Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 1/5

Poznań, gdzie spać??

30 paź 2013 - 18:57:16

W tej wyszukiwarce poszukaj jakiegoś taniego hotelu [Moderacja - nieopłacone reklama] ceny w Poznaniu nie są takie wielkie, trzeba tylko dobrze poszukać. No chyba że ktoś nocuje w apartamencie to wiadomo że ceny wysokie. Ale tak jak pokój dla dwóch osób to z całkiem niezłym wyposażeniem, cena około 180 zł, ale to z takim wypasem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-20 12:48 przez moderator.

Poznań, gdzie spać??

30 paź 2013 - 20:23:38

Ja raz zatrzymałam się w fajnym hostelu na jeżycach, blisko do centrum, hostel też fajny, tak więc spokojnie mogę polecić. Znalazłam go tutaj, bo złożyłam zapytanie i mailowo dostałam oferty:)

Poznań, gdzie spać??

14 lis 2013 - 16:50:49

Ja miałam okazję spać w hotelu platinum :) Chłopak zabrał mnie tam na weekend w naszą rocznicę. Naprawdę romantyczne miejsce ;)

Poznań, gdzie spać??

14 lis 2013 - 17:00:49

Polecam Poco Loco. Praktycznie samo centrum Poznania, świetny klimat.
ul. Taczaka

zweryfikowana
Posty: 665
Ostrzeżenia: 3/5

Poznań, gdzie spać??

14 lis 2013 - 17:13:31

ja polecam Retro Hostel, ul.Kramarska 1/6, blisko Starego Rynku, jest to hostel więc można przekimać nawet w pokoju 8 osobowym - wtedy jest chyba 30zł os/doba :)))

możesz poszukać ich na facebooku i dopytać o wszystko, mają też stronę. na fejsie nazywają się 'RETRO HOSTEL Poland' i na profilowym są wąsiki :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 17:16 przez funk7.

Poznań, gdzie spać??

14 lis 2013 - 17:19:54

Ja teraz w weekend byłam w Poznaniu za noc ze śniadaniem dla dwóch osób zapłaciliśmy 120zł lub chyba 100zł bez łazienki. Przy samym rynku Hotel City czy jakoś tak, jest taka str gdzie jak masz konto to możesz tanio noclegi znaleźć nawet za 90zł były bo szukałam.

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

Poznań, gdzie spać??

15 lis 2013 - 15:01:56

U NAS! :)

Poznań, gdzie spać??

28 gru 2013 - 20:25:02

Polecam Hotel Włoski, na Wildzie. 5 min od Starego Browaru i 10 min od Samego centrum Rynku. Super przystępne ceny za nocleg i fajny nowoczesny wystrój pokoi. Fajna, mila atmosfera w stylu włoskim. Super pyszne jedzonko...śniadania i kawka pychotka :)hotel bardzo zadbany i dobry na każdą okazję by się tam zatrzymać :)

Poznań, gdzie spać??

28 gru 2013 - 20:33:22

Cytat
Kombucza
Ja nocowałam kiedyś w uroczym hoteliku, chyba włoski się nazywał. Na pewno miał coś wspólnego z włochami, cały był przesiąknięty tym klimatem. Bardzo dobrze go wspominam i polecam odszukać

bezczelna reklama tego hotelu, któryś raz z kolei ;/ niestety, Szafowiczki nie są tak naiwne żeby tego nie zauważyć, a taka bezczelna reklama odrzuca :) nawet jeśli bym potrzebowała, to bym nie zwróciła najmniejszej uwagi na Wasz hotel :)

Niestety nie pomogę bo nie jestem z Poznania. Jak szukałam noclegu w Krakowie to szukałam na gumtree :) wolałam mieć wcześniej zarezerwowane miejsce i się tym nie martwić na miejscu.

Poznań, gdzie spać??

08 kwi 2014 - 10:28:15

włoski rzeczywiście jest ładny, ale drogi a koleżanka szuka taniego, więc polecam happy hostel 2os kosztuje ok 50zł/os ale można też wybrać 8-os za 36zł, ale śpisz wtedy z obcymi osobami

Poznań, gdzie spać??

14 maj 2014 - 19:39:52

Fajną stronką z apartamentami do wynajęcia jest www.myapartments.pl Duży wybór mieszkań w centrum i okolicy.

Poznań, gdzie spać??

14 maj 2014 - 19:43:08

polecam s apartament bylismy z mezem na weekendzie majowym za duzy dosc apartament zaplacilismy 100zl za dobe niedaleko do centum i co najwazniejsze do worca glownego

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

Poznań, gdzie spać??

25 maj 2014 - 09:05:41

Hej :)
jeżeli chodzi o noclegi w różnych miejscach to ja od lat korzystam z portalu www.airbnb.pl/c/jfirek , klikając w ten link z mojego polecenia macie 79zł zniżki na cały pobyt ja dzięki temu zyskuję 79zł na swoje podróże (po zajestrowaniu wy możecie zapraszać swoich znajomych i także zdobywać pieniążki na swoje podróże). Portal ten jest sprawdzony i działa bez zarzutów. Ceny są dużo niższe niż w hotelach a standard mieszkań wysoki. Z ciekawostek dodam, że udziały w tym portalu ma amerykański aktor Ashton Kutcher. Z ostatnich taniości jakie udało mi się zarezerwować na portalu: pobyt majowy- 3 noce dla 4 osób w centrum Długiego Targu w Gdańsku za 280zł czyli niecałe 23zł za dobę/osobę. Mieszkanie 2 pokojowe, w pełni wyposażone (lodówka, zmywarka, kuchenka, pralka, żelazko, naczynia, pościel i ręczniki itd.itp.)

Polecam bo naprawdę warto.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 4/5

Poznań, gdzie spać??

29 maj 2014 - 21:05:58

Polecam sprawdzoną wyszukiwarkę tanich noclegów w całej Polsce http://www.noclegowo.pl/noclegi/poznan/ korzystam z niej od lat i zawsze znajduję odpowiedni nocleg :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Spontan ! POMOCY!