Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

dieta grejpfrutowa

6.02 o 8:44

Aktywne użytkowniczki

Egipt Hurghada Ali Baba Oasis Tours !

04 lip 2012 - 09:26:04

Czesc sluchajcie za tydzsien wylatuje do Egiptu, tylko teraz jestem załamana lecimy7 tak jak w tytule z Oasis Tours ale naczytalam sie dzisiaj strasznych opini o nich. Nie chce miec nie udanych wakacji bo to moje pierwsze takie z moim mężczyzną;( Czy ktos z was leciał z nimi na wakacje i byl zadowolony? Czytalam ze potrfia po przylocie zmienic hotel;/ Boze tak sie boje juz bym chciala tam byc...;( I wiedziec ze wszystko ok!

niezweryfikowana
Posty: 398
Ostrzeżenia: 1/5

Egipt Hurghada Ali Baba Oasis Tours !

04 lip 2012 - 09:28:26

oj nie pomogę ja jak coś mam wczasy w egipcie do sprzedania

Egipt Hurghada Ali Baba Oasis Tours !

04 lip 2012 - 09:29:56

Nie mam pojęcia, nigdy nie wyjeżdżałam z biurem podróży...

Egipt Hurghada Ali Baba Oasis Tours !

04 lip 2012 - 09:32:17

ja z nimi leciałam do turcji i byłam bardzo zadowolona!!!

Egipt Hurghada Ali Baba Oasis Tours !

04 lip 2012 - 09:32:56

Nie denerwuj się! Praktycznie wszystkie biura turyst. mają skrajnie rózniace się opinie, tak to jest, wszystkim się nie dogodzi. Ja, osobiście nie spotkałam się z jakąś złą opinią na temat tego biura. Wczoraj sama lekko spanikowałam w związku z ogłoszeniem upadłości Sky Club - Triady. Mam lecieć we wrześniu do Grecji i sama już nie wiem, z jakim biurm to zrobić. Na domiar wszystkiego ... panicznie boję się latać!
Tak a propos - cała moja najbliższa rodzinka latała prawie zawsze z ... Triadą:(

zweryfikowana
Posty: 649
Ostrzeżenia: 1/5

Egipt Hurghada Ali Baba Oasis Tours !

04 lip 2012 - 09:38:42

ja zawsze latam z Oasis Tours w maju byłam w Hurgadzie i tez o swoim hotelu tyle sie złego naczytałam a były to najcudowniejsze nasze wakacje a nie pierwsze!
Nie ma co czytac tych głupich opini . Po przylocie nie zmienia Ci hotelu a jesli juz to tylko w wyjatkowych okolicznosciach ale o tym raczej nie ma mowy :) uszy do góry ciesz sie wyjazdem zamiast sie zamartwiać!

Egipt Hurghada Ali Baba Oasis Tours !

04 lip 2012 - 09:40:25

no to mnie troche pocieszyliscie na FB tez maja dosc dobre opinie .., jedyne czego sie boje to ze bedziemy sie tulac od hotelu do hotelu, bo tego ze rezydentki beda nie mile sie nie obawiam bo mam ciety jezyk wiec se nie dam. Ale jak sie nie znajdziemy w tym hotelu co chcielismy to sie zalamie

Egipt Hurghada Ali Baba Oasis Tours !

04 lip 2012 - 09:44:01

Oj tak Oasis jest z tego znany:)
Ja w czerwcu leciałam do Tunezji i 3 dni przed zmienili nam hotel na inny bo tam niby było za dużo ludzi. Powiedzieli nam żebyśmy się cieszyli bo przeważnie właśnie mówią o takim czymś dopiero na miejscu.
My akurat się cieszyli bo z czterech gwiazdek przenieśli nas do pięciu.
W Tym Hotelu co my byli Oasis nie współpracował tylko wtedy wyjątkowo a jak opowiadali z temtego hotelu to mówili że Ludzie którzy jechali z Oasis mieli inne kolory bransoletek od innych i byli grzej traktowani.
Nie wiem czy to jest jedyny hotel że tak robią z tymi bransoletkami, mam nadzieję że tak.

Egipt Hurghada Ali Baba Oasis Tours !

04 lip 2012 - 09:45:58

rózni ludzie i rozne gusta, ja jak bym miala kierowac sie opiniami to nie zwiedzilabym całej Europy i innych części swiata tylko siedziala wdomu.
w hurghadzie jeszcze nie byłam choc Egipt 3 razy zwiedzony :D ale rok temu byłam w Tabie hotel Intercontinental i polecam bardzo.
Tez za tydzien planuje urlop, albo Egipt znowu albo Turcja ale szukamy supe hotelu za dobre pieniadze

Egipt Hurghada Ali Baba Oasis Tours !

04 lip 2012 - 09:52:53

parasolka87 ale latalas z tym biurem czy jakims innym??? No jak mi zmienia na lepszy hotel to nie mam nic przeciwko tylko zeby nie bylo tak ze nie bedziemy milei gdzie spac
ktos jeszcze sie wypowie;)?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-04 10:13 przez agatka3151.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dźwirzyno i Kołobrzeg - atrakcje