Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie na listopadowy weekend?

27 paź 2011 - 10:42:17

Hej dziewczyny :o)
Macie może jakieś sprawdzone nie drogie miejsca gdzie można fajnie spędzić weekend. Jest to wypad rodzinny z 4 latkiem więc fajnie by było gdyby było coś dla każdego po trochu :) Gdzieś gdzie można coś pozwiedzać, pospacerować i żeby nie wiało nudą. Czekam na Wasze propozycje.
Z góry dzięki i pozdrawiam.

Gdzie na listopadowy weekend?

27 paź 2011 - 10:44:50

tez sie chetnie dowiem :)

Gdzie na listopadowy weekend?

27 paź 2011 - 10:45:14

hmmm no nie wiem, chyba jesienią to każde miasto?
Ja polecam latem morze, zimą góry a jesienią i wiosną każde miasto :)
wszędzie jest co zwiedzać :)

Gdzie na listopadowy weekend?

27 paź 2011 - 10:48:04

Cytat
lawenda89
hmmm no nie wiem, chyba jesienią to każde miasto?
Ja polecam latem morze, zimą góry a jesienią i wiosną każde miasto :)
wszędzie jest co zwiedzać :)

Niby tak. Część wielkich miast już zwiedziliśmy. Chodzi mi o jakieś miejsce co ma swój urok, klimat i tętni życiem(nie lubimy nudy). Wsumie to nigdy nie byłam w górach... Może Zakopane?...

Gdzie na listopadowy weekend?

27 paź 2011 - 10:51:52

a moze Karpacz? :)

Gdzie na listopadowy weekend?

27 paź 2011 - 10:55:23

polecam Niedzicę, piękne jezioro, zapora, zamek, a jesienią jest tam naprawdę pięknie

Gdzie na listopadowy weekend?

27 paź 2011 - 10:56:24

Może Białka Tatrzańska? otworzyli tam nowy kompleks Terma Bania :) Niedaleko jest też Bukowina Tatrzańska

niezweryfikowana
Posty: 966
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na listopadowy weekend?

27 paź 2011 - 10:58:34

Poznań wart poznania;)!

Gdzie na listopadowy weekend?

27 paź 2011 - 11:03:49

ja polecam Szczawnicę:) napewno znajdziecie tam coś dla każdego z was i nie bedziecie sie nudzic:)

Gdzie na listopadowy weekend?

27 paź 2011 - 11:04:06

może Szczawnica lub Krościenko, Pieniny są cudowne jesienią

Gdzie na listopadowy weekend?

27 paź 2011 - 11:04:12

Ja bym pojechała pozwiedzać jurę krakowsko-częstochowską :)
Ogrodziniec, pięknie tam jest, sama chętnie bym pojechała



Gdzie na listopadowy weekend?

27 paź 2011 - 11:07:41

To zapraszam do Bydgoszczy :)

piękna starówka, często są tam jakieś występy, koncerty..
wyspa młyńska :)
myślecinek, gdzie mamy zoo, stadninę koni (była, nie wiem czy jest jeszcze), kolejkę, zimą sto narciarski...

no i oczywiście pełno pubów, klubów, jest famili park (miejsce z różnymi zabawami dla dzieci)..

kurczę.. to moje miasto rzeczywiście ma chyba coś w sobie.. ;D

Gdzie na listopadowy weekend?

27 paź 2011 - 11:08:10

Cytat
fruziak
Cytat
lawenda89
hmmm no nie wiem, chyba jesienią to każde miasto?
Ja polecam latem morze, zimą góry a jesienią i wiosną każde miasto :)
wszędzie jest co zwiedzać :)

Niby tak. Część wielkich miast już zwiedziliśmy. Chodzi mi o jakieś miejsce co ma swój urok, klimat i tętni życiem(nie lubimy nudy). Wsumie to nigdy nie byłam w górach... Może Zakopane?...
Zakopane to nie góry. Zakopane to pokaz mody na Krupówkach i oscypki. Jedzie taka panienka w szpilkach do Zakopanego, a potem gada, że była w górach :>

Zakopane to dobre miejsce, ale będzie tam bardzo tłoczno, szczególnie na długi weekend. Jeśli chcesz jechać w góry, by po nich pochodzić, polecam jakieś mniejsze, spokojniejsze ośrodki turystyczne. Najlepiej jakieś małe miasteczka, mniej znane. Nie wiem skąd jesteś, więc nie mogę nic polecić konkretnego.

Gdzie na listopadowy weekend?

27 paź 2011 - 11:24:53

Cytat
skasna
Cytat
fruziak
Cytat
lawenda89
hmmm no nie wiem, chyba jesienią to każde miasto?
Ja polecam latem morze, zimą góry a jesienią i wiosną każde miasto :)
wszędzie jest co zwiedzać :)

Niby tak. Część wielkich miast już zwiedziliśmy. Chodzi mi o jakieś miejsce co ma swój urok, klimat i tętni życiem(nie lubimy nudy). Wsumie to nigdy nie byłam w górach... Może Zakopane?...
Zakopane to nie góry. Zakopane to pokaz mody na Krupówkach i oscypki. Jedzie taka panienka w szpilkach do Zakopanego, a potem gada, że była w górach :>

Zakopane to dobre miejsce, ale będzie tam bardzo tłoczno, szczególnie na długi weekend. Jeśli chcesz jechać w góry, by po nich pochodzić, polecam jakieś mniejsze, spokojniejsze ośrodki turystyczne. Najlepiej jakieś małe miasteczka, mniej znane. Nie wiem skąd jesteś, więc nie mogę nic polecić konkretnego.

co racja to racja

polecam Ci Olsztyn :)
jak chcesz fajne miejsce do spania to mam nr do bardzo super kobietki, ma dom nad jeziorem. miejsce super, kobieta ekstra.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-27 11:29 przez kiciek1985.

Gdzie na listopadowy weekend?

27 paź 2011 - 11:32:14

Polecam Góry świętokrzyskie, niedaleko jaskinia Raj - czterolatek będzie zachwycony, trochę przestraszony i przejęty ( ja byłam z trzylatkiem) pod jaskinią jest wioska słowiańska gdzie dzieci też dobrze się bawią, przy sprzyjającej pogodzie można wejść na np. łysicę, zresztą tam w okolicy ciągle są jakieś atrakcje, kiermasze i coś się dzieje. Mam świetny adres na nocleg.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poznań, gdzie spać??