Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ile godzin do Hiszpanii?

29 cze 2012 - 15:40:29

Chciałam pojechać w tym roku na obóz do Hiszpanii, ale przeraża mnie długa droga. Ile mniej więcej godzin sie jedzie autokarem do Hiszpanii? Do wytrzymania jest tak długa droga?
Nikt się nie wypowie:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-29 15:49 przez bucik06.

Ile godzin do Hiszpanii?

29 cze 2012 - 23:02:35

około 25 godzin - zależy jeszcze do którego miejsca. Ważne jest tylko to aby autobus był wygodny i żebyś mogła się rozlozć i zasnąć :) ja lubię siadać na końcu, bo z przodu to mnie mdli :) ja zabieram pelno gazet i podróż jak ta lala ;)

Ile godzin do Hiszpanii?

29 cze 2012 - 23:06:16

ja poprzedni weekend byłam w Paryżu - jakieś 17h. z tym, że ja siadam na samym przodzie, bo muszę widzieć drogę, inaczej mnie mdli i sama wiesz co się dzieje :p
autobus może i był wygodny, ale i tak byłam połamana :)
dasz radę, nawet jeśli to około 25 godzin, jak pisze oskka :)

Ile godzin do Hiszpanii?

29 cze 2012 - 23:13:19

Ja jechalam najdłużej 22 godziny, ale nie do hiszpaniii byłam wykończona. Miałam potwornie spuchniete nogi itp. Zamiast wylegiwać się na plaży to odsypialam i zbieralam siły, dla mnie najgorsze jest to, że często muszę do toalety, a czasem postoju nie ma przez 5 godzin. Nabawilam się zapalenia pęcherza :/ nie polecam.

Ile godzin do Hiszpanii?

29 cze 2012 - 23:17:46

Ja jechałam dwa dni, z postojami i ze zwiedzaniem po drodze.

Ile godzin do Hiszpanii?

29 cze 2012 - 23:21:35

Cytat
InvisibleEye
Ja jechalam najdłużej 22 godziny, ale nie do hiszpaniii byłam wykończona. Miałam potwornie spuchniete nogi itp. Zamiast wylegiwać się na plaży to odsypialam i zbieralam siły, dla mnie najgorsze jest to, że często muszę do toalety, a czasem postoju nie ma przez 5 godzin. Nabawilam się zapalenia pęcherza :/ nie polecam.

w tak długą podroż i nie było toalety w autokarze? Jak ja jeździłam to zawsze była toaleta i barek z herbatą i kawą :)

Ile godzin do Hiszpanii?

29 cze 2012 - 23:23:43

ja jechałam kiedyś 15 godzin z Wrocławia do Barcelony, ale to jakiś dziwaczny rekord (nie autokarem)



weź sobie mokre chusteczki dla bobasów na drogę, poduszkę do spania na siedząco i wychodź na postojach na zewnątrz:)

dlaczego chcesz jechać autobusem?

Ile godzin do Hiszpanii?

29 cze 2012 - 23:25:20

jechalam kiedys do londynu, nie pamietam dokladnie ile ale koszmarnie dlugo;(

mialam opuchniete nogi, autokar byl mega wygodny ale i tak mnie polamalo...ledwo zylam jak wysiadlam..jak mialam wracac - robilo mi sie slabo, wiec przemoglam strach i polecialam samolotem;)


mialam odparzenia na udach, wszedzie- koszmar!

Ile godzin do Hiszpanii?

29 cze 2012 - 23:26:18

Cytat
Dewelinka_1989
ja jechałam kiedyś 15 godzin z Wrocławia do Barcelony, ale to jakiś dziwaczny rekord (nie autokarem)



weź sobie mokre chusteczki dla bobasów na drogę, poduszkę do spania na siedząco i wychodź na postojach na zewnątrz:)

dlaczego chcesz jechać autobusem?

wow 15 godzin, super! Ja to 15 godzin kiedyś jechałam pociągiem z Wrocławia do Warszawy :D była wtedy trąba powietrzna i drzewa zatarasowały tory - ale to historia na inny temat :D

Ile godzin do Hiszpanii?

29 cze 2012 - 23:30:59

Cytat
oskka
Cytat
Dewelinka_1989
ja jechałam kiedyś 15 godzin z Wrocławia do Barcelony, ale to jakiś dziwaczny rekord (nie autokarem)



weź sobie mokre chusteczki dla bobasów na drogę, poduszkę do spania na siedząco i wychodź na postojach na zewnątrz:)

dlaczego chcesz jechać autobusem?

wow 15 godzin, super! Ja to 15 godzin kiedyś jechałam pociągiem z Wrocławia do Warszawy :D była wtedy trąba powietrzna i drzewa zatarasowały tory - ale to historia na inny temat :D

bez trąby powietrznej jedzie się normalną trasą polskimi pociągami z Lublina do Szczecina 11 godzin :)
lub 9 h z Lublina w Bieszczady

/ Londyn - Nowa Zelandia 12 godzin bez przesiadek:)


do hiszpanii mozesz poleciec sobie z wroclawia z przesiadką w polnocnych włoszech (np bergamo) za grosze, pomyśl o tym

Ile godzin do Hiszpanii?

29 cze 2012 - 23:31:31

Ja jechałam coś koło 35 godzin autokarem ale nie pamiętam dokładnie bo to było bardzoo dawno temu ; )

Ile godzin do Hiszpanii?

29 cze 2012 - 23:34:27

Ja jechałam autokarem dwa dni, po drodze 9 h postoju ze zwiedzaniem w innym państwie.

Ile godzin do Hiszpanii?

29 cze 2012 - 23:37:14

Ja jechałam w połowie maja do włoch ale samochodem , 1400 km w jedną stronę przy średniej prędkości 110 km/h jechaliśmy 23 godziny.

Ile godzin do Hiszpanii?

30 cze 2012 - 15:55:57

Do Hiszpanii jedziesz około 30 godzin. Podroż nie jest mecząca jeśli autokar którym podróżujesz jest komfortowy. Przy dłuższych trasach to podstawa. O klimatyzacji nawet nie wspominam bo to oczywista sprawa.


Wynajem autokarów

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kreatywne kobitki