Obecnie rozmawiamy o:

Projekt wnętrza

gorący temat

Sklep internetowy

21 minut temu

Biznes

25 minut temu

tabernakula sklep

45 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny , wykupiłam tygodniowy pobyt w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, tydzień jest krótki a zobaczyć by się chciało dużo, dylemat jaki mam to gdzie można pójść tak aby zabrać maluszka 3 letniego we wózku , może znacie odpowiednie szlaki ?
Nie chciałabym się wybrać i męczyć maluszka , siebie i resztę rodzinki .. Możecie coś doradzić ?

Jura to zamki, lasy, skałki - raczej szlaków nie polecam, bo takie długie wędrówki z wózkiem są na pewno męczące. Ale polecam wybrać się np. do Olsztyna - jest tam fajny zamek, chyba jeden z ładniejszych na Jurze (moim zdaniem), niedaleko wejścia na zamek jest dobra kawiarnia/lodziarnia, w okolicy zamku można sobie posiedzieć na kocu - także nadaje się na całodniową lub krótszą wycieczkę.

Olsztyn warto odwiedzić. Niby jest na górce, ale jest mała, więc z dzieckiem, wózkiem się da radę. Wiadomo - Jasna Góra, to chyba normalne jest...

dzięki za linka świetna sprawa :)


a ja polecam zamek ogrodzieniecki w podzamczu ;) Bez wątpienia najpiękniejsze ruiny na jurze .

Na wycieczkę z dzieckiem w sam raz ;) Nie jest pod wielką górą jak inne zamki -więc bardzo męcząco nie będzie -i spokojnie z wózkiem wiedziecie .

Jeśli kupicie bilet do parku miniatur- maluch będzie miał dużo zabawy- bo jest tam świetny plac zabaw- no nudzić się w tej wiosce na pewno nie będziecie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-05 23:41 przez trinity22.

trinity22 ale ładnie już się cieszę że pojedziemy , a też chciałabym coś zobaczyć :) śliczna okolica !!

.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-26 14:09 przez prudensja_u.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

gdzie nad morze (fajne plaze i duzo klubow)