Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

4 minuty temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Budowa domu

wczoraj o 17:09

Biznes

wczoraj o 17:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.019
Ostrzeżenia: 2/5

NOCLEG WROCŁAW

06 mar 2012 - 19:41:46

Dziewczyny/Panie!

Chcąc wykorzystać piękną pogodę w najbliższy weekend wybieramy się z chłopakiem na wycieczkę do Wrocławia i szukamy jakiegoś noclegu blisko centrum (lub z dobrą komunikacją miejską) w niskiej cenie (studenty..)
Może macie jakieś hostele/kwatery prywatne do polecenia? Będę bardzo wdzięczna za pomoc! :)

NOCLEG WROCŁAW

06 mar 2012 - 19:43:16

ogladałam przed chwilą prognoze pogody, ma padać :)

NOCLEG WROCŁAW

06 mar 2012 - 19:46:40

Ja jestem z Wrocławia, więc raczej nie sypiam w tutejszych hotelach :))
Ale wiem,że w centrum jest dobry hotel radissa blu. na przeciwko panoramy racławickiej. tylko, że raczej troszkę drogi. :((
niestety co do hosteli to się nie orientuję.
Wiem, że jest jeden tani hostel na ruskiej :))

NOCLEG WROCŁAW

06 mar 2012 - 19:48:27

CouchSurfing.

NOCLEG WROCŁAW

06 mar 2012 - 19:51:03

z tańszych to DW PIAST - pokoje wielosobowe od 30 zł lub dwuosobowe droższe. Ale tu standard raczej kiepski. Znam fajne ale droższe więc nie ma co tu pisać...

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

NOCLEG WROCŁAW

06 mar 2012 - 19:51:11

Jestem z Wrocławia więc też raczej nic nie poradzę jeśli chodzi o hostele itp. Wpisz w wyszukiwarkę i poczytaj opinie, teraz jest ich dużo przy centrum ;)

NOCLEG WROCŁAW

06 mar 2012 - 20:05:23

Boogie Hostel
Ruska 35,
500 metrów od rynku


U Szermierzy
ul. Krasińskiego 30 B
niedaleko Galeri Dominikańskiej

ceny porównywalne

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

NOCLEG WROCŁAW

06 mar 2012 - 21:34:11

organizowałam szkolenie we Wrocku niedawno. Uczestnicy nocowali w hostelu przy Międzynarodowym Domu Spotkań im. Angelusa Silesiusa.

cena o ile sie orientuję około 50 zł/os, ale studenci chyba mniej.
Mozna się dogadać.
Przemiła obsługa i mega kucharz:) bierzcie ze śniadaniem, nie pożałujecie:D


http://silesiushostel.pl/pl,cennik.html

to jest własciwie w centrum, 5 minut od pkp/pks, z 10-15 do rynku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-06 21:35 przez nbbo.

NOCLEG WROCŁAW

06 mar 2012 - 21:42:17

Centrum Hostel na ul. św. Mikołaja 16/17 lub Dom turystyczny Trio (są dwa: 1. na ul. Kwiskiej do centrum 10 minut tramwajem lub na ul. Trzemeskiej 10 minut pieszo lub 3 minutki tramwajem do rynku). Oba sprawdzone, da się przeżyć ;p W Centrum Hostel wyższy standard.

NOCLEG WROCŁAW

06 mar 2012 - 22:11:32

CS albo schroniska mlodziezowe (google)
najanszy w jakim spalam to ten dokladnie naprzeciwko dworca PKP, okolo 20 zl dla studentów

NOCLEG WROCŁAW

18 mar 2012 - 23:41:02

Może spróbuj poszukać na http://www.expressbooking.com/? Od razu możesz sobie jakieś bilety na koncerty, do teatru itp. ogarnąć.

NOCLEG WROCŁAW

30 paź 2012 - 09:23:46

Ostatnio z mężem i synkiem nocowaliśmy w apartamencie - Sweet Soul Apartament. Byłam sceptyczna co do opcji wynajmu apartamentu na doby ale nie żałujemy!!!! Wypoczeliśmy i czuliśmy się stokroć lepiej niż w hotelu - a cena wielkie zaskoczenie! Biorąc pod uwagę standart i wygodę to meeega atrakcyjna. Apartament położony jest w centrum, niedaleko Dworca, Rynku i Pl. Dominikańskiego. Bliziutko żeby zjeść, pozwiedzać, pobawić się i zrobić zakupy.
Lokal jest wyremontowany (klatka schodowa również), urządzony z elegancją i klasą. Klimatu dodają porozwieszane na ścianach zdjęcia z zakątkami Wrocławia, nawet zabawiliśmy się w ich rozpoznawanie i poszukiwanie ale czasowo się niestety nie wyrobiliśmy :-( - Napewno będziemy kontynuować następnym razem :-))
Wnętrza są przestronne - dwie sypialnie,łazienka, aneksik kuchenny i salonik. Apartamen posiada bogate wyposarzenie, więc nie trzeba pakować mega waliz (pralka, mikrofala, zmywarka, sztućce, naczynia, pościel, suszarka do włosów, żelazko, 2xTV, wieża CD). Czyściutko, świeżo i przyjemnie. Jest Wi-Fi i kablówka. Auto mozna bezpłatnie parkować pod budynkiem.
Obsługa bardzo miła, kontakt z wynajmującą bezproblemowy.
Zainteresowanym wklejam link: http://www.wroclove24.com/apartamenty_na_doby_galeria.php?view=thumbnailList&category=1

Strona internetowa: www.wroclove24.com

Pozdrawiam,

NOCLEG WROCŁAW

22 lut 2014 - 08:20:53

Hej :) jesli szukasz taniego hostelu to zadzwon do The One 71 337 24 02. Jest na samym rynku, warunki sa swietne, nocleg ze sniadaniem juz za 35zł. A dodatkowo dla studentow jest znizka.

The One Hostel
Rynek 30

https://onehostel.pl

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

NOCLEG WROCŁAW

01 mar 2014 - 13:29:43

Do wyszukiwania tanich i sprawdzonych noclegów w każdym zakątku świata polecam sprawdzony portal

www.airbnb.pl/c/jfirek

znajdziecie tam oferty tanich mieszkań do wakacyjnego wynajmu i nie tylko

Portal działa na takiej zasadzie jak allegro, dogadujecie się z wynajmującym co do przyjazdu, rezerwujecie nocleg i od razu pieniążki zabierają z karty (jest to o tyle wygodne ze podczas wyjazdu za granicę nie trezba brać dodatkowej kasy na nocleg) po zakończonym pobycie wystawiacie wynajmującemu komentarz- co się podobało a co nie, czy wszystko było zgodne z opisem itp. Bardzo często korzystam z tego portalu- byłam już min. w Budapeszcie (koszt- 400zł za 4 noce/ 4 osoby) w Barcelonie (90zł za 1 noc/2 osoby) w Gdańsku (270zł za 4 noce/ 4 osoby)
Większość noclegów jest w dogodnym umiejscowieniu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WAKACJE - KOSZT CAŁKOWITY