Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chorwacja gdzie jechac ?

07 sty 2012 - 22:35:49

Witam mamusie. Chcemy sie w tym roku wybrac na wakacje do Chorwacji, ale nie mamy pojecia gdzie, moze ktoras z mam moze polecic fajne miejsce?
Interesuje nas domek do wynajecia, gdzies blisko morza, mam nadzieje ze mi jakos pomozecie :)

Chorwacja gdzie jechac ?

07 sty 2012 - 22:48:53

Witaj!
W zeszłe lato byliśmy w Draśnicach ( ok.12 kilometrów od Makraskiej) super miejscowość dla rodzin z dziećmi , dosłownie pod oknem była plaża :)
Wynajmowaliśmy apartament od Polki i Chorwatki, jak chcesz mogę dać namiary/



zweryfikowana
Posty: 435
Ostrzeżenia: 2/5

Chorwacja gdzie jechac ?

07 sty 2012 - 22:56:20

Witam,
Ja zapraszam Do Brist. Mega klimat, ci ludzie , atmosfera.
Plaże są piękne woda przeźroczysta , Bardzo mało ludzi
A kwatera ( dwa duze pokoje , kuchnia , łazienka , taras 13 m. z widokiem na może ) BEZPOŚREDNIO NA PLAZY ( wystarczy zejść 15 schodków ) Kosztuje 50 euro za noc Czyli bardzo tanio . Ok. 100 km. do Dubrownika także spokojnie można się Wybrać :)

Chorwacja gdzie jechac ?

07 sty 2012 - 22:59:16

Cytat
bobo1706
[attachment 644316 P1050040.JPG]Witam,
Ja zapraszam Do Brist. Mega klimat, ci ludzie , atmosfera.
Plaże są piękne woda przeźroczysta , Bardzo mało ludzi
A kwatera ( dwa duze pokoje , kuchnia , łazienka , taras 13 m. z widokiem na może ) BEZPOŚREDNIO NA PLAZY ( wystarczy zejść 15 schodków ) Kosztuje 50 euro za noc Czyli bardzo tanio . Ok. 100 km. do Dubrownika także spokojnie można się Wybrać :)
chyba z widokiem na morze , ale co ja tam mogę wiedziec :P Nie byłam ;]

Chorwacja gdzie jechac ?

07 sty 2012 - 23:01:17

a My byliśmy w tym rokuna wyspie Pag :) polecam!

niezweryfikowana
Posty: 1.367
Ostrzeżenia: 1/5

Chorwacja gdzie jechac ?

07 sty 2012 - 23:07:07

GRADAC LUB PODACA PRZEPIĘKNE MIEJSCE... POLECAM

Chorwacja gdzie jechac ?

11 sty 2012 - 13:47:53

Zależy czego szukasz - dla mnie najfajniejsze są małe miejscowości, z niewielkimi kamienistymi plażami. Takie miejsca znajdziesz w Dalmacji, gdzieś pomiędzy Splitem a Makarską najlepiej. Ja byłam w miejscowości Marusici, mieszkałam w apartamencie 4-osobowym (był jeszcze drugi taki apartament w tym samym budynku), do plaży niedaleko, ale dojście zajmowało ok 10 minut po schodach/ścieżce - piszę, bo wiem, że dla wielu ludzi to już za dużo;p bo chcą mieszkać na samej plaży. W tamtej okolicy teren jest mocno górzysty, więc po prostu nie ma w większości przypadków domków na plaży. Z Marusici jeździłam w różne miejsca, np. do Makarskiej (dla mnie zbyt przeludniona i mało ładna plaża), do Omisa (podobnie, piasek na plaży był) i do małych miejscowości obok (Pisak, Brela, Baska Voda - tam mi się bardzo podobało, małe kameralne kamieniste plaże, spokój).

Teraz doczytałam, że chodzi o dzieci - nie wiem w jakim wieku, ale jak byłam tam na wakacjach, to moja siostra miała ok. 7 lat, a syn znajomych 5 i nie było problemu z dojściem na plażę z nimi itd. Chyba, że mowa o dzieciach, które same jeszcze nie chodzą?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-11 13:49 przez Dagmara_K.

Chorwacja gdzie jechac ?

12 sty 2012 - 09:05:34

Cytat
tereskes85
GRADAC LUB PODACA PRZEPIĘKNE MIEJSCE... POLECAM


Dalmacja oprócz Dubrovnika to zdecydowanie najładniejsza część wybrzeża Chorwacji:)
Oprócz Gradaca czy Podaca masz jeszcze Zivogosce, Baska Voda czy Tucepi, wszystkie te miejscowości są blisko siebie i nie ma tam problemu z noclegiem który nie jest drogi. Mmożesz jechać w ciemno i dopiero na miejscu znalesc. Nie ma z tym żadnego problemu. Śmiało możesz jechać z dziecmi, mój syn pierwszy raz był w Cro jak miał roczek- co prawda już chodził, ale wiadomo-pilnować i tak trzeba. Z tych wszystkich miejscowosci jest blisko do Bośni, dokąd można zrobić sobie swietną wycieczkę.

zweryfikowana
Posty: 339
Ostrzeżenia: 1/5

Chorwacja gdzie jechac ?

12 sty 2012 - 09:15:21

Split :))

zweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 1/5

Chorwacja gdzie jechac ?

12 sty 2012 - 09:20:18

Bylam tam jest cudownie;) Mieszkalam w domku wynajetym bodajze 30 euro za noc w miejscowosci Cyrkvienica czy jakos tak:D

Chorwacja gdzie jechac ?

12 sty 2012 - 09:24:16

Zależy czego szukasz :) Jak spokojnych miejscowości to Polecam coś pomiędzy Splitem a Makarską gdzie sa cudowne widoki :)
Najpiękniejszy moim zdaniem jest Dubrovnik ale też drogi niestety, za to jak pojedziesz niedaleko to możesz pojechać pozwiedzac na jeden dzień :)
Byłam też na wyspie Pag w Pagu konkretnie i polecam jeśli chcesz wypocząć, za to jeśli pobawić się - niestety nie bo bardzo tam cicho :)
Bardzo ładne są też miejscowości trochę bliżej Polski jak np. Vodice :) dość duża miejscowość ale ładnie tam :)
A chcecie jechać samochodem?

Chorwacja gdzie jechac ?

12 sty 2012 - 09:25:29

Crikvenica to miejscowośc na górnym wybrzeżu, jak najbardziej dla osób którym nie chce się podróżować gdzieś dalej:) Holka jesli tam Ci się podobało, to Dalmacją byłabyś zachwycona:)

zweryfikowana
Posty: 1.139
Ostrzeżenia: 1/5

Chorwacja gdzie jechac ?

12 sty 2012 - 09:28:28

ja CI polecam w Chorwacji wyspę KRK - miejscowość Baśka ;) jedyna piaszczysta plaża w CHorwacji woda przejrzysta i piękne widoki, to są zdjęcia, które ja albo kolezanka z którą byłam zrobiłam, a male zdj 1,2,3,4, 6 to wląsnie krk, a tam gdzie wodospady to jeziora plytwickie





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-12 09:31 przez Berni_M.

Chorwacja gdzie jechac ?

12 sty 2012 - 09:29:22

tez polecam drasnice

Chorwacja gdzie jechac ?

12 sty 2012 - 09:35:55

Ja byłam w GRADAC w willi slavena to pokoje do wynajęcia u przemiłych ludzi w spokojnej okolicy :)
do morza niedaleko tyle ze pod górkę z powrotem ;p

Jeśli by Cię interesowało to dam Ci namiary, telefon albo mail bo jesli już zarezerwujesz sobie to masz pewne a później wszystko już pozajmowane :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ŚLUB W INDIACH