Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

I jak zdecydowałaś się już na coś?:)

Ja uwielbiam Karpacz! :)

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 2/5

weekend we dwoje TANIO I FAJNIE GDZIE?

22 paź 2012 - 08:13:09

Myślę, że powyższe wymagania idealnie spełnia Uzdrowisko Szczawno-Jedlina :) Jest urokliwe, ma bogatą ofertę SPA i przeróżnych odprężających zabiegów. Doskonale nadaje się na romantyczny weekend, wiem bo byłam tam ze swoim nażeczonym :)

weekend we dwoje TANIO I FAJNIE GDZIE?

22 paź 2012 - 08:31:04

Zakopane jest oklepane :p przynajmniej dla mnie, zbyt czesto tam bywalam, jedynym moim marzeniem to jeszcze zdobyc giewont :) a ja polecam szlak orlich gniazd, ogrodzieniec :) my wlasnie bylismy tam na 3 dniu, super, fajne zamki, pustynia błędowska i mnóstwo innych ciekawych rzeczy naprawdę- jest świetnie

weekend we dwoje TANIO I FAJNIE GDZIE?

22 paź 2012 - 09:00:09

a ja prponuje OWS Andrzejówka jako baze noclegowa osrodek nad Popradem cisza spokoj tranie jedzenie a z tamtad rzut beretem do Muszyny Krynicy Zdrój i Piwnicznej. w samej Krynicy jest co robic i zwiedzac

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

też jestem ciekawa, jak z tym waszym wyjazdem, czy gdzieś byliście i na coś się zdecyowaliście. Ale też, żeby wybrać gdzie pojechać, trzeba się zastanowić co kto lubi. Mnie się marzy wyjazd tutaj http://www.facebook.com/Gleboczek?ref=ts&fref=ts cudowne miejsce.

Zakopane jest strasznie oklepane, ile razy można jeździć w to samo miejsce? Mój facet zabrał mnie do Dworu Ostoya w Jasionce - to jest obok Rzeszowa. Nie wiedziałam, że w tamtym regionie są tak piękne okolice. Chyba warto czasami zrezygnować ze standardu na rzecz czegoś nowego. Już nie wspomnę, że sam dworek był świetny - wystylizowany na szlachecki styl. Czułam się tam świetnie i spędziliśmy naprawdę owocny weekend. Pomyślcie czasami dziewczyny, czy nie warto pojechać w mniej znane miejsce i lepiej się bawić, niż w tłumach w Zakopanem czy na molo w jakimś większym mieście nad morzem.

Zdecydowanie polecam Zakopane ! :)

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

Zakopane fajne miasto tylko dla mnie jednak trochę za tłoczno. Lubię góry i do Zakopanego jadę tylko po to, żeby wyjść na szlak. A jeśli chodzi o miejsca, gdzie można się wybrać na romantyczny weekend, to może Kraków?? Piękne miasto z niepowtarzalnym klimatem. Ja chętnie bym spędziła weekend w Hotelu Niebieski na Salwatorze. Piękny nowoczesny hotel z fantastyczną kuchnią i spa.

na weekend można też wyskoczyć do warszawy :) zakupy, wypad do knajpy, czy coś. a nocleg nie taki znowu drogi, w hotelu aramis można się zatrzymać. przyjemne, czyste miejsce. wiadomo, bez jakichś luksusów, ale jak na taki wypad to akurat, zwłaszcza że niedrogo.

Zakopane! Jakbym miała bliżej to bym tam non stop siedziała :p

Może właśnie Wisła, Ustroń, Istebna?? z KAtowic to chyba troszke ponad godzinke pociagiem:)

A może jakieś propozycje gdzie wyjechać na dwa dni na walentynki, dodam, że jestem z okolic Lublina ;)

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 4/5

Ja byłam niedawno w pałacu Odrowążów koło Warszawy, w stronę Łodzi. Naprawdę nie wiedziałam, że w tamtych okolicach są takie piękne miejsca. Mieści się tam hotel ze spa. Można pojeździć konno oraz spacerować sobie w historycznym parku. Naprawdę się czułam, jakby się przeniosła kilkaset lat w przeszłość :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WYCIECZKA DO PARYŻA