Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

23 minut temu

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wkonću mam okazje pojechac z ukochanym na wymaorzone wakacje, gdyz oboje wyjezdzamy za granice do pracy po powroce chcemy pod koniec lipa pojechac na kilka dni nad polskie morze, Szczerze nie oreintuje sie w tym nic;] nie wiem gdzie jest najpiekniejsza plaza najlepsze kąpieliska , gdzie jest tanio mozecie cos polecic.. dodam ze jakies 4 lata temy bylam na koszubach, na plazy w gdansku.. ale malo co pamietamL:), pamietam ze byłam gdzies na pieknych wydmach piaszczystych, nie pamietam dokladnie nazwy.. mozecie polecic gdzie najlepiej i tajtaniej wypoczywac nad polskim morzem, jakie atrakcje oprócz kąpieli w morzu?? myslicie ze uda nam sie pod koniec lipca cos znalesc jak zaczniemy szukac po powrocie na poczatku lipca?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-25 16:34 przez madziulalula.

Ja od zawsze mieszkalam w Ustce, teraz wyprowadzilam się na studia do Sopotu, przyznam ze sopot mi się bardziej podoba, tylko, że tu nawet w maju są tłumy więc nie chce myślec co bedzie sie dziala w środku sezonu. A co do szukania jakiś pokoi to z tego co wiem, to juz teraz są pozajmowane te najlepsze terminy czyli lipiec i początek sierpnia moja mama wynajmuje pokoje i już ma zarezerowane, więc cieżko bedzie, ewntualnie na miejscu coś znajdziecie bo w tym terminie co chcecie to przez internet wątpie

Łeba. Piękne wydmy, dużo ludzi i rozrywki.

http://plaze.onet.pl/foto/najszersze-plaze-polski,4629331,9693499,foto-male.html#photo9693538
Tu masz najszersze i największe plaże w polsce:)
Ja jeżdzę do dębek jest fajnie i nie ma,aż tak dużo ludzi.
Jednocześnie nie ma, aż tak dużo rozrywek, ale można odpocząć.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

też polecam Łebę. bez problemu znajdziesz jakis nocleg nawet jadąc 'w ciemno'

ktos pomoze?
http://szafiarenka.pl/9/5676296/sex-problem,4.html

Jeśli szukasz spokojnego miejsca i masz auto to polecam Gąski. Spokojna okolica, przystępne ceny domków, pokoi. Do Mielna masz ok 10km i tam są jakieś koncerty - coś się dzieje.

a może kołobrzeg? dużo imprez letnich jest, restauracji, kawiarenek itp.

Dziewczyny znacie jakis hotelik nad morzem z pokojami z widokiem na morze? Jesli tak w jakim miescie?

Kołobrzeg,Łeba:) Dziwnów i Pogorzelica też mi się podobały:)
Byłam jeszcze w Mrzeżynie i Dźwirzynie,ale tam wiele atrakcji nie ma:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-28 09:35 przez Niepozorna19.

NIECHORZE! Jest pełna kultura, normalne ceny, świetna plaża! Spędziłam tam wakacje 3 lata temu, wspominam to extra! W tym roku też chcę tam...:) Myślę, że zawsze cos się znajdzie, niektórzy jadą bez rezerwacji i pokoje są wolne.>:)

Cytat
madziulalula
Wkonću mam okazje pojechac z ukochanym na wymaorzone wakacje, gdyz oboje wyjezdzamy za granice do pracy po powroce chcemy pod koniec lipa pojechac na kilka dni nad polskie morze, Szczerze nie oreintuje sie w tym nic;] nie wiem gdzie jest najpiekniejsza plaza najlepsze kąpieliska , gdzie jest tanio mozecie cos polecic.. dodam ze jakies 4 lata temy bylam na koszubach, na plazy w gdansku.. ale malo co pamietamL:), pamietam ze byłam gdzies na pieknych wydmach piaszczystych, nie pamietam dokladnie nazwy.. mozecie polecic gdzie najlepiej i tajtaniej wypoczywac nad polskim morzem, jakie atrakcje oprócz kąpieli w morzu?? myslicie ze uda nam sie pod koniec lipca cos znalesc jak zaczniemy szukac po powrocie na poczatku lipca?

Ja byłam w zeszłym roku w Ustce. Hotel znalazłam na miejscu. Jest co zwiedzać i jest pięknie. Polecam Ustkę. W tym roku też jadę do Ustki.

ja właśnie dziś rano przyjechałam do Sarbinowa, pensjonat w którym mieszkam, jest bliziutko morza, fajne ceny i wi-fi jest nawet ;p
tylko za bardzo nie bedzie co tu robić
wcześniej byłam w Ustroniu Morskim, i tam też było fajnie, jak sie jest autem to można pojeździć pozwiedzać jakieś latarnie morskie, ogrody Hortulus w Dobrzycy, Kołobrzeg, Gąski, Chłopy..
ale ja osobiście wolę góry ;p

Zdecydowanie Trójmiasto!!! :) piękne plaże, mnóstwo rzeczy do zwiedzania, wiele imprez :) polecam!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zakupy w turcji