Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 8 9 10 -->

13 stopni w sierpniu???

04 sie 2011 - 10:44:55

Ja jade 13.08 nad morze. Prognoza pokazuje 20--23 stopnie i slonce. Mam nadzieje, ze sie sprawdzi. Te lato jest paskudne ;/ nad jeziorem bylam tylko raz i jeszcze slonce mi niee swiecilo. Czuje sie momentami jak by byl jesien. Ciekawe jak bedzie wygladl pazdziernik w takim razie ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-04 10:45 przez Dziub.

13 stopni w sierpniu???

04 sie 2011 - 10:45:03

proszę o pomoc!
http://forum.szafa.pl/48/4116140/dieta-.html
proszę o nie kasowanie mojego linku, bo potrzebuje pomocy, a mi się nie wyświetla na głównej !

13 stopni w sierpniu???

04 sie 2011 - 10:45:05

zero wakacji w w tym roku:(
lipiec mokry
sierpień się ledwo zacząl, a już padało
dziś słońce u mnie w Płocku, ale temperatura 24 stopnie
od piątku znów ma padać

13 stopni w sierpniu???

04 sie 2011 - 10:46:08

przynamniej teraz nie pada..... a w tym roku nawet raz sie nie kapala mw jeziorze....................

13 stopni w sierpniu???

04 sie 2011 - 10:47:37

Cytat
_audrey
Fatalne mamy lato w tym roku. Ja jestem ze śląska i takich ładnych dni w lipcu to może z 6 było, tak to cały czas deszcz i zimno. Ostatnio było nawet 12 stopni :/

Masz racje, ale przeciez dzis na śląsku upal! Wczoraj tez bylo bardzo fajnie ;)

13 stopni w sierpniu???

04 sie 2011 - 10:48:20

Cytat
pralinek
lipiec często deszczowy bywał, a w sierpniu w nocy 13 stopni to jest normalna temperatura. teraz jest tak gorąco, że ja wytrzymać na słońcu nie mogę więc nie wiem skąd tyle pesymizmu.

jest lato i powinno byc w dzien 30 stopni a nie 20pare.. ;/

13 stopni w sierpniu???

04 sie 2011 - 10:51:25

Cytat
lawenda89

jest lato i powinno byc w dzien 30 stopni a nie 20pare.. ;/
w cieniu 25 stopni to mało? no tak.. widzę ludzi na ulicy w kurtkach, bluzach, długich spodniach w taką pogodę.
mnie już taka pogoda wykańcza i zdycham na tym słońcu, a wam potrzeba 30+.

13 stopni w sierpniu???

04 sie 2011 - 10:53:57

Ja tez 20 sierpnia wybieram sie nad morze dokladnie na polwysep Helski do Jastarni i mam nadzieje ze pogoda mi sie uda.Co roku bywam tam 20 sierpnia i jeszcze mnie pogoda nie zawiodla.Zycze udanych i slonecznych dni:)

13 stopni w sierpniu???

04 sie 2011 - 10:54:59

Cytat
edyta_sta
Ja tez 20 sierpnia wybieram sie nad morze dokladnie na polwysep Helski do Jastarni i mam nadzieje ze pogoda mi sie uda.Co roku bywam tam 20 sierpnia i jeszcze mnie pogoda nie zawiodla.Zycze udanych i slonecznych dni:)

dzieki i wzajemnie :)

13 stopni w sierpniu???

04 sie 2011 - 10:57:22

jestem z Kołobrzegu. tutaj ciężko trafić na dobrą pogodę. ale zawsze są innt atrakcje ;) u nas nawet jak jest względnie gorąco, to wieje wiatr od morza. i wszystko ochładza. więc pamiętaj, zawsze miej ze sobą sweterek! ;)) i serdecznie zapraszaam !

13 stopni w sierpniu???

04 sie 2011 - 10:59:39

Cytat
matylda_jasmin
sierpień zawsze jest zimny
po imieninach Anki zimne wieczory, chłodne poranki
ale mniej deszczu niż w lipcu
wakacje się kończa, kochana

DOKŁADNIE ...

13 stopni w sierpniu???

04 sie 2011 - 11:00:41

Cytat
bombell
Cytat
agata74
Cytat
bombell
Cytat
lawenda89
Cytat
bombell
Mam dokładnie ten sam termin urlopu i też się obawiam o pogodę :( Jadę do Bydgoszczy, podobno od poniedziałku mają byc upały ale jak będzie naprawdę...? W tygodniu planuję na dzień wyskoczyć niedaleko Łeby, ostatnio jak byłam pogoda dopisała, oby było tym razem

a po co do Bydgoszczy? Nic tu nie ma ;pp
ja mieszkam w Bydgoszczy :D

Nic nie ma w Bydgoszczy? Chyba nie doceniasz tego pięknego miasta :)
jak to nic nie ma, znasz inne miasto ktore ma tyle rynkow co bydgoszcz bo ja nie, jest myslencinek i wiele innych fajnych miejsc . a co do pogody to mamy typowa pogode dla wysp brytyjskich ;)
tak znam bydgoszcz i to dobrze bo sie tam uczylam , :) a co do fajnych miejsc to jak bedziesz miala czas wyskocz sobie do torunia to jest rzut beretem od bydzi . bombell nie wiesz jak to jest cudze chwalicie swego nie znacie ;)

Agatko widze że znasz te fajne zakamarki :D Zaplanowałam sobie w tym mieście taki urlop że ho ho, nie wiem tylko czy mi czasu starczy :)

13 stopni w sierpniu???

04 sie 2011 - 11:02:03

Cytat
matylda_jasmin
sierpień zawsze jest zimny
po imieninach Anki zimne wieczory, chłodne poranki
ale mniej deszczu niż w lipcu
wakacje się kończa, kochana
oj tak HANKI ANKI zimne noce i poranki:-)
może na narty jechać?? hehe

13 stopni w sierpniu???

04 sie 2011 - 11:05:23

Cytat
agata74
Cytat
bombell
Cytat
agata74
Cytat
bombell
Cytat
lawenda89
Cytat
bombell
Mam dokładnie ten sam termin urlopu i też się obawiam o pogodę :( Jadę do Bydgoszczy, podobno od poniedziałku mają byc upały ale jak będzie naprawdę...? W tygodniu planuję na dzień wyskoczyć niedaleko Łeby, ostatnio jak byłam pogoda dopisała, oby było tym razem

a po co do Bydgoszczy? Nic tu nie ma ;pp
ja mieszkam w Bydgoszczy :D

Nic nie ma w Bydgoszczy? Chyba nie doceniasz tego pięknego miasta :)
jak to nic nie ma, znasz inne miasto ktore ma tyle rynkow co bydgoszcz bo ja nie, jest myslencinek i wiele innych fajnych miejsc . a co do pogody to mamy typowa pogode dla wysp brytyjskich ;)
tak znam bydgoszcz i to dobrze bo sie tam uczylam , :) a co do fajnych miejsc to jak bedziesz miala czas wyskocz sobie do torunia to jest rzut beretem od bydzi . bombell nie wiesz jak to jest cudze chwalicie swego nie znacie ;)

Agatko widze że znasz te fajne zakamarki :D Zaplanowałam sobie w tym mieście taki urlop że ho ho, nie wiem tylko czy mi czasu starczy :)

Agatko ja wiem co Bydzia ma do zaoferowania bo 20 lat tam mieszkałam :D Tak się składa że do Torunia robię sobie wycieczkę bo mój chłop na budowie tam pracuje ;) Do Rydzyka:P

13 stopni w sierpniu???

04 sie 2011 - 11:05:59

chyba w calej Polsce pogoda w wakacje jest masakryczna, jestem z podkarpacia i naprawde niewiele dni bylo slonecznych, dzis jest ladnie, hura! trzeba korzystac z tego co jest;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hiszpania-ile kasy zabrać?