Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jeśli mogę coś doradzić jeśli chodzi o wjazd na kasprowy. Kolejki są nieziemskie tak jak dziewczyny piszą i nawet przyjscie rano nie gwarantuje szybkiego wjazdu.Przy kolejce sa ludzie którzy trzymają miejsce ,,za kase". Szukaj ich tam gdzie busy wysadzają ludzi. Za 10 zł wprowadzi Was na poczatek kolejki. Wiem,że to cwaniactwo ale ja zawsze korzystam z ich ,,usług" odkąd stałam kilka godzin w kolejce.

Cytat
jonasz71
kurde BYSKA dopiero teraz czytam,ty na krolach bedziesz koło mnie:( ja tam zaraz lece,ja mieszkam na krolach blisko harendy wyciagu narciarskiego ,a karczma u słodkiego to nasza rodzina:) ide zaraz cie tam poszukac:)
ale piszesz na weekend,to juz pewnie sie zbiaracie do domu:( dziewczyny alez u nas ludzi gorąco jest ,na rowniach zaczynaja sie rozne atrakcje jak co roku,zjezdzaja karuzele itd ,:) a na kasprowym jest cudowie:) dzis była tesciowa(pracuje tam w pkl)
ja tu mieszkam ale niestety po gorach łazic nie lubie:)
mok160 ,,,masz racje co do gorali,ja tu mieszkam bo wyszłam tu za maz ,ale pochodze ze slaska:) takze jestem ceperka ,tu ,moj maz natomiast jest rodowitym goralem ,bo nie wszyscy tu sa prawdziwi gorale ,wiekszosc to zakopianczycy :) a praqwdziwi gorale to nie sa dobrzy,moj maz jest jednym z wyjatków ,ale juz moi tesciowie,,oh masakra,,,


Witam. Ja jadę dopiero w tą sobotę z rana mam do zakopanego 2,5godz w porywach do 3:) Jeśli chodzi o ten nocleg w Zakopanem u Słodkiego;p to jak tam z widokami, jest tam parking żeby zostawić swój samochód? No proszę to się zgadałyśmy heheh akurat to Twoja rodzina :) Pozdrawiam....

aj tam Morskie Oko, wybierzcie się do Doliny PIęciu Stawów. Niesamowite widoki! Ale troche kondycji musi byc:) pamietam,ze jak juz wracałam z chłopakiem to ledwo przebierałam nogami ;p ale powtórzyłabym to drugi raz. Droga na Morskie Oko jest monotonna i oklepana.

obowiązkowo trzeba jeden dzien poswiecic na giewont!

i na polanie rusinowej sie zrelaksowac!

zweryfikowana
Posty: 386
Ostrzeżenia: 1/5

a jakieś dobre, sprawdzone i niedrogie restauracje? bo własnie się wybieram do zakopca

W 100% polecam Morskie Oko. Jest tam niesamowicie pięknie. Naprawdę warto :).

ZAKOPANE-kocham to miejsce... Uwielbiam tam wracac. Dziewczyny wymienily juz wiekszosc atrakcji, nie bedziesz zalowac.

zweryfikowana
Posty: 386
Ostrzeżenia: 1/5

ja jade tam we wtorek :) wlasnie kompletuje liste, nie wiem co dokladnie zabrac, czy wiecej letnich rzeczy czy z dlugim rekawem, aaaa i wiecie cos o tych restauracjach czy nic?

Dolina Pięciu Stawów - piekne widoki, ja kiedyś szłam z mamą Doliną 5 Stawów było pięknie a widoki wynagradzają wszystkie trudy, bo namęczyc się trzeba (ja nie mam kondycji ale wyszłam, szłam powoli).Szłysmy trasą z 5 Stawów do zejścia do drogi na Morskie Oko, ale niestety nie pamietam jak ta trasa dokładnie przebiegała. W każdym razie musiałabyś zarezerwować 1 dzień na taką wycieczke Morskie Oko + Dolina 5 Stawów. Do samego Morskiego Oka dojdziecie w ok. 2 godziny idzie się płaską asfaltową drogą, jest parę skrótów przez las (są oznaczone strzałkami). Na baseny do Szaflar nie polecam jechać w weekend, jest tam mało miejsca i teraz w okresie letnim jest bardzo tłoczno zwłaszcza w weekendy ,a ceny są tam wysokie. Co do Basenów w Bukowinie podobno bardzo fajnie, chociaż osobiście nie miałam okazji się przekonać :) co do imprez, dyskoteki "wierchy" już dawno nie ma,dyskoteka"morskie oko"na krupówkach jest bardzo droga -20zł na wstęp 10 zł piwo, bardziej polecam regionalne karczmy np. karczma "zadyma" w Szaflarach-jest tuż przy drodze więc łatwo trafić, można sie dobrze wybawić przy muzyce góralskiej 100 razy lepiej niż w dyskotekach a zwłaszcza zakopiańskich. Życze miłego pobytu:))

Uwielbiam Zakopane,ten klimat,te knajpki ahh :D

Cytat
Annies90
Skoro po raz pierwszy to obowiazkowo Morskie Oko :) to trzeba zobaczyc

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

W tym roku Bieszczady. Udało się nam znaleźć miejsce, w którym przyjmują dzieci do lat za friko - http://www.zielonapolana.com.pl/wielkanoc_2013.php Inne plusy to atrakcje, grzane wino i tradycyjne śniadanie - po zapoznaniu się z aktualnymi ofertami mogę powiedzieć, że w Polsce raczej rzadko przyjmuje się dzieci na darmowy pobyt.

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 5/5

Ja osobiście polecam Koscielisko-Residence. Naprawdę świetne miejsce na nocleg. Tanie i relatywnie blisko zakopanego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Obóż Murzasichle 2012