Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 144
Ostrzeżenia: 5/5

zachęcam do odwiedzenia Sopotu - nawet jak pogoda nie dopisze, jest to miesjce gdzie będzie można sobie jakoś zorganizować wolny czas.

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

Znam świetne miejsce nad morzem w Jarosławcu, nazywa się to ALBATROS czy jakoś tak. Mają tam basen, stok narciarski pod dachem, golf i inne rozrywki, nie można się tam nudzić.

1 miejsce : Mielno :D
2. Ustka
3. Łeba

jeśli chcesz spokój to Bobolin :)

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

każdy będzie polecał miejsca w których był, a większość nie ma porównania :)

władysławowo, mielno, łeba - miejsca imprezowe, głównie dla młodych, miasta tętniące życiem 24/h, rózne wydarzenia muzyczne na plażach etc.

jastarnia, jurata - miejsca spokojnie, ok. 24.00 już ciężko znaleźć otwarty lokal, na ulicach pustki etc.; w juracie można spotkać wiele znanych osób, bo tam odpoczywa wielu celebrytów; jakieś drobne festyny (z jastarni można popłynąć tramwajem wodnym do gdyni, fajne urozmaicenie pobytu)

gdynia, gdańsk - na plażach wiele się dzieje, ale trójmiasto jest baaardzo drogie, bo tam uderza większość



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 16:03 przez xanthina.

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

Ponieważ jestem fanką SPA to wybrałam miejsce gdzie moja dusza odpoczywa czyli Szklarską Porębę, polecam zobaczyć wodospad kamieńczyka.

Jak szukałam miejsca na wyjazd znajomi polecili mi małą miejscowość koło Łeby, zadzwoniłam szybka rezerwacja i pojechałam do Sasina blisko morza ceny jak na miejscowość nadmorską w sezonie tez ok. można zaglądnąć a ich stronę http://sasinodominik.pl/ spoko miejsce polecam.

jak chcesz wydać najwięcej kasy to jedź nad polskie morze w sezonie :) jest szał, ceny są kosmiczne. Ale ja to i tak uwielbiam i nie wyobrażam sobie wakacji bez opalania się nad morzem :) polecam zatłoczone międzyzdroje i niechorze :)

polecam Międzyzdroje! jest pięknie i czysto (zapewne z powodu licznych turystów-Niemców), plaża jest długa i piaszczysta, można zrobić sobie długi spacerek lasem do żubrów. niezłe połączenie z Świnoujściem i Szczecinem.

co do noclegów to w sezonie standardowa cena 50 zł / osobę na dobę. ale my pojechaliśmy tydzień przed sezon (do 15.07) i płaciliśmy 30, do morza mielismy spacerek.

A ja polecam Jastrzębią Górę :)
Konkretniej: Ośrodek wczasowy Wita w Jastrzębiej Górze :)

My byliśmy w zeszłym roku i tym też pojedziemy - 100 metrów do plaży, tuż za rogiem przepyszna wędzarnia - tylko nie polecam jechać w sezonie, bo ośrodek tuż przy promenadzie, więc tłumy i głośno :/ Ale czerwiec lub wrzesień - jak najbardziej :)

Moim zdaniem najlepiej byłoby przenocować w Sopocie,bo stamtąd jest wszędzie blisko:)
W Sopocie jest piękna plaża i strzeżona,trochę ludzi tam jest,ale też jest dużo miejsca.Możesz też przespacerować się na deptaku i obok jest kilka dobrych restauracji:) Poza tym w Sopocie jest jeszcze Aquapark,Opera,Morskie Oko...
Jakbyś chciała coś pozwiedzać to wybierz się do Gdańska i do Gdyni tam jest pełno zabytków.Koniecznie też przejedz się do Władysławowa i na Hel :)

zdecydowanie Kołobrzeg!

Najpiękniejsza plaża - tylko Świnoujście :)

nie polecam Polskiego morza, jedz za granice. praktycznie te same pieniadze, a woda ladniejsza, pogoda pewna, inna atmosfera itd.... duzo by wymieniac, ja za darmo bym nawet nad Polskie morze nie chciala jechac :) ceny z kosmosu, zimno woda lodowata.. ahh ;p

Ja morze to tylko Międzyzdroje ceny są wysokie ale jak pięknie "życie" kręci się całą dobę eh miło wspominam te wakacje ale w tej chwili to tylko wakacje za granicą bo nad naszym polskim morzem straciliśmy tyle ile wydaliśmy w 2012 na Egipt a wrażenie nieporównywalne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bookowanie biletu lotniczego POMOCYYY