Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rowy - Słowińska Perła

06 kwi 2012 - 14:50:23

Był ktoś może w Rowach (miejscowość nad naszym polskim morzem) w ośrodku wczasowym Słowińska Perła? Bardzo zależy mi na wszelakich opiniach na temat zakwaterowania, jedzenia, obsługi itd??

*Jeśli nie byłaś/byłeś to chociaż podbij ;)

Rowy - Słowińska Perła

06 kwi 2012 - 14:51:49

podbijam:)

Rowy - Słowińska Perła

09 kwi 2012 - 15:34:11

nikt??

Rowy - Słowińska Perła

09 kwi 2012 - 15:39:43

a nie ma nigdzie na jakiś forach?
te wszystkie nadmorskie miejscowosci sumie sa takie same.
przed sezonem jest spokojnie, w sezonie jest masakra.
mieszkam nad morzem wiec co nieco wiem.
w googlach jest pełno stron i informacji :)

Rowy - Słowińska Perła

09 kwi 2012 - 15:42:16

poodbijam :)

Rowy - Słowińska Perła

11 kwi 2012 - 10:08:51

coś tam jest na tych forach, ale takie dość sprzeczne opinie, więc szukam dalej.

Rowy - Słowińska Perła

11 kwi 2012 - 10:19:44

ja często w sezonie bywam w rowach ponieważ mieszkam niedaleko.Miejscowość jest piękna i malownicza i niej jest tak zdominowana przez turystów jak ustka,której nienawidzę w sezonie.Nie ma takiego lansu itd,są sklepy,imprezy,balety itd ale możesz spokojnie odpocząć.
Ale są też paskudne kelnerki i barmanki,które odbijają facetów...
O ośrodku nic nie powiem bo nie wiem,ale polecam rowy:)

Rowy - Słowińska Perła

11 kwi 2012 - 10:22:57

szukałam czegoś na tripedvizor ale nic nie ma o tym hotelu niestety

Rowy - Słowińska Perła

11 kwi 2012 - 10:31:59

Słowińska Perła to wymarzone miejsce do wypoczynku rodzinnego w uzdrawiającym klimacie.
Umiarkowane ceny. Wyjątkowe położenie Ośrodka w sercu Rowów, nad samym morzem, w otoczeniu wydmowego lasu sosnowego zapewnia występowanie najwyższego stężenia aerozolu morskiego w powietrzu. Aerozol morski w połączeniu z leczniczym działaniem żywicy sosnowej tworzy specyficzny uzdrawiający mikroklimat i wystarczy sam pobyt na Ośrodku by odczuć poprawę zdrowia i samopoczucia.
Oferujemy Państwu noclegi w pawilonach parterowych, jednopiętrowych, domkach kempingowych w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienkami, TV, Lodówka. Na terenie ośrodka znajduje się duży plac zabaw dla dzieci, huśtawki, zjeżdżalnie, karuzele, boiska do siatkówki, koszykówki/kort tenisowy, wydzielony sektor plażowy nieopodal Ośrodka, świetlice - bilard, tenis stołowy.
Teren Ośrodka to najbardziej urokliwy zakątek wybrzeża Bałtyku

To tyle od wujka Google. Jest jeszcze galeria zdjęć.

slowinskaperla.com.pl

Nie byłam, nie widziałam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-11 10:39 przez mimi2506.

Rowy - Słowińska Perła

11 kwi 2012 - 10:38:34

podbijam ;]

Rowy - Słowińska Perła

11 kwi 2012 - 10:40:45

bylam w rowach, ale nie mieszkalam tam

Rowy - Słowińska Perła

20 kwi 2012 - 14:16:45

Byłam w tej miejscowości w 2008 r. aczkolwiek w ośrodku Albatros i jestem bardzo zadowolona z ośrodka. Ale niestety miejscowość bardzo mała , nic się nie dzieje ;c

Rowy - Słowińska Perła

27 kwi 2012 - 15:22:50

Byłam w tym ośrodku opiekunką na koloniach :) Największy atut ośrodka to taki, ze znajduje się nad samym morzem 2 minuty spacerkiem i blisko lasu, ma sporo miejsca do zabawy dla dzieci.
Kuchnia bardzo dobra:) Właściciel jest bardzo miły, fajna obsługa. Pokoje, to zależy jaki sobie wybierzesz, bo są rożne standardy. Ale generalnie polecam :)

Rowy - Słowińska Perła

04 cze 2018 - 19:57:01

stary wątek ale chętnie się wypowiem doświadczeniem teraz z 2018- kocham morze ale po słowińskiej chce się płakać bo po pierwsze jedzie się setki km a okazuje się że oszukują i nie ma możliwości się dogadać (interweniowała policja-dosłownie)
Tylko dzięki znajomości moich praw jako konsumenta i kodeksu cywilnego oddali z łaską kase za rezserwację-
Bród robaki żywe i martwe w domkach oraz pawilonazch. Strach pomyśleć że oni przyjmują dzieci na koloni9e.
tak jestem tą sytuacją poruszona-oszustwem krętaczeniem i zaniedbaniami - no gdzie to żeby martwe robactweo było w miejscu gdzie ma spaćniemowlę, śmierdziało stęchlizną, facet z obsługi bezczelni8e wnosił błoto i trawe i łgał że posprzątane.
ODRZADZAM!!!!!!!!SZKODA KASY

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GRECJA czy EHIPT?