Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tanie wakacje - co polecacie?

30 maj 2012 - 10:40:10

Hej!
Chce się wybrać na wakacje z chłopakiem. Polecacie może jakieś tanie miejsca (domki kempingowe/letniskowe), agroturystykę czy coś w tym stylu? Najchętniej nad jeziorem (niedaleko Wrocławia, tak do 200km) lub nad morzem.
Macie coś sprawdzonego i godnego polecenia? ;)
Będę bardzo wdzięczna! :)

zweryfikowana
Posty: 584
Ostrzeżenia: 1/5

Tanie wakacje - co polecacie?

30 maj 2012 - 10:42:19

Z wrocławia macie blisko w góry ;)
Ja jade nad morze. do Karwi. nocleg 350zł plus paliwo 500;) 850zł dla dwoch osob;)

niezweryfikowana
Posty: 887
Ostrzeżenia: 2/5

Tanie wakacje - co polecacie?

30 maj 2012 - 10:43:16

też się chętne dowiem+możliwość przyjazdu z psem :)

Tanie wakacje - co polecacie?

30 maj 2012 - 10:46:25

Niestety góry odpadają, bo nie mielibyśmy co tam robić. Ostatnio w górach nabawiłam się poważnej kontuzji kolana i nie mam o czym marzyć, żeby niedługo znów móc po górach pochodzić. ;(
Dlatego szukamy czegoś czysto wypoczynkowego...

Tanie wakacje - co polecacie?

30 maj 2012 - 10:56:48

w mojej okolicy jest dużo jezior, ale ceny są takie, że to samo wyjdzie pojechać w góry, czy nad morze. no chyba,że nie zależy Wam na jakiś super warunkach to coś by się znalazło

Tanie wakacje - co polecacie?

30 maj 2012 - 10:58:59

zapraszam na Mazury- tylko ze to 600 km a nie 200 :)

Tanie wakacje - co polecacie?

30 maj 2012 - 11:00:09

Cytat
bimbek27
Hej!
Chce się wybrać na wakacje z chłopakiem. Polecacie może jakieś tanie miejsca (domki kempingowe/letniskowe), agroturystykę czy coś w tym stylu? Najchętniej nad jeziorem (niedaleko Wrocławia, tak do 200km) lub nad morzem.
Macie coś sprawdzonego i godnego polecenia? ;)
Będę bardzo wdzięczna! :)

odradzam morze. mieszkam 20km od morza i pogody nie ma prawie nigdy.zawsze wieje, wiec sie raczej nie wygrzejesz. lepiej jechac nad jezioro i zostac na poludniu polski- tam jest cieplej.

Tanie wakacje - co polecacie?

30 maj 2012 - 11:01:05

Znaczy tak - warunki nie muszą być jakieś luksusowe. Nie potrzebujemy Tv ani nic takiego ;) Ważne żeby było w miare ładnie i zadbanie - żadnej pleśni, rozpadających się domków itp. :) I łazienki żeby nie były wspólne. Ale ogólnie, żadnych wielkich luksusów nie potrzebujemy :)

Tanie wakacje - co polecacie?

30 maj 2012 - 11:04:14

my z chłopakiem jedziemy nad morze do Mielna , na camping mamy swoja przyczepe więc wyjdzie nam kolo 15 zl za dobe :)

zweryfikowana
Posty: 1.482
Ostrzeżenia: 1/5

Tanie wakacje - co polecacie?

30 maj 2012 - 11:04:54

jeśli chcecie tanie wakacje, to proponowałabym poszperać na stronach typu groupon.pl i innych takich jak byś była zainteresowana to napisz na priv i Ci wyślę dość dużo takich stronek, bo sama cały czas śledze nowe oferty na wakacje. W tamtym roku mieliśmy ochotę pojechać do krakowa pozwiedzać i na zakupy. Kupiliśmy za 250 zł kupon na 3 dni do hotelu Aleksander II, z wżywieniem dla 2 osób. Więc bardzo się opłacało, bo patrząc w ich cenniku to jedna noc w tym terminie co my byliśmy kosztowała 120 zł od osoby :) i śniadania i obiady są płatne dodatkowo. Więc za 250 zł mieliśmy wszystko dla dwojga :). I wystarczyło jeszcze tylko doliczyć paliwo co nas dużo nie wyniosło no i pieniążki wolne na zakupy czy inne atrakcje :). Naprawdę się opłaca :). W tym roku mamy zamiar pojechać gdzieś dalej zagranicę, i też już wypatrujemy kuponów nawet się już znalazł nie jeden :). Są oferty do wielu miast, więc myślę że byś coś znalazła :)

Tanie wakacje - co polecacie?

30 maj 2012 - 11:05:56

Cytat
anja831
zapraszam na Mazury- tylko ze to 600 km a nie 200 :)

Na Mazury w tym roku tez pojedziemy, ale większą ekipą ;) A teraz myślimy o jakimś wyjezdzie na tydzień po sesji :) zeby właśnie tanio wyszło i tylko my :)
I z gropuponów itd korzystam. Codziennie przeglądam, ale może któraś z Was ma jakieś polecone, tanie miejsce, to zawsze można spróbowac też tak ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-30 11:15 przez bimbek27.

Tanie wakacje - co polecacie?

30 maj 2012 - 11:07:36

też jadę w tym roku do Mielna, tyle że na domki :) Mam już tanie i sprawdzone, bo byłam w tamtym roku

Tanie wakacje - co polecacie?

30 maj 2012 - 11:09:14

200 km to może Dąbrowa Górnicza i zbiorniki wodne pogoria? Super czysta woda, piaszczyste plaże

zweryfikowana
Posty: 367
Ostrzeżenia: 1/5

Tanie wakacje - co polecacie?

30 maj 2012 - 11:14:47

ja jade z moim chlopakiem nad czoche jestesmy z legnicy :)
nad czoche mamy ok 50km. jest tam duze jeziorko cisza spokoj nad zalewem leśniańskim.
domki kempingowe wmiare tanie od 40 za dobe do 130 wiec mozna przebierac w ofertach ale nie wiem czy cos jeszcze wolnego bedzie
podsylam przykladowego linka linka :)
http://jack69.spanie.pl/noclegi/0/0/jack69/fotogaleria#a

Tanie wakacje - co polecacie?

30 maj 2012 - 11:14:56

Ja szukam jakiś namiarów na noclegi na Krymie, jeśli ktoś coś wie to dajcie znać;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Warszawa !!