Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Garnki Hoffner opinie

24.01 o 9:48

SPONSORING

21.06 o 11:53

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

Aktywne użytkowniczki

wielkie marzenia

01 lip 2012 - 15:05:53

Cytat
janedoe732
miejsca które najbardziej chciałabym zobaczyć to Nowa Zelandia i Australia, Irlandia, Norwegia, Portugalia, Kuba, zresztą mogłabym wymieniać bez końca!
Nowa Zelandia i Australia, Irlandia i Norwegia się zgadzają :D
Chętnie bym sobie podróżowała, ale co z tego jak sama? Mój narzeczony się do tego nie pali :P

wielkie marzenia

01 lip 2012 - 15:06:28

Gdybym była młodsza, na pewno przyłączyła bym się bez wahania :)

wielkie marzenia

01 lip 2012 - 15:08:57

Cytat
FuckLimits
Czemu nie :D mam czas od sierpnia :P
ok to gdzie ruszamy na początku? I skąd jesteś ile masz lat? :D

wielkie marzenia

01 lip 2012 - 15:11:47

Fajnie..ja powiem,że też o czymś takim myślałam.Lubię jeździć do obcych krajów,parę razy byłam..:)
Ale dla mnie to problem jest z kasą.I można tanio kupić bilety ale nie umiem szukać tych okazji

wielkie marzenia

01 lip 2012 - 15:14:01

Cytat
coco-moko
Cytat
FuckLimits
Czemu nie :D mam czas od sierpnia :P
ok to gdzie ruszamy na początku? I skąd jesteś ile masz lat? :D

Napisałam na priv ;)

wielkie marzenia

01 lip 2012 - 18:03:02

Cytat
FuckLimits
Cytat
coco-moko

no właśnie mi też noianiaonia odwaga :D A gdzie szukałaś kogoś na taki wyjazd? Ja nie wiem zawsze myślałam że to ja jestem jakaś taka że nie pasuje mi życie w jednym miejscu że chce wyjechać z plecakiem i cieszyć się każdym nowo poznanym miejscem człowiekiem jak mówiłam znajomym że chciałabym coś takiego zrobić każdy kręcił głową i tylko nieee po co kup sobie wycieczkę all inclusive do Egiptu i zwiedzaj pustynie. Ale problem w tym że ja nie chcę siedzieć w hotelu i podróżować busem na pustynie, marzy mi się poznawanie innych krajów od strony codziennej, poznawanie ludzi ich domów o jeny jak ja uwielbiam oglądać czyjeś domu. Czasami chodzenie samej z miasta do miast. Ale brakuje mi kogoś na tę pierwsze chwilę żeby wyjechać i żeby ta odwaga i ta wielka chęć w końcu była już we mnie a nie tylko w głowie w moich marzeniach. Bo wiadomo potem już jest z górki, jak poznaje się innych zawsze można się podłączyć do kogoś. Ale no właśnie brakuje mi kogoś na teraz żeby wyjechać.

No to już, zbieramy ekipę! :)
Wielu jest takich ludzi, oj wielu.. Ja szukałam na stronie autostopem.net, dużo ludzi się tam ogłasza, poszukując kompana do podróży :)
Też tak mam ze znajomymi, każdy mówi 'niee, to głupie', 'niee, to niebezpieczne', 'niee, po co, nie rozumiem'. A ja po prostu nie mogę tu siedzieć, bo się duszę! Nie mogę pojąć, jak można spędzić życie w jednym miejscu, nie oglądając nigdy pięknych miejsce, o których nawet nam się nie śni!

dziewczyny, czytam co wy piszecie, i jakbym widziała swoje własne słowa!Ja nie mam nic przeciwko by sie zebrac w kilka osób i wyruszyć w pierwszą podróż!

wielkie marzenia

04 lip 2012 - 14:56:08

Dziewczyny, a słyszałyście o projekcie Busem przez Świat? Kilku studentów (pięciu bodajże) kupiło wspólnie bus za 2 tysiące, naprawiło, odpicowało i...ruszyło w drogę. W pierwszej podróży przejechali przez 12 państw. Podróżują za najniższe koszty, śpią zawsze na dziko, żywią się konserwami i świetnie się bawią. Polecam obejrzeć ich filmiki na yt, zazdrość zżera od środka. :) Sama mam duszę podróżnika, ale głowę już nie. Nie potrafię wynajdywać okazyjnych biletów, chociaż mogłabym pół dnia spędzić na stronach z biletami, mapy czytać nie umiem, ale do takich dzikich podróży zawsze jestem pierwsza. :) Uwielbiam poznawać nowe kultury, mam to po mamie, ale ona jest zapalonym miłośnikiem Ameryki Południowej, zwiedziła już tam kilka państw, ale wciąż czeka na swój wymarzony wyjazd do Meksyku. Ja lubię cały świat. :) Nie mam głowy do organizowania takich wyjazdów, ale, na szczęście, moja druga połowa ma. Nigdy nie zapomnę naszych podróżniczych szaleństw - np. Norwegii albo Portugalii (te dwa, nasze wspólne wyjazdy najbardziej mi zapadły w pamięć). Teraz ma połówka znalazła biletu z LOTu do Pekinu za niecałe dwa tysiaki w obie strony. Kusi i nęci mnie strasznie. Coś czuję, że się skusimy. :)

wielkie marzenia

25 lis 2012 - 17:46:30

Trochę czasu minęło ale jestem ciekaw czy udało się Wam coś zorganizować dziewczyny?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Obóż Murzasichle 2012