Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

41 minut temu

elektryka sklep

47 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ile godzin do Hiszpanii?

29 cze 2012 - 15:40:29

Chciałam pojechać w tym roku na obóz do Hiszpanii, ale przeraża mnie długa droga. Ile mniej więcej godzin sie jedzie autokarem do Hiszpanii? Do wytrzymania jest tak długa droga?
Nikt się nie wypowie:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-29 15:49 przez bucik06.

Ile godzin do Hiszpanii?

29 cze 2012 - 23:02:35

około 25 godzin - zależy jeszcze do którego miejsca. Ważne jest tylko to aby autobus był wygodny i żebyś mogła się rozlozć i zasnąć :) ja lubię siadać na końcu, bo z przodu to mnie mdli :) ja zabieram pelno gazet i podróż jak ta lala ;)

Ile godzin do Hiszpanii?

29 cze 2012 - 23:06:16

ja poprzedni weekend byłam w Paryżu - jakieś 17h. z tym, że ja siadam na samym przodzie, bo muszę widzieć drogę, inaczej mnie mdli i sama wiesz co się dzieje :p
autobus może i był wygodny, ale i tak byłam połamana :)
dasz radę, nawet jeśli to około 25 godzin, jak pisze oskka :)

Ile godzin do Hiszpanii?

29 cze 2012 - 23:13:19

Ja jechalam najdłużej 22 godziny, ale nie do hiszpaniii byłam wykończona. Miałam potwornie spuchniete nogi itp. Zamiast wylegiwać się na plaży to odsypialam i zbieralam siły, dla mnie najgorsze jest to, że często muszę do toalety, a czasem postoju nie ma przez 5 godzin. Nabawilam się zapalenia pęcherza :/ nie polecam.

Ile godzin do Hiszpanii?

29 cze 2012 - 23:17:46

Ja jechałam dwa dni, z postojami i ze zwiedzaniem po drodze.

Ile godzin do Hiszpanii?

29 cze 2012 - 23:21:35

Cytat
InvisibleEye
Ja jechalam najdłużej 22 godziny, ale nie do hiszpaniii byłam wykończona. Miałam potwornie spuchniete nogi itp. Zamiast wylegiwać się na plaży to odsypialam i zbieralam siły, dla mnie najgorsze jest to, że często muszę do toalety, a czasem postoju nie ma przez 5 godzin. Nabawilam się zapalenia pęcherza :/ nie polecam.

w tak długą podroż i nie było toalety w autokarze? Jak ja jeździłam to zawsze była toaleta i barek z herbatą i kawą :)

Ile godzin do Hiszpanii?

29 cze 2012 - 23:23:43

ja jechałam kiedyś 15 godzin z Wrocławia do Barcelony, ale to jakiś dziwaczny rekord (nie autokarem)



weź sobie mokre chusteczki dla bobasów na drogę, poduszkę do spania na siedząco i wychodź na postojach na zewnątrz:)

dlaczego chcesz jechać autobusem?

Ile godzin do Hiszpanii?

29 cze 2012 - 23:25:20

jechalam kiedys do londynu, nie pamietam dokladnie ile ale koszmarnie dlugo;(

mialam opuchniete nogi, autokar byl mega wygodny ale i tak mnie polamalo...ledwo zylam jak wysiadlam..jak mialam wracac - robilo mi sie slabo, wiec przemoglam strach i polecialam samolotem;)


mialam odparzenia na udach, wszedzie- koszmar!

Ile godzin do Hiszpanii?

29 cze 2012 - 23:26:18

Cytat
Dewelinka_1989
ja jechałam kiedyś 15 godzin z Wrocławia do Barcelony, ale to jakiś dziwaczny rekord (nie autokarem)



weź sobie mokre chusteczki dla bobasów na drogę, poduszkę do spania na siedząco i wychodź na postojach na zewnątrz:)

dlaczego chcesz jechać autobusem?

wow 15 godzin, super! Ja to 15 godzin kiedyś jechałam pociągiem z Wrocławia do Warszawy :D była wtedy trąba powietrzna i drzewa zatarasowały tory - ale to historia na inny temat :D

Ile godzin do Hiszpanii?

29 cze 2012 - 23:30:59

Cytat
oskka
Cytat
Dewelinka_1989
ja jechałam kiedyś 15 godzin z Wrocławia do Barcelony, ale to jakiś dziwaczny rekord (nie autokarem)



weź sobie mokre chusteczki dla bobasów na drogę, poduszkę do spania na siedząco i wychodź na postojach na zewnątrz:)

dlaczego chcesz jechać autobusem?

wow 15 godzin, super! Ja to 15 godzin kiedyś jechałam pociągiem z Wrocławia do Warszawy :D była wtedy trąba powietrzna i drzewa zatarasowały tory - ale to historia na inny temat :D

bez trąby powietrznej jedzie się normalną trasą polskimi pociągami z Lublina do Szczecina 11 godzin :)
lub 9 h z Lublina w Bieszczady

/ Londyn - Nowa Zelandia 12 godzin bez przesiadek:)


do hiszpanii mozesz poleciec sobie z wroclawia z przesiadką w polnocnych włoszech (np bergamo) za grosze, pomyśl o tym

Ile godzin do Hiszpanii?

29 cze 2012 - 23:31:31

Ja jechałam coś koło 35 godzin autokarem ale nie pamiętam dokładnie bo to było bardzoo dawno temu ; )

Ile godzin do Hiszpanii?

29 cze 2012 - 23:34:27

Ja jechałam autokarem dwa dni, po drodze 9 h postoju ze zwiedzaniem w innym państwie.

Ile godzin do Hiszpanii?

29 cze 2012 - 23:37:14

Ja jechałam w połowie maja do włoch ale samochodem , 1400 km w jedną stronę przy średniej prędkości 110 km/h jechaliśmy 23 godziny.

Ile godzin do Hiszpanii?

30 cze 2012 - 15:55:57

Do Hiszpanii jedziesz około 30 godzin. Podroż nie jest mecząca jeśli autokar którym podróżujesz jest komfortowy. Przy dłuższych trasach to podstawa. O klimatyzacji nawet nie wspominam bo to oczywista sprawa.


Wynajem autokarów

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kreatywne kobitki