Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

produkty do domu online

28 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

polskie morze czy last minute ?!

04 lip 2011 - 10:58:02

szukaj na easygo pl
oferty różnych biur, ustawiasz sobie według ceny, last minute i szukasz. :)
ja mam zamiar do Tunezji samolotem na all inclusive i się zmieścić do 1000zł, zobaczymy jak będzie bo to dopiero początkiem września

polskie morze czy last minute ?!

04 lip 2011 - 11:08:00

ja tez liczę na last minute. W zeszlym roku, w sezonie lipiec-sierpień polecialam z narzeczonym do Tunezji, 5* za 1500zł! W tym roku celujemy pod koniec wrzesnia wiec bedzie o wiele taniej.

polskie morze czy last minute ?!

04 lip 2011 - 11:10:29

po co spać w namiocie i wlec się tam samochodem jak za 1000zł na os można kupić sobie lat minute na tydz.

polskie morze czy last minute ?!

04 lip 2011 - 11:13:43

nad polskim morzem byłam w tamtym roku z chłopakiem pogoda była średnia do tego wydaliśmy dużo kasy za co moglibyśmy spędzić wakacje za granicą..
Moja rada dla Ciebie idź do biura podróży pogadaj z babką, podaj swojego maila i poproś aby wysłała Ci jakieś fajne oferty jak znajdzie(a na pewno coś by było). Podaj jej kwotę jaką możecie przeznaczyć i pewnie spędzisz wakacje w CIEPLE smażąc się na słoneczku :) niż siedzieć w domku nad polskim morzem, bo pada czy jest pochmurno.. Wydaje mi się, że ceny są mniej więc wyrównane jeśli chodzi o wakacje za granicą a u nas nad morzem, lepiej dołożyć troszkę i dobrze się bawić, wypocząć niż rzucać pieniądze w błoto :)) Pozdrawiam!

polskie morze czy last minute ?!

04 lip 2011 - 11:17:00

Nie opłaca się jeździć nad nasze morze.. jest za drogo!! Leć do biura podróży i wybieraj co chcesz.. :)

polskie morze czy last minute ?!

04 lip 2011 - 11:17:28

last minute ! oczywiście, że to :) jest to świetne rozwiązanie!

polskie morze czy last minute ?!

04 lip 2011 - 11:19:40

last minute. jeśli zalezy Ci na spaniu w hotelu i tak dalej to tylko last minute. u nas jest za drogo. ;)) wiem, bo mieszkam zaraz nad morzem ;p

polskie morze czy last minute ?!

04 lip 2011 - 11:29:26

last minute. Pogoda pewna, a cena porównywalna z polskim morzem. Byłam w tamym roku w Bułgarii na 2 tygodnie w Słonecznym brzegu w okresie sierpień/wrzesień i pogoda była ładna, wróciliśmy opaleni i zadowoleni :)

polskie morze czy last minute ?!

04 lip 2011 - 11:31:39

Last minute;]


<moderacja - spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-08 19:07 przez moderator.

polskie morze czy last minute ?!

04 lip 2011 - 11:32:33

spójrz za okno i sobie na to pytanie odpowiesz..
nie wiem ja u Ciebie,ale u mnie od 3 dni leje..

ja nad nasze morze jezdze co nawyzej na 3-4 dni
na wakacje od 3 lat jezdze za granice !!

i taj bede robic juz zawsze :)

polskie morze czy last minute ?!

04 lip 2011 - 11:34:23

Ja właśnie wróciłam z Chorwacji ;) pogoda piękna, woda ciepła, widoki cudowne.. ;)) byłam na VIRze - ceny takie jak w PL. Kiedy wróciłam do kraju to się przeraziłam.. zimno i pada. Nad Bałtyk wyjeżdżam pod koniec lipca i boję się, że to 10 dni przesiedzimy w pokoju..

polskie morze czy last minute ?!

04 lip 2011 - 11:35:07

Last last ... bo w polsce w tym roku będzie prawdziwe oblężenie.
Niestabilność polityczna grecji... Polacy wolą w trym roku polskę - będzie naprawdę tłoczno

polskie morze czy last minute ?!

04 lip 2011 - 11:35:27

lasty sie bardziej oplacaja.. nad polskim moze na tydzien tysiaka na osobe tez trzeba dac, a nie ma to jak zobaczyc cos innego, inna kultura, pewniejsza pogoda itd..

polskie morze czy last minute ?!

04 lip 2011 - 11:38:32

last minute:)

polskie morze czy last minute ?!

04 lip 2011 - 12:45:04

Zdecydowanie last minute. Są lepsze oferty i jest pewność że będzie dobra pogoda , lepsze hotele itd.. nie ma co jechać nad polskie morze, drożyzna i z pogodą niepewnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

last miniute!