Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

kosmetyki samochodowe

36 minut temu

dresy na ulice

46 minut temu

Studia online

59 minut temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

TANIE noclegi Warszawa ?

29 sie 2016 - 10:47:49

W mieście masz hotel Holiday Park - na Bielanach, kilka minut od Starego Miasta. Jeśli jedziecie z nastawieniem na zwiedzanie, to taka opcja będzie naprawdę super. Ceny normalne, jedzenie smaczne, tam można nawet pokój mieć na kilka godzin, ale to musicie sprawdzać aktualną ofertę.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

TANIE noclegi Warszawa ?

30 sie 2016 - 09:56:59

Polecam Ci hotel Groman. Nie zostawicie tam majątku, jedzenie mają wyjątkowo smaczne, lokalizacja jest całkiem w porządku no i będziecie mieli gdzie zaparkować.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

TANIE noclegi Warszawa ?

22 paź 2016 - 10:04:18

Czy koniecznie zależy Wam na samym centrum? W centrum jest dosyć drogo, ze swojej strony proponuję wynająć soobie noclegi w apartamentach mangnolie.Można tam w niewysokiej cenie wynająć sobie fajne mieszkanie o bardzo dobrym standardzie i w cenie kiepskiego hostelu w centrum.

Dojazd jest bezproblemowy . Albo komunikacją miejską albo samochodem.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-21 13:32 przez moderator.

TANIE noclegi Warszawa ?

30 sty 2017 - 18:55:32

A koniecznie szukasz w samym centrum? Ja znam fajne jedno miejsce Jaworowy Dwór, ale pod Warszawą. Zawsze tam się zatrzymuje jak jadę w trasę lub mam załatwienie w stolicy. W samym centrum są bardzo drogie noclegi z tego co się rozpatrywałam, a tak na uboczu całkiem spoko. Ale nie jest jakoś specjalnie daleko. Mnie skusiła cicha i spokojna okolica i mnóstwo terenów zielonych. Lubię spędzać aktywnie czas, a tam mam do tego wspaniałe predyspozycje. Nie wiem co Cię najbardziej interesuje? Mogę powiedzieć, że pokoje są naprawdę komfortowe i nowocześnie wyposażone, restauracja w hotelu też niczego sobie, zawsze ciepłe i świeże dania i jest dużo punktów rekreacyjnych. Jak dla mnie w sam raz. Nie mam jakoś specjalnie wygórowanych potrzeb :)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

TANIE noclegi Warszawa ?

21 lut 2017 - 13:18:44

ten apartament jest całkiem spoko :) [moderacja - spam]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-21 13:55 przez moderator.

TANIE noclegi Warszawa ?

24 lut 2017 - 12:37:03

Cześc dziewczyny,
jade na koncert do Wawy 24 marca do klubu Stodoła. Macie może namiary na nocleg gdzies w okolicy ?

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

TANIE noclegi Warszawa ?

14 mar 2017 - 14:56:15

Bardzo tani nocleg jest w Hostelu Witt <moderacja-spam> w centrum Warszawy. Miejsce jest bardzo przytulne, kamienica zabytkowa,myślę, że idealnie się sprawdzi na wyjazd we dwoje. Ceny są naprawdę niskie, bo za 2 osoby możecie już zapłacić z 60. Ja tam nocowałam i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona wysokim standardem, pomimo ceny.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-18 15:44 przez moderator.

TANIE noclegi Warszawa ?

29 maj 2017 - 18:40:37

Polecam Hostel Mokotów tanio blisko wszędzie i najważniejsze przyjemnie. Warunki ok. Hostel mieści się w akademiku Politechniki Warszawskiej ale jest oddzielony od studentów. Ceny bardzo dobre. Za takie warunków cena super. W hostelu jest wifi, łazienka w segmencie, pokoje ładne. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.hostelmokotów.pl

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

TANIE noclegi Warszawa ?

12 cze 2017 - 12:08:46

Ja polecam tanią noclegownię pod Warszawą w Nowym Dworze Mazowieckim, nieopodal lotniska w Modlinie <moderacja-spam>, bardzo komfortowe warunki w niskich cenach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-18 15:44 przez moderator.

TANIE noclegi Warszawa ?

06 lip 2017 - 14:36:22

Tańszy od hotelu będzie wynajem mieszkania. W centrum możesz sobie ogarnąć z Solatium za całkiem rozsądne pieniądze.

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 5/5

TANIE noclegi Warszawa ?

16 sie 2017 - 17:48:01

My od kilku sezonów podczas wyjazdów decydujemy się na wynajęcie apartamentu i uważam, że jest to bardzo dobre rozwiązanie. Jak planujecie wyjazd większą grupą to najlepsza opcja, można cieszyć się z naprawdę komfortowych warunków, a jednocześnie przystępnej ceny. Jak koszty podzieli się na kilka osób, to nie wychodzi drogo, a większość apartamentów jest naprawdę dobrze wyposażonych i nowoczesnych. Sprawdźcie sobie na przykład <moderacja-spam> ja za pośrednictwem tej strony szukałam noclegu, znajdziecie tam apartamenty zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, bardzo ładne w dobrych cenach. Rezerwacji można tam dokonać za pośrednictwem internetu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-18 15:45 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

TANIE noclegi Warszawa ?

15 wrz 2017 - 14:01:05

Mogę polecić wam bardzo fajną stronę. Znajdziesz tam dużo ciekawych ofert <moderacja-spam>l my ostatnio spaliśmy u bardzo miłej właścicielki, która opowiadała nam przezabawne historie o Warszawie i swoich gościachściana



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-18 15:45 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

TANIE noclegi Warszawa ?

22 wrz 2017 - 06:52:59

Zdecydowanie apartament Solatium Booking na Marszałkowskiej :) Piękny widok i apartament. Byłam bardzo zadowolona z tego weekendu z moim skarbem :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-07 13:48 przez wisniak.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

TANIE noclegi Warszawa ?

11 gru 2017 - 15:19:38

Czy tanie noclegi w Warszawie istnieją?:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Korfu - kto był?