Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Zapalenie pęcherza

16 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 170
Ostrzeżenia: 1/5

KRETA - SANTORINI

13 lut 2012 - 14:49:48

Dziewczyny!!!!!

Zastanawiam sie czy własnie nie pojechac w te wakacje na Krete...:)

Czy któraś z Was była na Krecie?
Co mozecie o tej wyspie napisac?

Czy naprawde warto tam jechac?

CHCIALABYM UZYSKAĆ JAK NAJWIECEJ INFORMACJI O SATNORINI (gdyż ta wycieczka jest dosc droga)

KRETA - SANTORINI

13 maj 2012 - 12:12:13

też chętnie się dowiem ;)

KRETA - SANTORINI

13 maj 2012 - 12:18:42

Byłam dwa lata temu na Krecie, polecam :) My byliśmy bardzo zadowoleni, dużo zobaczyliśmy, spędziliśmy fajnie czas, odpoczęliśmy. Co do Santorini to nie pojechaliśmy w końcu, bo czasu nie starczyło, ale moja siostra była i mówiła, że ślicznie tam jest. Wycieczką trochę nie warta ceny, ale i tak nie żałowała, że była. Ja polecam wycieczkę na Spinalongę :)

KRETA - SANTORINI

13 maj 2012 - 12:26:18

dzwooneczek byliście na jakiś wycieczka zorganizowanych z biura podróży czy są lokalne biura oferujące wycieczki ? Czy na własną rękę wszystko?

KRETA - SANTORINI

13 maj 2012 - 12:27:34

mnie również interesuje taka wycieczka, powiedzcie w jakich miejscowościach byłyście, jakich hotelach, z jakich biór podróży i jaka cena :)

KRETA - SANTORINI

13 maj 2012 - 12:28:51

Cytat
N_olivia
dzwooneczek byliście na jakiś wycieczka zorganizowanych z biura podróży czy są lokalne biura oferujące wycieczki ? Czy na własną rękę wszystko?
Te które oferuje Ci rezydent to są takie same jak te oferowane na miejscu, różnią się tylko ceną :) My kupowaliśmy na miejscu w mieście, było taniej niż u rezydenta:)
Cytat
xxnice3
mnie również interesuje taka wycieczka, powiedzcie w jakich miejscowościach byłyście, jakich hotelach, z jakich biur podróży i jaka cena :)
My dwa lata temu byliśmy na tydzień w Agios Nicolaos, płaciliśmy za All 2,5tys od osoby w last minute (tydzień przed wylotem).Hotel 4 gwiazdkowy, jedzenie pyszne :) Biuro podróży Grecos.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-13 12:33 przez dzwooneczek.

KRETA - SANTORINI

13 maj 2012 - 12:29:24

byłam i szczerze pisząc mam mieszane odczucia, mnóstwo Polaków, plaże brudne.
byłam w miejscowości Rethymno, Adelianos Kampos, hotel Golden Sun

KRETA - SANTORINI

13 maj 2012 - 12:33:09

Cytat
o-zet
byłam i szczerze pisząc mam mieszane odczucia, mnóstwo Polaków, plaże brudne.
byłam w miejscowości Rethymno, Adelianos Kampos, hotel Golden Sun
Widać zależy gdzie byłaś:) U mnie w hotelu z Polski byliśmy tylko my i jeszcze jedna para, ale to pewnie kwestia ceny, bo do innego, jak rozwoził nas autokar jechało sporo więcej osób. Na mieście większość to Niemcy, Rosjanie i Szwedzi.

KRETA - SANTORINI

13 maj 2012 - 12:33:13

Bylam na krecie 4 lata temu i byly to cudowne wakacje cudowny klimat jedzenie jedynie kamieniste plaze troche dokuczaja ale wszystko jest super bylam w hotelu w okolicach chani . troche strach siewypuszczac autobusem gdziekolwiek bo nikt nie jest tam wystarczajaco doinformowany nawt facet sprawdzajacy bilety jak mu pokazalam swoj i zapytalam czy to dobry autobus po kilku minutach stwierdzil ze chyba tak o.O wiec bez kometarza ... na Santorini tez byla i bylo pieknie ale bez szalu napewno warto pojechac i to zobaczyc bo widoki niezapomniane ale gorac ito jak nas troszke przegonili robil swoje dopiero jak mielisny czas wlony to poznalam uroki tej wyspy!! strasznie poleca kupic wino tam bo pyszniejszego nie pilam (oczywiscie takiego w przystepnej cenie) trzeba sie przygotowac na meczaca podroz promem jednak jak doplywalsmydo santorini jak wylonilo sie miasto na szczycie to niezapomniany widok i mysle ze warto choc niewiem ile ona terz kosztuje . ja jak bylam to zlapalismy jakas promocje za wczesniejsza rezerwacje wiec koszty byly ok . ogolnie piekna wyspa . mozna zrobic zakupy i pozachwycac sie bialymi domkami :)

KRETA - SANTORINI

13 maj 2012 - 12:56:18

no ja przepłaciłam strasznie, z all. płaciliśmy ok 3000zł za osobę, na tydzień, a niektórzy byli 2 tyg. za ok 2000zł więc różnica kolosalna.

KRETA - SANTORINI

17 maj 2012 - 13:34:54

Byłam z mężem na Krecie dwa lata temu, była to nasza podróż poślubna i bardzo polecam, pięknie, jest co pozwiedzać, ciekawa wyspa, ma i piekne morze i góry. Plaże są raczej kamieniste, ale my znależliśmy mnóstwo piaskowych kameralnych. Ja byłam w Anissaras, ok. 25 km od portu lotniczego w Heraklionie i ok. 2,5 km od centrum rozrywkowego Hersonissos. Bardzo dobre położenie hotelu. Hotel Anna Maria.

Dla porównania dodam, że rok temu byłam na innej Greckiej wyspie Rodos i zdecydowanie bardziej polecam Kretę, choć także jest piękna.

Wakacje były wspaniałe, polecam sobie zakupić tam wino i oliwe z oliwek, w końcu Kreta to połacie gajów oliwnych. Robią tam też naturalne mydełka oliwkowe.

Na wakacjach byłam z Itaką, polecam. Po przylocie na miejscu, byli najbardziej widoczni na lotnisku, prowadzili wręcz turystów za rączki:p Ogólnie dobra organizacja:)

Na Krecie polecam wycieczkę na Spinalongę, zobaczyć Knossos gdzie jest mitologiczny labirynt, wąwóz Samaria...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-17 13:41 przez Rena-chan.

KRETA - SANTORINI

17 maj 2012 - 13:38:52

Ja byłam kilka lat temu na Krecie , polecam :). Byłam w Heraklionie , duzo fajnych wycieczek i moze na prawdę miło spędzić czas :) jedyne co to to że jak tam byłam w lipcu to wiał silny wiatr:( ale nie nie wiem od czego to zależy;p

KRETA - SANTORINI

17 maj 2012 - 13:43:21

hm.. ja byłm także w lipcu i powiem, że akurat wietrznie nie było, ale to zmienne jak deszcze w Polsce być może jest:)

KRETA - SANTORINI

20 maj 2012 - 11:30:09

Grecja jest boska:)Polecam z całego serca!!!!!ale wycieczka na Santorini to jest porażka.Wyspa sama w sobie przepiękna ale zjedzenie lunchu w plastikowym pudełeczku przejechaniu się na brzydko pachnącym i zmęczonym osiołku i popłynięciu stateczkiem po morzu za 150euro od osoby to jest lekka przesada:)

KRETA - SANTORINI

20 maj 2012 - 11:32:06

mieszkam na Krecie, warto. Vai, Balos, Samaria, Matala, Herssonisos na impreze i jest super ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-20 11:34 przez martu20.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Półwysep Gargano - Obóz 2012 !!!!