Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

transportery taśmowe

13 minut temu

sprawdzony stomatolog

17 minut temu

sklep detailingowy

41 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

polskie morze czy last minute ?!

03 lip 2011 - 23:32:04

Dziewczyny juz nie wiem co mam robic. mialam w planach jechac w tym roku jak i rom temu do mielna. ale patrząc na to nasze polsie ZIMNE i DESZCZOWE lato... odechciewa mi sie.. boje sie ze pojade i pogody nie bedzie.. a dla mnie wyjechanie nad morze i siedzenie w pokoju to strata pieniedzy...

Niestety uwazam ze jesli chodzi o wakacje za granicą to mnie poprostut nie stac... ale slysze od ludzi ze jak sie dobrze znajdzie to mozna znalezc cos taniego i wwtedy cena = sie z polskim morzem

Myslalam o tym zeby jechac do chorwacji samochodem z chlopakiem i spac w namiotach... podobno duzo ludzie tak robi bo jest tanio a i takw dzien na plazy a w nocy na miescie.. czy moze wlasnie jakies last minute ? mam taką pace ze moglaby,m powiedzie kilka dni wczesniej ze wyjezdzam...

nie wiem co zrobic :/ isc do biura podrozy? czy na własną reke?

i jaka jest zazwyczaj pogoda z chorwacji i blugari w polowie sierpnia ??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-03 23:36 przez kingkong.

polskie morze czy last minute ?!

03 lip 2011 - 23:34:44

LAST MINUTE!!!! TANIEJ NIŻ POLSKIE ZIMNE I DESZCZOWE MORZE...

<moderacja - proszę nie używać caps locka, krzyczeć nie musisz>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-08 19:07 przez moderator.

polskie morze czy last minute ?!

03 lip 2011 - 23:37:39

ja też wolałabym last minute ;)

polskie morze czy last minute ?!

03 lip 2011 - 23:38:45

ktos jeszcze?

zweryfikowana
Posty: 372
Ostrzeżenia: 1/5

polskie morze czy last minute ?!

03 lip 2011 - 23:42:01

Last minute chodziaż polskie morze też ma swoje uroki ;)

polskie morze czy last minute ?!

03 lip 2011 - 23:42:51

Ja byłam od 22 czerwca do 2 lipca w Bułgarii, dokładnie Słoneczny Brzeg / Święty Włas, pogoda była rewelacyjna, od 25 do 35 stopni ;) Morze cieplutkie! W sierpniu na pewno będzie podobna pogoda.
W Chorwacji byłam rok temu o tej samej porze na wyspie Pag i też było fantastycznie, pogoda dopisała :)

polskie morze czy last minute ?!

03 lip 2011 - 23:43:05

ja też wybrałabym last minute, jeżdziłam tak z rodzicami i rzeczywiście cenowo wychodzi bardzo podobnie. Przejdź się może najpierw do biura i zobacz jakie są ceny np domków czy hoteli, moja koleżanka dwa razy z rzędu była w chorwacji, nocleg w ładnym domu, wczasy trwały tydzień i koszt 900zł :) W Chorwacji w sierpniu jest ładnie, ale wieczory są chłodniejsze, więc jakaś bluza i długie spodnie na pewno się przydadzą. Co do Bułgarii to nie wiem. Generalnie z tymi namiotami też fajny pomysł, ale musiałabyś zawczasu zorientować się, gdzie są jakieś pola namiotowe ;)

polskie morze czy last minute ?!

03 lip 2011 - 23:44:38

last minute :)
chyba ze nie masz planow to mam fajna oferte NA WLOCHY ale dopiero na 3 wrzesnia

polskie morze czy last minute ?!

03 lip 2011 - 23:47:50

To zalezy jaką kwote chcesz przeznaczyć. Oferty last minute nie zawsze są opłacalne, czesto jest to przereklamowana oferta. Pracowałam w biurze podróży i wiem, że u nas w kraju ludzie lubią oferty lm, bo niby są tańsze ;) Ale coś za coś ;) Wiadomo, że trafiają się SUPER oferty, ale to naprawde trzeba mieć szczęście. Jesli chodzi o Chorwacje czy Bulgarie to mozna sprobowac jechac w ciemno - zawsze sie cos ciekawego znajdzie :)

polskie morze czy last minute ?!

03 lip 2011 - 23:48:46

ja własnie czekam na chłopaka i zaraz wyruszamy nad Morze :) na tydzień. tylko właśnie z pogodą nie trafiliśmy. Ale może nie będzie aż tak źle ;p a oprócz leżenia plackiem na plaży można też robić dużo innych ciekawych rzeczy ;) a w Łebie napewno coś się znajdzie :D zresztą podobno własnie w środku lipca mają być Upały !

polskie morze czy last minute ?!

03 lip 2011 - 23:48:51

last minute;p

zweryfikowana
Posty: 691
Ostrzeżenia: 1/5

polskie morze czy last minute ?!

03 lip 2011 - 23:55:32

A ja właśnie wróciłam z nad morza. Było bosko ! Wyglądam jak murzynka bo pogoda dopisała a w chłodniejsze dni także mieliśmy co pociąg

polskie morze czy last minute ?!

03 lip 2011 - 23:57:42

Last Last...nad morze się nie opłaca.
Kroją z turystów.
Za tą sumę masz piękne Wakacje za granicą:)

polskie morze czy last minute ?!

04 lip 2011 - 10:51:38

ja bylam w tamtym roku w Tunezji za 1000 zł od osoby z last minute. i żadnych dodatkowych opłat. hotel 3* all inclusive.

polskie morze czy last minute ?!

04 lip 2011 - 10:57:41

ja w Chorwacji byłam na początku września i było jeszcze bardzo ciepło, ale jak wyjeżdżaliśmy po 12 dniach to w dzień wyjazdu było już zimno. I byłam na południu - okolice dubrovnika, tam był o wiele cieplej we wrześniu niż w innych częściach Chorwacji

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TATRALANDIA kto był????