Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KRETA

08 maj 2012 - 16:30:38

hej dziewczyny:) czy któraś z Was była na Krecie? Jakie atrakcje co zwiedzac?:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

KRETA

08 maj 2012 - 16:34:46

ja byłam dwa razy. polecam zachodnie wybrzeże. najlepiej wynająć samochód i objechać wybrzeże samodzielnie. Na trasie jest masa drogowskazów do zabytków i ciekawych miejsc. nam najwięcej podpowiedzieli właściciele hotelu.

KRETA

08 maj 2012 - 16:35:54

Byłam 2 lata temu w Agios Nicolaos - piękne, małe miasteczko. wycieczki warto kupować w mieście, nie u rezydenta - cena przez dwa. My byliśmy na wycieczce łodzią półpodwodną i na takiej wyspie trędowatych? coś na S... Siostra była na Santorini i też chwaliła bardzo. Co do wysp greckich to Kreta ma najwięcej miejsc do zwiedzania, warto wynająć samochód i samemu pozwiedzać, jak ma się trochę więcej pieniędzy :) My byliśmy bardzo zadowoleni :)



zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

KRETA

08 maj 2012 - 16:38:24

Cytat
dzwooneczek
Byłam 2 lata temu w Agios Nicolaos

Też tam byłam :) Moje ulubione zdjęcie z tych wakacji to to zrobione koło byka nad jeziorkiem :) Jezioro zapierające dech w piersiach. fajna kamienista plaża w centrum miasta. a niedaleko, jakieś pół godzinki leniwego spaceru po wybrzeżu maleńka fabryka oleju oliwkowego i kosmetyków z oliwy :)

KRETA

08 maj 2012 - 16:45:26

Cytat
marrta
Cytat
dzwooneczek
Byłam 2 lata temu w Agios Nicolaos

Też tam byłam :) Moje ulubione zdjęcie z tych wakacji to to zrobione koło byka nad jeziorkiem :) Jezioro zapierające dech w piersiach. fajna kamienista plaża w centrum miasta. a niedaleko, jakieś pół godzinki leniwego spaceru po wybrzeżu maleńka fabryka oleju oliwkowego i kosmetyków z oliwy :)
Dokładnie :) My trafiliśmy jeszcze na jakiś festiwal w centrum i były tańce :D

PS Wyspa to Spinalonga, polecam bo naprawdę fajna wycieczka :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolonie z KRUSU