Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 5/5

A byl ktos moze w Miedzyzdrojach ? jak sie wypoczywalo?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-06 20:30 przez majkalesniewska7.

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 7/5

Jumkaa apartamenty piękne ale chyba nie na moją kieszeń ;)
Ja w przyszłym roku chciałabym ponownie wrócić do Świnoujścia - wypoczywałam tam w lipcu ze swoim mężem. Również zdecydowaliśmy się na wynajęcie mieszkania - jak dla mnie o wiele wygodniejsza wersja. Nie ma porównania z noclegami w ośrodku.
Mieszkaliśmy w spokojnej dzielnicy. Apartament niewielki ale jak na dwie osoby to w sam raz. Bardzo wygodny - z dużym łóżkiem (materac taki jak u mnie w domu tak więc świetnie się w nim wysypiałam). Zdjęcie zamieszczam poniżej (więcej można sobie zobaczyć tutaj: http://swinoujscie.baltichome.pl/pl/apartament/regina-maris/156_736.
Było blisko do plaży jak i do centrum gdzie można było sobie zjeść smaczną rybke. Na stronie są też większe mieszkania. Może namówimy w przyszłym roku brata z narzeczoną to wynajmiemy coś innego ;) A jak nie to wracamy ponownie do tego co wynajęliśmy w tym roku.
Fakt, że kaucja mogłaby być odrobinę niższa ale do niczego innego nie można się przyczepić.


niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Wakacje nad morzem mogą być fajnym przeżyciem- http://infowakacje24.pl/agroturystka-nad-morzem/ jednak w Polsce ciężko jest trafić na dobrą pogodę. Zwykle niestety, temperatura w wakacje jest niska, a pogoda deszczowa.

a może ktoś poleci nocleg w Pobierowie?

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

Pobierowo to faktycznie fajne miejsce na wypoczynek :) Tak jak już pisaliśmy w innym wątku, jeśli chcecie zarezerwować nocleg w Polsce lub w innym kraju Europy, sprawdźcie naszą bazę domów i apartamentów na www.edom.pl :)

Ja w tym roku jade z moim chłopakiem do Niechorza :) wcale nie była łatwo znaleźć miejsca jeżeli chce sie mieć lodówkę w pokoju i balkon :) bo takie były nasze wymagania :) Chcieliśmy PObierowo lecz nie bylo ofert :) jedziemy wlaśnie na początku lipca :) myślę że warto byłoby już coś zarezerwować :) CChyba że ktoś lubi adrenaline to może jechać na spontana i tam coś szukać :)))))

a jeśli można wiedzieć ..gdzie zarezerwowaliście sobie pokój w Niechorzu? i ile płacicie ? ;-) z góry dzięki ;-)

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

Białogóra, najczystsza plaża i woda :)

być może już się powtarzam ;P ale ja polecam sprawdzić oferty na eurobonie :) płaci się połowę mniej a warunki takie same, jakby płacić pełną cenę:) teraz na wakacje jest dużo ofert właśnie nad morzem :)

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 7/5

Tylko Władysławowo :) Poczytaj sobie opinie o tym miejscu - nikt nie narzeka. Jeśli chodzi o noclegi Władysławowo ma bogatą bazę hotelową, tak samo gastronomiczną. Tutaj http://gwiazdamorza.com/noclegi-nad-morzem-wladyslawowo-blisko-morzamasz namiar na miejsce z noclegami, blisko morza. Sama miejscowość latem tętni życiem, a zjeżdżają się tam ludzie z całej Polski i nie tylko.

my bardzo często jeździmy nad morze, ostatnio znaleźliśmy w Sopocie taki śliczny hotel sopot , wybieramy się tam w maju a potem może znowu w sierpniu :) bardzo lubimy być w Sopocie a jeśli to miejsce nam podpasuje to dlaczego nie :) na zdjęciach i z opinii najbliższych wychodzi na to że to naprawdę wyjątkowo piękne miejsce :)

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 7/5

A może Wejherowo? To tańsza opcja na wypoczynek, w tym nocleg. Do morza można dojechać SKMką, a po samym mieście można podróżować MZK Wejherowo. Informacje i zdjęcia Wejherowa znaleźć można na www.wejherowo.pl i innych tego typu portalach.

Mieszkam nad morzem. Szczerze mogę polecić Niechorze bądz Rewal! Dla młodych ludzi w sam raz!Dużo atrakcji ;-)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Nie jest trudno znaleźć przyjemne miejsce nad morzem, gorzej z dobrym noclegiem. Pomysł z wynajmowaniem mieszkania jest ciekawy. Polecam też żeby zerknąć na sprawdzone noclegi na portalu:http://goo.gl/E4TAJD
Poza tym za opinię można otrzymać prezent, więc warto jeździć i komentować. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nocleg w Krakowie