Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny , wykupiłam tygodniowy pobyt w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, tydzień jest krótki a zobaczyć by się chciało dużo, dylemat jaki mam to gdzie można pójść tak aby zabrać maluszka 3 letniego we wózku , może znacie odpowiednie szlaki ?
Nie chciałabym się wybrać i męczyć maluszka , siebie i resztę rodzinki .. Możecie coś doradzić ?

Jura to zamki, lasy, skałki - raczej szlaków nie polecam, bo takie długie wędrówki z wózkiem są na pewno męczące. Ale polecam wybrać się np. do Olsztyna - jest tam fajny zamek, chyba jeden z ładniejszych na Jurze (moim zdaniem), niedaleko wejścia na zamek jest dobra kawiarnia/lodziarnia, w okolicy zamku można sobie posiedzieć na kocu - także nadaje się na całodniową lub krótszą wycieczkę.

Olsztyn warto odwiedzić. Niby jest na górce, ale jest mała, więc z dzieckiem, wózkiem się da radę. Wiadomo - Jasna Góra, to chyba normalne jest...

dzięki za linka świetna sprawa :)


a ja polecam zamek ogrodzieniecki w podzamczu ;) Bez wątpienia najpiękniejsze ruiny na jurze .

Na wycieczkę z dzieckiem w sam raz ;) Nie jest pod wielką górą jak inne zamki -więc bardzo męcząco nie będzie -i spokojnie z wózkiem wiedziecie .

Jeśli kupicie bilet do parku miniatur- maluch będzie miał dużo zabawy- bo jest tam świetny plac zabaw- no nudzić się w tej wiosce na pewno nie będziecie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-05 23:41 przez trinity22.

trinity22 ale ładnie już się cieszę że pojedziemy , a też chciałabym coś zobaczyć :) śliczna okolica !!

.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-26 14:09 przez prudensja_u.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

gdzie nad morze (fajne plaze i duzo klubow)