Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Autorka najprawdopodobniej już była na tych wakacjach, wątek jest z maja 2012 ;)

Cytat
vixen89
Autorka najprawdopodobniej już była na tych wakacjach, wątek jest z maja 2012 ;)
he he dobre nawet nie spojrzałam na datę:)

Mielno serce

Cytat
anta83
Cytat
vixen89
Autorka najprawdopodobniej już była na tych wakacjach, wątek jest z maja 2012 ;)
he he dobre nawet nie spojrzałam na datę:)

Tak się rozmarzyłam o wakacjach że też nie spojrzałam na datę ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-16 18:32 przez emm200.

Watek stary, ale tak czy tak, taniej wyjdzie last minute w ciepłych krajach. Pogoda gwarantowana, all inclusive, dużo lepsze warunki zakwaterowania. Ale co kto lubi i ile ma czasu na urlop.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-16 18:33 przez Asztarte.

Cytat
emm200
Mielno serce
Cytat
anta83
Cytat
vixen89
Autorka najprawdopodobniej już była na tych wakacjach, wątek jest z maja 2012 ;)
he he dobre nawet nie spojrzałam na datę:)

Tak się rozmarzyłam o wakacjach że też nie spojrzałam na datę ;D
Oj ja też wspomnienia wróciły:) wyobraźnia ruszyła... ale do wakacji jeszcze sporo:( może uda nam się z mężem polecieć tym razem do Turcji albo Tunezji chociaż chętnie by wróciła do Egiptu w to samo miejsce co wcześniej:)

Ja co roku jade do Władysławowa :)

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 1/5

ja korzystam z portalu http://www.przymorzu.pl/, dzięki czemu w znacznym stopniu ogranicza mi to czas poszukiwań oraz podejmowanie decyzji, mam wszystkie informacje w jednym miejscu - ze swojej strony również polecam Władysławowo

Cytat
kruszynkowo19
Ja co roku jade do Władysławowa :)

My też jedziemy z chłopakiem do Władka :)
Znaleźliśmy pokoje za 27zł/os, bo jedziemy jeszcze w czerwcu. Jakby ktoś chciał mogę podać namiary ;)

Dla mnie wakacje jad polskim morzem to porażka

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 3/5

ja również polecam Władysławowo, tam nie da się nudzić jeżeli poszukujecie pewnych noclegów to odwiedźcie portal http://www.przymorzu.pl/wladyslawowo

Ja polecam Świnoujście :) Jeżdżę tam na wakacje co roku od wielu lat ;) Duuuża plaża, ogólnie dużo osób jeździ ale jest spokój :) Nie jest to tak zaludnione młodymi ludźmi miejsce jak Mielno... do Świnoujścia jeżdżą raczej rodziny itp.. więc jeśli chodzi o plażę i spacery to jak najbardziej polecam :)

EDIT: O faktycznie, stary wątek ;P ale nie znaczy, że się komuś innemu nie przyda :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-17 10:45 przez anusiazg.

jedź na mazury nad jezioro Kulki, najpiękniejsze i najczystsze jezioro w Polsce, polecam :)

Tutaj można znaleźć sporo fajnych i co najważniejsze, tanich noclegów!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szafiarki znad Morza doradźcie