Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TATRALANDIA kto był????

04 lip 2011 - 07:48:23

interesuje mnie kto byl w tatralandii? i jak wasze wrazenia. jakie rzeczy wam sie nie podobały? i czy mozna robic tam fotki??patrzylam na www i wszystko wyglada ok,ale tylko na obrazku, a jak jest w rzeczywistości...?

TATRALANDIA kto był????

04 lip 2011 - 07:52:24

jest juz taki watek, poszukaj na forum:)

TATRALANDIA kto był????

04 lip 2011 - 08:01:56

Ja byłam! :-)
I marze tylko o tym, by tam powrócić tym latem!
Właściwie nie podobało mi się tylko to że od kiedy tam weszłam (godz 12.00) i chciałam iśc do jaccuzi to było zajęte przez starszse panie i panów. OK. Poszłam godzine później - zajęte przez panie i panów. Godzina później - zajęte przez panie i panów. (tu nastąpił ma ły wnerw) Idę godzine później znów zajęte przez TE SAME PANIE I PANÓW! i poprostu do godziny 21 te morsy tam siedziały ;/

Można robić zdjęcia, a zdjęcia w necie nie oddają tego jak tam jest naprawdę! ;-)
Aha, i jedzenie tam nie za smaczne więc lepiej zabrać ze sobą;-)

TATRALANDIA kto był????

04 lip 2011 - 08:07:50

ja byłam :) nawet parokrotnie, ponieważ tak nam się tam podobało za pierwszym razem, że wróciliśmy tam jeszcze jakieś 4 razy :) Troszkę daleko ale z drugiej strony nie aż tak bardzo. Fotki można robić. My mieszkaliśmy w domkach drewnianych. Nowe pachnące domki duże, dwupiętrowe, tak jakby okreslić wielkość to powiedziałabym że ok 6 osobowe (mieszkały 2 osoby) więc było bardzo sympatycznie. Cały dzień siedzenia w gorących źródłach - bezcenne :)
Tak więc polecam :)

TATRALANDIA kto był????

04 lip 2011 - 08:09:35

byłam i było super ! atrakcji tyle ze głowa boli,mi jeden dzień nie wystarczył ;) zdjęcia oczywiście można robić ;D

TATRALANDIA kto był????

04 lip 2011 - 08:20:08

a poleci ktoś blisko Tatralandi jakieś noclegi?

TATRALANDIA kto był????

04 lip 2011 - 08:24:33

A ja nie wiem co to :> Muszę poczytać o tej "atrakcji" skoro tak ją zachwalacie;))

TATRALANDIA kto był????

04 lip 2011 - 08:28:12

ja również byłam . ;d .
i było super .. może pogoda zbytnio nie dopisała .. ale może to i lepiej
bo ludzi tam multuum. ;D

ogólnie dużo wrażeń , zabawy ./ ;D
każdy znajdzie coś dla siebie
byłam już dwa razy tam. ;)
i w tym roku też się pewnie wybiorę. ;)
także polecam . ;d

TATRALANDIA kto był????

04 lip 2011 - 08:35:23

ja byłam ;D Słowacja ;D super jest ! wszystko odkryte ...ale warunek musi dopisywać pogoda . zdjęcia można robić ! ;D

TATRALANDIA kto był????

04 lip 2011 - 08:39:11

byłam tam rok temu i rzeczywiście jest tak jak na zdjęciu - czyste toalety (dosłownie co 15 min ktoś tam sprząta, wymienia papier, mydło itp), dużo atrakcji, czysta woda, darmowe leżaki i parasole dla każdego. Wszystkie atrakcje na terenie parku wodnego są wliczone w karnet - wesołe miasteczko dla małych dzieci, boisko do siatkówki, tenis, zjeżdżalnie, leżaki (poza jedzeniem, wiadomo oraz parkiem linowym i suaną). Można wykupić karnet na kilka dni, wtedy jest taniej, albo kupowac codziennie nowy (studenckki kosztuje kilkanaście euro, chyba 11 z legitymacją)
bilet upowarznia cie tez do zwiedzania westernowego miasteczka za free i wbrew pozorom nie jest to tylko atrakcja dla małych dzieci.

munusem tego całego kompleksu jest to, że zawsze są tam dzikie tłumy, także jeśli chcesz się nacieszyć basenami, znaleźć leżak w fajnym miejscu gdzieś na uboczu (polecam pole na samym końcu parku) i skorzystać ze zjeżdżalni bez konieczności stania w kolejce przez 1,5 godziny, to wybierz się tam z samego rana, ja chodziłam koło 9 i było jeszcze luźno :) potem jest masakra, popływac się nigdzie nie da, zwłaszcza na dole, bo na górze jest głęboki basen z torami, z którego mało kto korzysta

Polecam tatralandię, ale na nie dłużej niż 3-4 dni. Szybko Ci się znudzi, a w okolicy nie ma za dużo ciekawych atrakcji . Samo miasteczko Liptowski Mikulasz to jakas pokażka, nawet nie ma gdzie pójść wieczorem na imprezę czy do restauracji

TATRALANDIA kto był????

04 lip 2011 - 08:55:41

bylam (slowacja) jest rewelka..tyle atrakcji ze szok... :) ale jedzenie mi nie smakowalo...fotki mozna robic..kazdy tam ma cos dla siebie...jedynie jak wspomniala kolezanka jacuzzi bylo ciagle zajete przez "starszyzne" ale gorace zrodla zjezdzalnie baseny...raj basenowy na ziemi :D

TATRALANDIA kto był????

23 kwi 2013 - 08:36:52

Pensjonat MARA - 600metrów od tatralandi, koszt 16 euro ze śniadaniem. położony nad jeziorem, przy samej przystani. właśnie tu siedzimy, jest super.

TATRALANDIA kto był????

23 kwi 2013 - 08:44:57

Byłam 3 razy. Chociaż ja uważam, że tak jak piszesz- na obrazku zawsze wszystko wygląda lepiej :) Ogólnie jest bardzo fajnie. Oczywiście tylko przy dobrej pogodzie. Jedyny minus to niesamowity tłok, kolejki przy kasach, kolejki do zjeżdżalni. Trzeba zaznaczyć, że jest to duża niedogodność, dla tych co chcą się wyszaleć, bo czas tam leci nieubłaganie a swoje trzeba wystać.
Warto wziąć ze sobą dużo, naprawdę dużo napojów i jedzenia. My zawsze pakujemy się w lodówkę turystyczną :)
Nigdy nie nocowaliśmy bo w zasadzie mamy niedaleko (jakieś 120km) także nie doradzę.

TATRALANDIA kto był????

23 kwi 2013 - 08:56:00

haha pomyliłam z kompleksem w Niemczech (Tropical Island) jest całkiem ok, choc ja się takimi miejscami nie zachwycam, głównie dla tego ze zawsze jest ono zatłoczone



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-23 09:01 przez martu20.

zweryfikowana
Posty: 386
Ostrzeżenia: 1/5

TATRALANDIA kto był????

23 kwi 2013 - 09:03:29

Ja byłam ! I latem i zimą ;) Latem polecam, mnustwo atrakcji, bierz all inclusive :) i idz na ostatni seans do amfiteatru ! spektakl na miare klasową ! zimą tylko wewnętrzne budynki otwarte więc lekko nudno ;) POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KTO NA SŁOWACJĘ??