Obecnie rozmawiamy o:

grzyb na ścianie

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wakacje nad jeziorem - gdzie?

11 cze 2012 - 12:00:20

jezioro skrzyneckie ;d

wakacje nad jeziorem - gdzie?

11 cze 2012 - 12:03:12

Giżycko i 5 jezior ;))
Mam domek , także jak chcesz to dam Ci namiary na niego ;)

wakacje nad jeziorem - gdzie?

11 cze 2012 - 12:05:34

kurcze tak zachwalacie,że chyba w któreś z tych miejsc się wybiorę;p

wakacje nad jeziorem - gdzie?

11 cze 2012 - 12:07:17

ja polecam Mikołajki , masz blisko do Mrągowa i Giżycka
moge dać ]namiary na tanie pokoje] bardzo blisko centrum miasta i jeziora ;)

niezweryfikowana
Posty: 316
Ostrzeżenia: 4/5

wakacje nad jeziorem - gdzie?

11 cze 2012 - 12:09:59

Cytat
ansa53
ja się podłacze do dziewczyny bliżej slaska,jestem z gliwic i tez bym pojechala z dzieckiem,ale nie za daleko gdyż jestem w ciąży i wolę nie ryzykować nad morze

;d

tez mieszkam na slasku w okolicach cieszyna... ja sie wybiram na s\lowacje.... albo do NAMESTOVO albo LIPTOWSKA MARA oba w granicy od 100km do 150 ode mnie,,, ta liptowska mara ma idealne zejscie jeziora w glab wody, bardzo lagodne i dla dzieci polecam, choc sama tam nie bylam tak tez jade tam z polecenia od innej dzieiatej rodziny...

wakacje nad jeziorem - gdzie?

11 cze 2012 - 12:13:28

omg Wy macie taki wielki wybór... Mój chłopak jest z Twoich okolic i co kilometr jakieś jezioro... u mnie ani jednego

Re: wakacje nad jeziorem - gdzie?

11 cze 2012 - 12:22:51

POLECAM MANIOWY I OKOLICE WSPANIAŁE JEZIORO CZORSZTYŃSKIE, NOCLEG W GRANICACH 30-35 zł
w poblizu miejscowosci wiele atrakcji m.in
-zamek Czorsztyński
-Zamek Niedzicki
-Góra Wdżar (na niej wyciagi,tor saneczkowy,Ściezka Papieska,ruiny kamieniołomo)
- rejs gondolami
- oprocz tego roznego rodzaju wodne atrakcje.
- Splyw Dunajcem
-przejscie na Slowacje
- Czerwony Klasztor
Przykladowo wklejam kilka zdjec :
1. GONDOLE

2. 3. 4. 5. Biała Dama



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-11 12:33 przez anilaho.

wakacje nad jeziorem - gdzie?

12 cze 2012 - 16:34:13

Jezioro Czorsztyńskie jest faktycznie piękne :) Kilka razy w dzieciństwie tam byłam i bardzo miło wspominam. Cudownym miejscem jest też Głęboczek na pojezierzu brodnickim. Wspaniałe widoki i cudna atmosfera. świetne miejsce żeby aktywnie wypocząć i miło się zrelaksować z lampką tamtejszego wina :)

wakacje nad jeziorem - gdzie?

12 cze 2012 - 16:40:14

MANIOWY I OKOLICE :)


niezweryfikowana
Posty: 191
Ostrzeżenia: 1/5

wakacje nad jeziorem - gdzie?

16 sie 2012 - 13:22:05

A może Pojezierze Brodnickie? Jest tam naprawdę przepięknie. Warto się zatrzymać w Hotelu Głęboczek. Przy okazji będziesz mogła skorzystać z ich zabiegów. Większość oparta jest na winoterapii. Powiem Ci, że ten wyjazd na pewno będzie niezapomniany :)

wakacje nad jeziorem - gdzie?

16 sie 2012 - 13:30:38

Cytat
musica
A może Pojezierze Brodnickie? Jest tam naprawdę przepięknie. Warto się zatrzymać w Hotelu Głęboczek. Przy okazji będziesz mogła skorzystać z ich zabiegów. Większość oparta jest na winoterapii. Powiem Ci, że ten wyjazd na pewno będzie niezapomniany :)

pragnę zauważyć iż autorka już pojechała na ten urlop :P

wakacje nad jeziorem - gdzie?

16 sie 2012 - 14:01:21

WITAM WAS dla mnie to tylko i wyłacznie MAZURY OK. EŁKU jeżdze tam z swoją rodzinka co roku na wczasy nad jezioro ełckie lub nad SELMET WIELKI za EŁKIEM ok.15km. cisza spokój lasy i piekne czyste jeziora .Mało turystów !!!A jak sie chciało poimprezować to jeździlismy do EŁKU!!!POLECAM OK.BUCZKI ,MAKOSIEJE,SĘDKI ITP.

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

wakacje nad jeziorem - gdzie?

04 wrz 2013 - 08:42:57

kurcze jakie ciekawe i piękne miejsca. Jest w czym wybierać, żeby miło spędzić czas. Mnie się podoba nad naszym polskim morzem i mam nadzieję, że niedługo uda mi się wyskoczyć na parę dni do Gdańska. Znalazłam piękny hotel Dwór Oliwski, elegancki z bardzo szeroką i bogatą ofertą spa. Może to też byłby fajny pomysł, żeby w taki sposób spędzić czas wolny.

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

wakacje nad jeziorem - gdzie?

06 lut 2014 - 20:18:11

prześliczne te widoki :) my w tym roku planujemy wyjazd na Węgry z synkiem :) Będzie miał już 3 latka więc zabierzemy się na kilka dni pobawić się na basenach i odpocząć :) mamy plan, żeby babcie zapakować również i w jeden wieczór pójść w tango na miasto :) oj nie mogę się doczekać! My jeśli chodzi o wybór miejsca to najpierw przewodnik, google maps i http://turystyka.genialne.eu/ żeby poczytać o zabytkach jakiś ciekawych miejscach i historii :) np będąc w Bułgarii pojechaliśmy do jednej z największych nekropolii w Europie Nesebar bodajże się to zwało - trup się ścielił gęsto w dawnych czasach, dużo fajnych zabytków i świątyni.. uwielbiam takie klimaty :)

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 5/5

wakacje nad jeziorem - gdzie?

12 lut 2014 - 22:03:58

Hmm... najlepiej złóż zapytanie np: tutaj <moderacja>,zaznaczysz, że szukasz noclegu fajnego nad jeziorkiem, może jakiś domek i na maila dostaniesz propozycje:) Fajnie to działa, bo samej mi się udało tak znaleźć nocleg, ale ja akurat szukałam na Maurach nad jeziorem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 14:01 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lubelszczyzna jeziora