Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

polskie morze czy last minute ?!

03 lip 2011 - 23:32:04

Dziewczyny juz nie wiem co mam robic. mialam w planach jechac w tym roku jak i rom temu do mielna. ale patrząc na to nasze polsie ZIMNE i DESZCZOWE lato... odechciewa mi sie.. boje sie ze pojade i pogody nie bedzie.. a dla mnie wyjechanie nad morze i siedzenie w pokoju to strata pieniedzy...

Niestety uwazam ze jesli chodzi o wakacje za granicą to mnie poprostut nie stac... ale slysze od ludzi ze jak sie dobrze znajdzie to mozna znalezc cos taniego i wwtedy cena = sie z polskim morzem

Myslalam o tym zeby jechac do chorwacji samochodem z chlopakiem i spac w namiotach... podobno duzo ludzie tak robi bo jest tanio a i takw dzien na plazy a w nocy na miescie.. czy moze wlasnie jakies last minute ? mam taką pace ze moglaby,m powiedzie kilka dni wczesniej ze wyjezdzam...

nie wiem co zrobic :/ isc do biura podrozy? czy na własną reke?

i jaka jest zazwyczaj pogoda z chorwacji i blugari w polowie sierpnia ??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-03 23:36 przez kingkong.

polskie morze czy last minute ?!

03 lip 2011 - 23:34:44

LAST MINUTE!!!! TANIEJ NIŻ POLSKIE ZIMNE I DESZCZOWE MORZE...

<moderacja - proszę nie używać caps locka, krzyczeć nie musisz>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-08 19:07 przez moderator.

polskie morze czy last minute ?!

03 lip 2011 - 23:37:39

ja też wolałabym last minute ;)

polskie morze czy last minute ?!

03 lip 2011 - 23:38:45

ktos jeszcze?

zweryfikowana
Posty: 372
Ostrzeżenia: 1/5

polskie morze czy last minute ?!

03 lip 2011 - 23:42:01

Last minute chodziaż polskie morze też ma swoje uroki ;)

polskie morze czy last minute ?!

03 lip 2011 - 23:42:51

Ja byłam od 22 czerwca do 2 lipca w Bułgarii, dokładnie Słoneczny Brzeg / Święty Włas, pogoda była rewelacyjna, od 25 do 35 stopni ;) Morze cieplutkie! W sierpniu na pewno będzie podobna pogoda.
W Chorwacji byłam rok temu o tej samej porze na wyspie Pag i też było fantastycznie, pogoda dopisała :)

polskie morze czy last minute ?!

03 lip 2011 - 23:43:05

ja też wybrałabym last minute, jeżdziłam tak z rodzicami i rzeczywiście cenowo wychodzi bardzo podobnie. Przejdź się może najpierw do biura i zobacz jakie są ceny np domków czy hoteli, moja koleżanka dwa razy z rzędu była w chorwacji, nocleg w ładnym domu, wczasy trwały tydzień i koszt 900zł :) W Chorwacji w sierpniu jest ładnie, ale wieczory są chłodniejsze, więc jakaś bluza i długie spodnie na pewno się przydadzą. Co do Bułgarii to nie wiem. Generalnie z tymi namiotami też fajny pomysł, ale musiałabyś zawczasu zorientować się, gdzie są jakieś pola namiotowe ;)

polskie morze czy last minute ?!

03 lip 2011 - 23:44:38

last minute :)
chyba ze nie masz planow to mam fajna oferte NA WLOCHY ale dopiero na 3 wrzesnia

polskie morze czy last minute ?!

03 lip 2011 - 23:47:50

To zalezy jaką kwote chcesz przeznaczyć. Oferty last minute nie zawsze są opłacalne, czesto jest to przereklamowana oferta. Pracowałam w biurze podróży i wiem, że u nas w kraju ludzie lubią oferty lm, bo niby są tańsze ;) Ale coś za coś ;) Wiadomo, że trafiają się SUPER oferty, ale to naprawde trzeba mieć szczęście. Jesli chodzi o Chorwacje czy Bulgarie to mozna sprobowac jechac w ciemno - zawsze sie cos ciekawego znajdzie :)

polskie morze czy last minute ?!

03 lip 2011 - 23:48:46

ja własnie czekam na chłopaka i zaraz wyruszamy nad Morze :) na tydzień. tylko właśnie z pogodą nie trafiliśmy. Ale może nie będzie aż tak źle ;p a oprócz leżenia plackiem na plaży można też robić dużo innych ciekawych rzeczy ;) a w Łebie napewno coś się znajdzie :D zresztą podobno własnie w środku lipca mają być Upały !

polskie morze czy last minute ?!

03 lip 2011 - 23:48:51

last minute;p

zweryfikowana
Posty: 691
Ostrzeżenia: 1/5

polskie morze czy last minute ?!

03 lip 2011 - 23:55:32

A ja właśnie wróciłam z nad morza. Było bosko ! Wyglądam jak murzynka bo pogoda dopisała a w chłodniejsze dni także mieliśmy co pociąg

polskie morze czy last minute ?!

03 lip 2011 - 23:57:42

Last Last...nad morze się nie opłaca.
Kroją z turystów.
Za tą sumę masz piękne Wakacje za granicą:)

polskie morze czy last minute ?!

04 lip 2011 - 10:51:38

ja bylam w tamtym roku w Tunezji za 1000 zł od osoby z last minute. i żadnych dodatkowych opłat. hotel 3* all inclusive.

polskie morze czy last minute ?!

04 lip 2011 - 10:57:41

ja w Chorwacji byłam na początku września i było jeszcze bardzo ciepło, ale jak wyjeżdżaliśmy po 12 dniach to w dzień wyjazdu było już zimno. I byłam na południu - okolice dubrovnika, tam był o wiele cieplej we wrześniu niż w innych częściach Chorwacji

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TATRALANDIA kto był????