Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Aktywne użytkowniczki

wybieram się nad morze.co warto zobaczyć na pomorzu zachodnim.dziwnów-kamień pomorski
jadąc od strony międzyrzecza gdzie warto się zatrzymać?

wpisz sobie w planerze na Outour.pl województwo zachodniopomorskie i kiedy chcesz jechać, to dokładnie Ci wszytsko wyskoczy ze wszystkimi szczegółami :) polecam :)

Ja w tym roku byłam w Pobierowie i zrobiliśmy małą przejażdżkę i spacer po wybrzeżu i byliśmy w Trzęsaczu (fajnie, bardzo ładna plaża), Rewal (też ładnie, bardziej rozwinięty), Pustkowo (nazwa mówi sama za siebie xd), Niechorze (ładnie, tylko wszystkie knajpki itp bardzo "rozrzucone" po mieście, rozległe). Mieliśmy skoczyć właśnie do Dziwnowa i Dziwnówka, ale czasu brakło. Z pomorza zachodniego, ale inne obszary polecam Międzyzdroje (rozwinięte, ale ciche, ładne plaże), odradzam Międzywodzie. Kołobrzeg jest fajny, Ustronie Morskie też. Idąc dalej Mielno- dla mnie całkowicie odpada przez wielkie tłumy i strach powrotu wieczorem do domu spowodowany nawalonymi imprezowiczami (oczywiście nie każdy taki jest), Unieście słyszałam, że ładne jest. Darłowo i Darłówko kończy moją trasę i je też odradzam, porażka moim zdaniem ;))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Słowacja