Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

hurtownia elektryczna

16 minut temu

szkoła nauki jazdy

17 minut temu

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pokoj z wanna

14 maj 2012 - 16:49:01

Hotel Manor w Olsztynie - piękna ustronna okolica (lasy i dużo jezior - w końcu mazury) , pokoje świetnie (każdy ma wanne z tego co wiem i to takie w miare duze że z moim 158 jakbym sie polozyła płasko to bym mogla sie utopic:P ) , jedzenie pyszna, jacuzzi, basen ,krędgle i inne atrakcje też są :)

pokoj z wanna

14 maj 2012 - 16:52:21

Cytat
__Isia__
Brzydze sie kapieli w wannie w takich miejscach, a jak wyjezdzam gdzies z chlopakiem, to w miejsce w ktorym mozna cos zobaczyc, albo milo spedzic czas i sex w wannie nie jest dla mnie w wycieczkach najwazniejszy. wanne (i to czysta) mam w domu

:D

pokoj z wanna

14 maj 2012 - 16:55:01

w Poznaniu jest taki :) sa różne pokoje, lustrzane i między innymi takie z wanną ;) polecam oglądnięcie zdjęć http://meteor-turystyka.pl/marlon-poznan,poznan.html ;)

pokoj z wanna

14 maj 2012 - 16:56:50

Cytat
jonasz71
tak przy temacie nietypowych pokoi:) pokuj z wanna w sumie tez nie zbyt czesto sie zdarza ,ale ogladałam kiedys program o nietypowych hotelach i pokazywali hotele w usa<:) jeden był zbudowany jak wiezienie :) wszystko jak w wiezieniu, kraty w srodku itd,ale to jeszcze nic,jeden miał pokoj jak w domu pogrzebowym łozko trumna :) i mowili ze maja duzo klientow :) no rozne sa upodobania:)
galileo? tez ogladalam ;p

pokoj z wanna

14 maj 2012 - 16:58:37

Ja w Polsce nie znam niestety, spotkałam się z tym w SPA w Niemczech :) Fajna sprawa - wanna w pokoju, a w łazience normalnie prysznic :)

pokoj z wanna

14 maj 2012 - 17:08:04

w koszalinie jest "apartament" z "jacuzzy"
napisałam w cudzysłowie ponieważ pokój jest dość mały, jak na apartament, ale ma duże wygodne łóżko ;) no a jacuzzy to po prostu wanna z hydromasażem :) bardzo przytulnie, chociaż to po prostu hotel przy trasie :) polecam jeśli nie macie dużych wymagań, a po prostu chcecie się nacieszyć sobą :)
hotel to Czarny Tulipan w Koszalinie tutaj doba hotelowa kosztowała chyba 180 zł ale trzeba to sprawdzić, ponieważ byłam tam dość dawno :)

a jeśli chcecie coś więcej niż łóżko i wannę, to wtedy polecam Bobrowy Dwór!
zakochałam się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia!
my, byliśmy w ramach pakietu romantycznego, na dwie noce [jedna w tym miejscu to naprawdę za mało!]
apartament ma chyba ze 30 metrów [!więcej niż moje mieszkanie!], ogromne łóżko, duży telewizor, kanapę, sofę, stoliczek i fotele do spędzania wieczorem romantycznej kolacji ... ;)
łazienka jest również duża i piękna, wanna niema hydromasarzu ale całość robi takie wrażenie, że nawet nie potrzeba :)
jak my tam byliśmy to pakiet obejmował, dwie noce, śniadania i kolacje [na życzenie do pokoju co bardzo polecam] wino oraz olejki i sole do kąpieli :)
zdjęcia na stronie nie oddają piękna tego miejsca, można tam też pływać kajakiem, wybrać się na wycieczkę na rowerze, teraz w pakiecie jest też wieczór filmowy [duży telewizor w pokoju] z winem i serami..
na śniadanie mieliśmy pyszną jajecznicę, a potem owoce z płynną czekoladą, a wieczorem zupa krem z pomidorów, kurczak ze szpinakiem i potem jeszcze naleśniki z owocami, czekoladą i bitą śmietaną, do tego to wino i mozna się poczuć jak w niebie :)
polecam każdemu, ja na pewno będę tam wracać regularnie [już mamy umówiony następny termin :D]
taki pakiet teraz kosztuje tam 590 zł, ale wg mnie warto raz na jakiś czas zafundować sobie taki wypad :) my bardzo dobrze naładowaliśmy akumulatory :)

pakietów dla zakochanych mozna szukać na romantycznyweekend.eu - tam też znalazłam najlepsze oferty i o nic nie trzeba się martwić :)

pokoj z wanna

28 sie 2012 - 10:42:13

a nie lepiej sobie kupić taką wanne do mieszkania?

pokoj z wanna

02 lut 2022 - 19:20:13

Ja również przez pewien moment o tym myślałam i oczywiście nadal ta kwestia pozostaje jeszcze do rozstrzygnięcia. Jednak całkiem niedawno miałam okazję zapoznać się z fajnym wpisem https://z229.pl/wanna-narozna-gdzie-sprawdzi-sie-najlepiej/ gdzie bardzo dokładnie opisano to czy wanna narożna sprawdzi się w naszych łazienkach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCY wycieczka