Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sylwester Olsztyn

01 paź 2011 - 15:15:34

Tak, wiem, to pewnie nie pierwszy i nie ostatni wątek dot. Sylwestra ;) ale proszę o rady i pomysły. Szczególnie jeśli ktoś jest z Olsztyna/okolic.

Co roku ze znajomymi spędzamy Sylwestra w ten sam sposób- wynajmujemy domek gdzieś pod miastem, bierzemy swój sprzęt, robimy żarcie i wio :) W tym roku chcielibyśmy spędzić go jakoś inaczej, bo większość ma dość domówek. Wpadliśmy na pomysł wynajęcia sali/remizy/świetlicy, może gdzieś na wsi. Czy któraś z Was organizowała kiedyś coś podobnego? Wiecie gdzie można wynająć salę w Oln lub okolicy? Myślałam jeszcze o kuligu, ale podejrzewam, że to nie na nasze możliwości finansowe. Tak samo jak wyjazdy za granicę.

Będę wdzięczna za wszelką pomoc :)

Sylwester Olsztyn

01 paź 2011 - 15:24:08

może u Kończyk (czy jakoś tak) mają stadninę zaniedbanych koni i 2 sale, ludzie wynajmują na wesela, komunie itp. coś w wiejskim stylu. Jedzenie jest ok, takie domowe jak chcesz to ci przygotują (pełna obsługa) albo możesz sama przygotować. Jak z ceną to nie wiem. Ta stadnina jest na obrzeżach Olsztyna Lubelska 47 albo 46 numer tel. powinnaś znaleźć w internecie w pisz stadnina koni.

Sylwester Olsztyn

05 paź 2011 - 14:25:32

Co do Olsztyna, to nie potrafię specjalnie pomóc, ale wiem, że oferty sylwestrowe ma już hotel Głęboczek (to na Pojezierzu Brodnickim, nie wiem, czy to jeszcze Warmia czy już nie). Ale miejsce jest śliczne i na pewno gwarantuje udanego sylwestra :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kupiłam bilety lotnicze i nie mogę lecieć ;/ chciałabym je odsprzedać