Obecnie rozmawiamy o:

dieta wskazówki

gorący temat

Pediatra Kielce

dzisiaj o 9:45

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 9:42

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny,

wiem ze wiele z Was mieszka badz jezdzi do UK,w kazdym razie na pewno czesto kursujecie miedzy Polska a Anglia,dlatego prosze o pomoc.

Chcialabym z rodzina(mezem i dwojka malych dzieci) pojechac do znajomych ktorzy mieszkaja w UK k/Birmingham,ale bilety lotnicze sa strasznie drogie.Czy orientujecie sie gdzie,na jakich stronach czy moze biurach podrozy znalezc okazyjne ceny biletow? Jak sie za to zabrac,czy cene podrozy mozna zmiescic w 1000 pln? A moze lepiej jechac samochodem (chociaz 2-letnie i polroczne dziecko w samochodzie przez tyle godzin chyba oszaleja... ;) )

Prosze o Wasze rady,informacje...

Samochód to nie jest dobry pomysł a czy zmieścisz się w 1000 pln nie wiem.
Ja jak bylam w UK z mamą i siostrą leciałyśmy WizzAir'em :)
Z biura podróży nie ma co lepiej samemu zamówić bilet.Poszperaj na stronie wizzaira,ryanaiera czy jak się to pisze nie wiem czy Lufthanza lata jeszcze do Anglii

Ja leciałam Ryanair, polecam, bo tanio i bez żadnych problemów.

Tanie linie lotnicze- WizzAir oraz Raynair. Polecam to drugie, w WizzAir'ze często loty są opóźnione i pojawiają się przeróżne komplikacje, jedyny plus to taki, że nie sprawdzają podręcznego bagażu przy wsiadaniu na pokład. Natomiast w Raynair'ze wszystko przebiega szybko i sprawnie, zero stresu:) Jedyny minus to nieregulowane fotele i sprawdzany jest dokładnie wymiar bagażu podręcznego. Ale za taką cenę nie ma co wybrzydzać, popatrz sobie na stronie Raynair :)

Ja leciałam Ryanair i Wizzair (na lotnisko Luton).
cena biletu zależy od tego ile wcześniej przed planowanym terminem wylotu zamówisz bilet, im bliżej wylotu tym bilety droższe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-11 17:47 przez pecora_nera1.

zweryfikowana
Posty: 306
Ostrzeżenia: 1/5

WizzAir :) ja podrozuje do Eindhoven do Holandii i czasem nawet udaje mi sie kupic bilet za 5euro :)

Ja latałam wizzarem i się nie zgadza z opiniami każdy lot leciał o czasie,miła obsługa,wygodne samoloty :)

na stronie Wizz Air poszukaj biletów... wszystko tam Ci wyliczy dokładnie, możesz posprawdzać różne daty, bo ceny też są różne
zazwyczaj droższe bilety są na weekend, tańsze na początek i środek tygodnia

Ja nie poleciałam z przyczyn losowych ale zamierzałam wybrać się z chłopakiem do Anglii,mieliśmy lecieć do Londynu albo East Mindlands i Wizzair mieli bilety po 200zł/os już ze wszystkimi opłatami :) Ale to też zależy z jakim wyprzedzeniem rezerwujesz, wiadomo, im wcześniej tym taniej albo skolei last minute



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-11 17:50 przez ecri16.

w internecie na stronie linii lotniczej. Przelicznik ceny biletu tam jest

proponuje poszukać na RyanAir:) Najlepiej kupować z soboty na niedzielę wtedy bez jakichś tam dodatkowych opłat jest:) i często patrzeć, bo ceny biletów się ciągle zmieniają:)

Ja 2 lata temu bylam w anglii, mialam leciec samolotem, ale moja babcia sie bala wiec ojciec kupil bilety na przejazd autokarem. wsiadalam w legnicy i , wysiadalam w birmingham, ale on wczesniej zbieral ludzi. ceny nie pamietam ani biletu lotniczego ani autobusowego ale musisz w internecie gdziesz poszukac :)
udanej podrózy życzę ^^

no wlasnie nie wiem czy do tej podrozy dojdzie,tym bardziej ze na niektorych stronach pokazuje cene bez tych wszystkich oplat lotniskowych,np.400 pln a na innych 1300, 1500... okazuje sie na tej pierwszej jest "gola" cena biletu, ktora nijak ma sie do rzeczywistosci;/

zweryfikowana
Posty: 475
Ostrzeżenia: 1/5

moja mama mieszka w Birmingham :) wiem ze czesto lata RyanAir... warto popatrzeb i kupic szybciej bilety , bo pozniej coraz drozej......

dzieki dziewczyny za informacje,mam nadzieje ze sie uda!
a moze ktoras jeszcze moze sie wypowiedziec na ten temat,jakos mi pomoc?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-11 22:41 przez __meeery__.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wakacje USTKA Kwatery