Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bułgaria- obóz!

04 lip 2011 - 15:15:34

bylam tam w tamtym roku .... reczniki są w wymieniane co dzien 2 ...chcesz miec swoj wez sobie jeden na plaze, to w zupełności wystarczy. Aha i uwzaj na skepy polecane przez goscia w autokarze on was tam bedzie wiozl ceny w tych sklepach sa 3/4 wieksze niz normalnie a gosc co roku dostaje profit od tego ze przywozi turnusy obozowiczów po alkohole słodycze itp.

zweryfikowana
Posty: 462
Ostrzeżenia: 1/5

Bułgaria- obóz!

04 lip 2011 - 15:42:58

Cytat
_RaQ_
bylam tam w tamtym roku .... reczniki są w wymieniane co dzien 2 ...chcesz miec swoj wez sobie jeden na plaze, to w zupełności wystarczy. Aha i uwzaj na skepy polecane przez goscia w autokarze on was tam bedzie wiozl ceny w tych sklepach sa 3/4 wieksze niz normalnie a gosc co roku dostaje profit od tego ze przywozi turnusy obozowiczów po alkohole słodycze itp.
wow :O o tym nie wiedzialam...


a o reczniki pytam dlatego ze tu w polsce na kolonii tak nie mialam, bylam w rowniez w HOTELU i nie mielismy co 2 dzien zmienianych recznikow.

Bułgaria- obóz!

04 lip 2011 - 15:48:08

jak to hotel to będą, jak ośrodek wczasowy/obozowy/hostel to nie będzie, ale 6 ręczników na pewno nie dostaniesz.....

Bułgaria- obóz!

04 lip 2011 - 18:44:00

wybiera się ktoś do Złotych Piasków do Afrodity w terminie 14.07-25.07? ;> przy okazji zapraszam do WYDARZENIA http://www.facebook.com/event.php?eid=244430122249413 :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-04 19:14 przez kleudus.

Bułgaria- obóz!

28 sty 2023 - 13:33:19

Akurat ja jeszcze tak naprawdę nie myślałam o żadnym miejscu i jestem zdania, że przede wszystkim dobrze wiedzieć gdzie wysłać na obóz zimowy nasze maluchy. W każdym razie udało mi się niedawno przeczytać w https://www.slodkieokruszki.pl/obozy-zimowe-anime-i-manga-2023-wesprzyj-pasje-twojego-dziecka/ bardzo interesujący wpis i myślę, że dobrze jest go znać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wakacje!