata polecam sprawdzony portal

www.airbnb.pl/c/jfirek

znajdziecie tam oferty tanich mieszkań do wakacyjnego wynajmu i nie tylko

Portal działa na takiej zasadzie jak allegro, dogadujecie się z wynajmującym co do przyjazdu, rezerwujecie nocleg i od razu pieniążki zabierają z karty (jest to o tyle wygodne ze podczas wyjazdu za granicę nie trezba brać dodatkowej kasy na nocleg) po zakończonym pobycie wystawiacie wynajmującemu komentarz- co się podobało a co nie, czy wszystko było zgodne z opisem itp. Bardzo często korzystam z tego portalu- byłam już min. w Budapeszcie (koszt- 400zł za 4 noce/ 4 osoby) w Barcelonie (90zł za 1 noc/2 osoby) w Gdańsku (270zł za 4 noce/ 4 osoby)
Większość noclegów jest w dogodnym umiejscowieniu.

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

My natomiast możemy polecić czeską Pragę. Nie jest daleko, a lepszego miejsca na spędzenie romantycznego weekendu we dwoje nie znajdziecie :) Po tym mieście można chodzić bez końca, więc na pewno się nie znudzicie :)

Polecam Zakopane lub jakieś okoliczne miejscowości - sama nie mogę sie doczekać aż tam pojedziemy:) Co do kosztów to my za noclegi płacimy zazwyczaj 30-35zł od osoby czyli za 2 doby spokojnie w 150zł się zmieścicie. Jedzenie kupujemy sobie sami - obiad jemy na mieście ale można spokojnie i za 10zł zjeść a śniadanie i obiad sami sobie robimy. Koszty dojazdu to zależy ile km macie:)

Cytat
eDom
My natomiast możemy polecić czeską Pragę. Nie jest daleko, a lepszego miejsca na spędzenie romantycznego weekendu we dwoje nie znajdziecie :) Po tym mieście można chodzić bez końca, więc na pewno się nie znudzicie :)
A jaki średnio koszt noclegów?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-03 13:00 przez skarbek2012.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Majorka a brak klimatyzacji???