Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

43 minut temu

sprawdzony stomatolog

46 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Poznań, gdzie spać??

27 paź 2011 - 19:51:43

Cześć Dziewczyny!:*

Szukałam na forum już takiego wątku, bo byłam pewna, że się pojawił, ale niestety "nic nie znaleziono":P
Muszę wyjechać z chłopakiem pilnie do Poznania i nie wiemy, gdzie przenocować, żeby było jak najtaniej, chodzi o jakiś pensjonat, pokoje gościnne, itd. Jeżeli ktoś się orientuje, gdzie warto się zatrzymać to proszę o wskazówki:)
W Internecie można szukać i szukać, ale wiadomo, że jak ktoś był, to może doradzić lepiej, a w Internecie pełno tego i nie wiadomo co się tak naprawdę opłaca.

Także Kochane, proszę o pomoc:)

Poznań, gdzie spać??

27 paź 2011 - 19:54:42

w poznaniu masz ceny z kosmosu;) a jak trafisz na jakieś targi to już w ogóle masakra;] lepiej poszukaj czegoś na obrzeżach;)

Poznań, gdzie spać??

27 paź 2011 - 19:54:58

hostel na ulicy słowackiego 40 w weekend doba od 14 do 11 60 zł/os , spałam tam na początku pażdziernika jest ok ;)

Poznań, gdzie spać??

27 paź 2011 - 20:06:27

wbij na gumtree, tam prywatne osoby oferują tanie noclegi.

Poznań, gdzie spać??

27 paź 2011 - 20:11:04

Zgadzam się z powyższym- na gumtree na pewno coś znajdziesz:)

Poznań, gdzie spać??

28 paź 2011 - 10:34:22

ok, dziękuję bardzo:)

Poznań, gdzie spać??

14 lis 2011 - 23:47:23

najlepszym doradcą a jednocześnei miejscem informacji jest Google:) tam zawsze znajdziesz to co potrzebujesz, spanie tez:)

Poznań, gdzie spać??

14 lis 2011 - 23:57:26

Spróbuj zapytać w akademikach, np. w akademiku AWF albo Polibudy. Tam można wynająć na doby. I jest jeszcze druga opcja:) tylko proszę mi się nie śmiać:) Są domy gdzie wynajmują na godziny, ale też jest opcja na doby i to wychodzi taniej niż w przeciętnym hotelu;P

Poznań, gdzie spać??

24 maj 2012 - 15:29:32

Polecam hostel Dizzy Daisy. W samym centrum a noclegi w pokoju 2 osobowym po 50zł. Może nie najwyższy standard ale czysto i spokojnie, no i tanie:)

Poznań, gdzie spać??

28 lis 2012 - 22:11:27

Dla mnie Hotel Włoski jest na pierwszym miejscu..bardzo miłe, ładne i przytulne miejsce..obsługa pierwszorzędna a komfortowe pokoje i zadbane łazienki zachęcają:)

Poznań, gdzie spać??

08 sty 2013 - 11:41:14

też byłam w hotelu włoskim i uważam, że to miłe miejsce za przyzwoitą cenę..co więcej mają rewelacyjną restaurację w której mogłabym siedzieć cały czas i jeść:)

Poznań, gdzie spać??

08 sty 2013 - 11:43:02

Cytat
pisofsheet
wbij na gumtree, tam prywatne osoby oferują tanie noclegi.

Poznań, gdzie spać??

08 sty 2013 - 11:47:17

a ile chcesz wydać maksymalnie na nocleg?
w Pzn jest masa hosteli, wiem, bo tu mieszkam; nie wiem jaki macie budżet na osobę, ale w hostelach na pewno znajdziecie coś tanio ;)
Aha i radzę Wam faktycznie omijać targi - teraz zbliża się Budma, w sezonie targowym ceny są zabójcze :P

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 5/5

Poznań, gdzie spać??

28 kwi 2013 - 11:31:23

Zdecydowanie Hotel Włoski jeżeli chodzi o aspekt czysto cenowy.

Poznań, gdzie spać??

30 paź 2013 - 15:10:19

Ja nocowałam kiedyś w uroczym hoteliku, chyba włoski się nazywał. Na pewno miał coś wspólnego z włochami, cały był przesiąknięty tym klimatem. Bardzo dobrze go wspominam i polecam odszukać

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

weekend z mezem