Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

41 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.211
Ostrzeżenia: 1/5

hej dziewczyny,
planuje zorganizować wyjazd we dwoje , z okazji urodzin mojego narzeczonego . Czy któraś z was zajmuje się może wynajmowaniem kwater itd??? jestem z Woj. Łódzkiego, zależy mi aby wyjazd nie był gdzieś na drugi koniec Polski,. Chciałabym aby to był dość romantyczny wyjazd na weekend. Nie mam totalnie pomysłu, dlatego liczę na was. chciałabym aby odległośc od łodzi nie była jakaś bardzo wielka, bo żadna przyjemność z takiego wyjazdu, jak pół dnia się jedzie ;p nie mamy zbyt dużych wymagań.. po prostu chciałabym aby było to miejsce dość romantyczne i żeby było co tam robić:)) jak możecie to wklejajcie linki, dawajcie swoje pomysły:) pozdrawiam :))

Ja niestety nie mam doświadczenia w tych sprawach,ale podbijam;)

ja taki ogranizowałam mojemu :D ale było jeszcze ciepło więc wybrałam morze :) może góry? spadł śnieg więc można się poturlać itp :D ja wszystko znalazłam w google :D

zweryfikowana
Posty: 1.211
Ostrzeżenia: 1/5

no a ja szukam i lipaaaa ;((( jestśmy z łodzi no ito dość daleko ;p :( nie mam kopletnie pomysłu, a zostało mi nie wiele czasu;/ yhhh... Dziewczyny piszcie:):):):)

citeam . pl .
polecam . ;) . fajne oferty i niezbyt drogo .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-19 19:10 przez nitka_93.

zweryfikowana
Posty: 1.211
Ostrzeżenia: 1/5

ok zaraz sprawdze:))) dziewczyny pomóżcie:))) nikt z was nie zajmuje sie wynajmem kwater itd??:P:P:P

poszukaj na gruponie albo gruperze jakiś fajnych okazji;)

ja właśnie na ten weekend organizuje taki wyjazd z okazji urodzin mojego chłopaka i trochę z powodu naszego kryzysu. Ale mieszkam w woj. lubuskim i jedziemy pod Zieloną Góre do Drzonkowa hotel bardzo ładny ze stawami i wielkimm ogrodem,do tego konie są nie daleko, basen kryty i masaże więc mam nadzieję że będzie Mmmmmm.... :)

zweryfikowana
Posty: 1.211
Ostrzeżenia: 1/5

szukałam i nic mi generalnie nie wpadło w oko ;/ :P kochane a może macie jakieś sprawdzone kwatery ??:)

Cytat
Fryteczkaa
ja właśnie na ten weekend organizuje taki wyjazd z okazji urodzin mojego chłopaka i trochę z powodu naszego kryzysu. Ale mieszkam w woj. lubuskim i jedziemy pod Zieloną Góre do Drzonkowa hotel bardzo ładny ze stawami i wielkimm ogrodem,do tego konie są nie daleko, basen kryty i masaże więc mam nadzieję że będzie Mmmmmm.... :)
a powiedz mi jaki koszt tej przyjemności ???:)
nooo pomoże ktos???:):)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-19 19:34 przez chocolate78.

pokój dla dwóch osób 150 zł no i jakaś kolacja w restauracji ok. 50zł no a atrakcje to różnie

może do Uniejowa na baseny termalne, blisko masz z Łodzi, nie niestety nie byłam ale znajomi polecali.

A może jednak skuście się na coś "dalszego"? My zaliczyliśmy romantyczny weekend na promie. Było bosko! Tańce, morze i.. ta wyjątkowa atmosfera, jak na statku ^^ Taki trochę Titanic, tyle że bez smutnego zakończenia..

Jak nie masz pomysłu dokąd się wybrać, to możesz skorzystać z opcji planowania wycieczki na nextur.pl - wpisujesz tylko rejon, planowaną liczbę dni i przewidywany koszt, a serwis sam znajduje dla Ciebie plan wycieczki :) Super sprawa!

zweryfikowana
Posty: 1.486
Ostrzeżenia: 1/5

Wydaje mi się, że miejsce nie ma aż tak dużego znaczenia :) Jeżeli wynajmiecie sobie mały pokój z łazienką np. to proponuje wanne + świeczki do tego jakieś płatki kwiatów itp. na pewno będzie romantycznie + może jakaś kolacja która ugotujesz, albo ugotujecie - lepsza zabawa robiić coś we dwoje + winko do tego i te sprawy :D

Cytat
o_ou
poszukaj na gruponie albo gruperze jakiś fajnych okazji;)

Tam czasem można niemalże za darmo coś wyhaczyć :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomóż mi...