Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Dobry psycholog

17 minut temu

Druk ścienny

25 minut temu

Nowy samochód

44 minut temu

Montaż Klimatyzacji

50 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rowy - Słowińska Perła

06 kwi 2012 - 14:50:23

Był ktoś może w Rowach (miejscowość nad naszym polskim morzem) w ośrodku wczasowym Słowińska Perła? Bardzo zależy mi na wszelakich opiniach na temat zakwaterowania, jedzenia, obsługi itd??

*Jeśli nie byłaś/byłeś to chociaż podbij ;)

Rowy - Słowińska Perła

06 kwi 2012 - 14:51:49

podbijam:)

Rowy - Słowińska Perła

09 kwi 2012 - 15:34:11

nikt??

Rowy - Słowińska Perła

09 kwi 2012 - 15:39:43

a nie ma nigdzie na jakiś forach?
te wszystkie nadmorskie miejscowosci sumie sa takie same.
przed sezonem jest spokojnie, w sezonie jest masakra.
mieszkam nad morzem wiec co nieco wiem.
w googlach jest pełno stron i informacji :)

Rowy - Słowińska Perła

09 kwi 2012 - 15:42:16

poodbijam :)

Rowy - Słowińska Perła

11 kwi 2012 - 10:08:51

coś tam jest na tych forach, ale takie dość sprzeczne opinie, więc szukam dalej.

Rowy - Słowińska Perła

11 kwi 2012 - 10:19:44

ja często w sezonie bywam w rowach ponieważ mieszkam niedaleko.Miejscowość jest piękna i malownicza i niej jest tak zdominowana przez turystów jak ustka,której nienawidzę w sezonie.Nie ma takiego lansu itd,są sklepy,imprezy,balety itd ale możesz spokojnie odpocząć.
Ale są też paskudne kelnerki i barmanki,które odbijają facetów...
O ośrodku nic nie powiem bo nie wiem,ale polecam rowy:)

Rowy - Słowińska Perła

11 kwi 2012 - 10:22:57

szukałam czegoś na tripedvizor ale nic nie ma o tym hotelu niestety

Rowy - Słowińska Perła

11 kwi 2012 - 10:31:59

Słowińska Perła to wymarzone miejsce do wypoczynku rodzinnego w uzdrawiającym klimacie.
Umiarkowane ceny. Wyjątkowe położenie Ośrodka w sercu Rowów, nad samym morzem, w otoczeniu wydmowego lasu sosnowego zapewnia występowanie najwyższego stężenia aerozolu morskiego w powietrzu. Aerozol morski w połączeniu z leczniczym działaniem żywicy sosnowej tworzy specyficzny uzdrawiający mikroklimat i wystarczy sam pobyt na Ośrodku by odczuć poprawę zdrowia i samopoczucia.
Oferujemy Państwu noclegi w pawilonach parterowych, jednopiętrowych, domkach kempingowych w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienkami, TV, Lodówka. Na terenie ośrodka znajduje się duży plac zabaw dla dzieci, huśtawki, zjeżdżalnie, karuzele, boiska do siatkówki, koszykówki/kort tenisowy, wydzielony sektor plażowy nieopodal Ośrodka, świetlice - bilard, tenis stołowy.
Teren Ośrodka to najbardziej urokliwy zakątek wybrzeża Bałtyku

To tyle od wujka Google. Jest jeszcze galeria zdjęć.

slowinskaperla.com.pl

Nie byłam, nie widziałam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-11 10:39 przez mimi2506.

Rowy - Słowińska Perła

11 kwi 2012 - 10:38:34

podbijam ;]

Rowy - Słowińska Perła

11 kwi 2012 - 10:40:45

bylam w rowach, ale nie mieszkalam tam

Rowy - Słowińska Perła

20 kwi 2012 - 14:16:45

Byłam w tej miejscowości w 2008 r. aczkolwiek w ośrodku Albatros i jestem bardzo zadowolona z ośrodka. Ale niestety miejscowość bardzo mała , nic się nie dzieje ;c

Rowy - Słowińska Perła

27 kwi 2012 - 15:22:50

Byłam w tym ośrodku opiekunką na koloniach :) Największy atut ośrodka to taki, ze znajduje się nad samym morzem 2 minuty spacerkiem i blisko lasu, ma sporo miejsca do zabawy dla dzieci.
Kuchnia bardzo dobra:) Właściciel jest bardzo miły, fajna obsługa. Pokoje, to zależy jaki sobie wybierzesz, bo są rożne standardy. Ale generalnie polecam :)

Rowy - Słowińska Perła

04 cze 2018 - 19:57:01

stary wątek ale chętnie się wypowiem doświadczeniem teraz z 2018- kocham morze ale po słowińskiej chce się płakać bo po pierwsze jedzie się setki km a okazuje się że oszukują i nie ma możliwości się dogadać (interweniowała policja-dosłownie)
Tylko dzięki znajomości moich praw jako konsumenta i kodeksu cywilnego oddali z łaską kase za rezserwację-
Bród robaki żywe i martwe w domkach oraz pawilonazch. Strach pomyśleć że oni przyjmują dzieci na koloni9e.
tak jestem tą sytuacją poruszona-oszustwem krętaczeniem i zaniedbaniami - no gdzie to żeby martwe robactweo było w miejscu gdzie ma spaćniemowlę, śmierdziało stęchlizną, facet z obsługi bezczelni8e wnosił błoto i trawe i łgał że posprzątane.
ODRZADZAM!!!!!!!!SZKODA KASY

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GRECJA czy EHIPT?