Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 10/5

Poznań, gdzie spać??

23 cze 2014 - 12:05:19

Z tego co słyszałam to w Poznaniu na ulicy Grodziskiej 117 można tanio przenocować .Zerknij sobie [moderacja-spam] być może ten hotel bedzie Tobie odpowiadał a co do ceny to dopytaj bo nie orjetuje sie ile obecnie płaci sie za pokój .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 13:50 przez moderator.

Poznań, gdzie spać??

19 lip 2014 - 13:09:20

Witam, niedawno nocowałam z mężem w Hotelu Włoskim , koszt nocleg wyniósł 197 zł za pokój, uważam, że to bardzo przystępnie. Hotel jest na poziomie, elegancki i przytulny. Oczywiście kto co lubi. Ja lubię trochę luksusu i nie wyobrażam sobie spać w hotelu, gdzie nocleg kosztuje 23 zł na dobę :(

Poznań, gdzie spać??

19 lip 2014 - 13:19:25

http://www.retrohostel.pl/pl/oferta polecam gorąco. mimo,ze jest to strona jednego hotelu,to oni maja dwa i to przy samym rynku :) wychodzisz z kamienicy i za zakretem rynek :) bylismy tam nie raz ze znajomymi,ceny sa troszke inne niz na stronie. jest czysto,obsluga baaaardzo mila,mozna zostawic torby nawet jak minie doba hotelowa i ruszyc w miasto :) my mielismy opcje ze sniadaniem za 50 zlotych. sniadanko mega wypasione,buleczki,owoce,kawka herbatka-mozna bylo sie najesc :) pokoje i lazienki czysciutkie i zadbane :) najlepiej zadzwonic do nich i porozmawiac:)

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 5/5

Poznań, gdzie spać??

21 lip 2014 - 14:13:35

Ja jakiś czas temu przenocowałam w Poznaniu w hotelu Ibis - mają tam obecnie dość dużą promocję ponieważ nocleg można tam wynająć w cenie 130 zł za pokój. A sam hotel znajduje się w samym centrum Poznania tak więc jest bardzo blisko do najważniejszych atrakcji w okolicy.
Myślę,ze warto jest się jednak zastanowić.
Sam hotel należy do grupy Accor. Na tej stronie: http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/poznan/hotel-poznan.htm możecie zadzwonić i dopytać się czy w danym dniu będą mieli wolne pokoje.

Poznań, gdzie spać??

24 lip 2014 - 13:13:02

Zawsze jak przyjeżdzam do Poznania na turniej tenisowy to zatrzymuję sie w Hotelu Włoskim, mają super warunki, wszędzie blisko i cena bardzo przystępna. Często odwiedzam też Klub Pacha, który znajduje się zaraz przy Starym Rynku, z hotelu to ok 8 min pieszo.

Poznań, gdzie spać??

26 lip 2014 - 15:34:22

Bardzo fajnie spędziłam czas w Hotelu Włoskim, cenię sobie dyskrecję i prywatność, a hotel to mi zapewnił. Bardzo miło wspominam cały pobyt :) a do tego bardzo miły staff :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-26 15:34 przez DanielaIt.

Poznań, gdzie spać??

30 lip 2014 - 10:18:33

Ja podczas pobytu w Poznaniu nocowałam w hotelu Ikar, korzystałam z oferty dla studentów, zapłaciłam 50 zł za dobę, a hotel jest 3-gwiazdkowy, także dobra cena. Polecam, namiary tutaj - http://www.hotelewam.pl/ ;)

Poznań, gdzie spać??

30 lip 2014 - 10:24:37

Jak studiowalam w Poznaniu spałam w hotelu Polonez który zamknęli, później.spałam w willi na Nehringa wpisz sobie w Google i wszystko Ci wyskoczy :-)

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 7/5

Poznań, gdzie spać??

02 gru 2014 - 15:41:02

Ale przecież nocowanie w hotelach jest drogie. Juz lepiej na tym wyjdziesz jak postawisz na nocowanie w hostelach. Z tego co słyszałam to w Poznaniu warto zatrzymać sie tutaj http://www.bythewayhostel.pl/ , to niedrogi hostel na Grodziskiej 117A . Lokalizacja jest dobra, a przynajmniej tyle nie zapłacisz za nocleg

Poznań, gdzie spać??

04 mar 2015 - 11:51:19

ja podobnie jak ewaem, nocowałam w Hotelu Ikar. Akurat dla mnie wielkim plusem była lokalizacja, bo hotel znajduje się w centrum. Jeszcze będąc na studiach korzystałam z różnych promocji, w tym dla studentów, można było trafić na fajne okazje cenowe

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

Poznań, gdzie spać??

06 mar 2015 - 00:21:29

Najlepiej szukać noclegu przez strone www. Dostaniesz oferty na miala dzwonisz/piszesz i rezerwujesz. Masz pewność, że rezerwacja została zrobiona a wszystko przebiega mega szybko i nie musisz sie o nic martwić. Polecam tę [Moderacja - nieopłacona reklama] stronę :) Zawsze z niej korzystam jak chce szybko znaleźć coś atrakcyjnego. :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-30 19:43 przez moderator.

Poznań, gdzie spać??

21 kwi 2015 - 12:36:54

Świetny hotel jest w Luboniu ok 8 km od dworca PKP w Poznaniu. HotelMAX świetne nowoczesne miejsce :)

Poznań, gdzie spać??

16 sie 2015 - 18:15:32

Na ulicy Wieczorynki 63 jest tani Hostel Poznań

Poznań, gdzie spać??

16 sie 2015 - 19:13:44

poszukaj na airbnb.pl

Poznań, gdzie spać??

13 lut 2016 - 07:31:51

Jak przyjeżdżam na zjazdy to nocuję w Art Hostelu na Mielżyńskiego 23.
Fajny hostel w centrum miasta, no i mają zniżki dla studentów:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chorwacja Nocteg