Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wakacje nad jeziorem - gdzie?

07 lip 2011 - 10:28:19

Ja jadę jutro nad jeziorko a dokładnie do miejscowości WIELEŃ :) Byłam tam wieki temu i strasznie mi się podobało :) Są tam fajne, tanie domki i super plaża :) Polecam, tym bardziej że z Bydgoszczy masz niedaleko :) to stronka ośrodka, do którego jeżdże http://wczastur.republika.pl/

wakacje nad jeziorem - gdzie?

08 lip 2011 - 08:48:19

właśnie wyczytałam, ze w sezonie wstep na plaze jest platny ;/
wiecie ile kosztuje? bez sensu.... ;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-08 08:50 przez lawenda89.

wakacje nad jeziorem - gdzie?

14 lip 2011 - 14:59:41

ja polecam miejscowość Piła - Płotki, nad jeziorem - otoczeniu pięknego lasu : ) Jeżdżę tam do ośrodka Geovita. Do plaży jest około 200 m, można wypożyczyć rowery, są boiska , także na nudę nie da się narzekać :P A jeszcze wyczytałam , że otworzyli Park Linowy przy ośrodku, więc można kreatywnie spędzić czas :)

wakacje nad jeziorem - gdzie?

14 lip 2011 - 15:08:50

a ja jestem ze świętokrzyskiego i polecam Golejów koło Staszowa, Chańcze oraz Sielpię ;D !!!MEGAAA !! Jakbyś się tam wybierała , albo ktoś inny pisać na priv ;D zrobimy meeting ;DD

zweryfikowana
Posty: 1.271
Ostrzeżenia: 1/5

wakacje nad jeziorem - gdzie?

14 lip 2011 - 15:10:18

Do Radzynia (woj lubuskie) nad jezioro Sławskie ;) Moja ciocia ma tam osrodek ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-14 15:16 przez misia9303.

wakacje nad jeziorem - gdzie?

14 lip 2011 - 15:14:05

Ostróda - Bajka :) A w 100000 % polecam Lidzbark Welski osrodek Danusia. Sama osobiscie bylam i po prostu rewelacja. Domki zadbane "wygodne" i piekny pomost nad jeziorem-plaza. Do tego atrakcje pod postacia rowery wodne itp. :) http://osrodekdanusia.pl/ Kazdy domek posiada zadaszone lawki i piekne widoki na jezioro :)

zweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 2/5

wakacje nad jeziorem - gdzie?

14 lip 2011 - 15:16:38

Giżycko- Centrum Mazur- otaczają je same piękne jeziora:) Wejdź na stronę Informacji Turystycznej Giżycka a znajdziesz tam potrzebne informacje dotyczące noclegów i ogólnie okolicy:)))

wakacje nad jeziorem - gdzie?

14 lip 2011 - 15:21:50

ja tez polecam Kamionki lub Zalesie to też okolice Torunia. Byłam 2 lata temu niestety nie pamiętam cen noclegów.
tak właśnie 100 zł za domek. Ale jak się jedzie z grupą, a dla 2 osób trochę drogo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-14 15:24 przez Sylviia.

zweryfikowana
Posty: 515
Ostrzeżenia: 1/5

wakacje nad jeziorem - gdzie?

14 lip 2011 - 15:29:39

Najpiękniejsza na świecie jest Szwajcaria Kaszubska!
Chmielno, Zawory, Wdzydze Kiszewskie, Stęzyca, Brodnica - cud miód i malina. Już będzie ciężko z dobrymi noclegami. Zostało to, czego nikt nie chce brać. Więc polecam jakiś kemping. Poszukaj w internecie, na pewno Cię wyjdzie tanio i będzie super.

Spróbuj: Agroturystyka Rychert (Zawory obok Chmielna) - mają i pole namiotowe i pokoje - może jeszcze jest coś wolne

zweryfikowana
Posty: 1.449
Ostrzeżenia: 1/5

wakacje nad jeziorem - gdzie?

14 lip 2011 - 15:30:07

Imionek ok 2km za Piszem cena ok 30zł za osobę, a pole namiotowe to nie wiem ale jest naprawdę fajnie i jezioro jest dosłownie na tym samym podwórku wychodzisz z domku i masz :) http:// www.osrodekimionek.pl/
Jeżeli wolisz w mieście, to polecam Augustów, też można domki za ok 30zł znaleźć

wakacje nad jeziorem - gdzie?

28 lip 2011 - 15:39:00

W tym roku wakacje spędzę w Lądku-Zdrój w ośrodku Geovita - poświęcając się zabiegom odnowy biologicznej pieszym wędrówkom oraz smacznemu jedzeniu (a takie słyszałam ma być:) ). Do tego oczywiście codzienne piesze wędrówki i tenis - myślę, że dam radę naładować energię na najbliższe pół roku :)

wakacje nad jeziorem - gdzie?

31 lip 2011 - 21:21:40

Ja mam takie głupie pytanie odnośnie przyczep campingowych- jeśli na stronie konkretnego ośrodka jest napisane, że camping kosztuje tyle i tyle, to ma oznaczać, że to jest MIEJSCE na ten camping( a ja mam sobie tę przyczepę załatwić sama- w sensie ma być moja), czy oni mi wypożyczają te campingi? Bo nigdy nie byłam na takich wakacjach, a chcielibyśmy w tym roku zrobić sobie taki wypad "bliżej natury".

wakacje nad jeziorem - gdzie?

31 lip 2011 - 21:24:39

Polecam Powidz lub Skorzęcin koło Gniezna

niezweryfikowana
Posty: 250
Ostrzeżenia: 1/5

wakacje nad jeziorem - gdzie?

10 maj 2012 - 11:33:02

ja własnie na majówkę pojechałam na Kaszuby - faktycznie jest tam niesamowicie ładnie. Jeśli chodzi o moje ulubione miejsce z jeziorem to jest to Głęboczek na Pojezierzu Brodnickim :) Klimatyczne miejsce gdzie można się zatrzymać i zrelaksować oraz dodtakowo mieć bazę wypadową na kajaki, rowery, wędrówki itp :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ŁEBA PILNIE .jest ktoś z Łeby?