Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

a może Ustka???

29 cze 2011 - 17:51:40

witam!
zastanawiam się nad wyjazdem nad morze i pomyslałam o Ustce -czy warto akurat tam pojechac? jest coś ciekawego oprócz plaży??jakieś sprawdzone niedrogie noclegi???a może jakieś inne miasto proponujecie we wschodniej części Pomorza ??? odpada Trójmiasto bo tam już byłam i wolałabym inne miejsca zobaczyć.

a może Ustka???

29 cze 2011 - 17:56:39

Ustka? byłam ---> wiocha z lekka ;]

a może Ustka???

29 cze 2011 - 17:58:44

ustka jest malutka, byłam tam kilka razy bo jest dobrym miejscem na wypoczynek z małym dzieckiem.I blisko do plaży

a może Ustka???

29 cze 2011 - 18:00:58

Polecam Łebe :)

a może Ustka???

29 cze 2011 - 18:01:14

Wiesz ja mieszkam w tych okolicach... i powiem szczerze ze żadnej rewelacji tu nie ma.... jedynie co to poleżeć na plaży i pochodzić po molo... i nic wiecej....;/ ale teraz w ten weekend bedzie pokaz fajerwerkow ... w nocy a pozniej dyskoteka na plazy... ale to jest co roku...
Polecałabym bardziej Mielno niż Ustke

a może Ustka???

29 cze 2011 - 18:01:44

Ustka? Mi się nie podoba, jedyne co zapamietałam to ze strasznie smierdzi tam wszędzie rybami.
to Może Łeba? Ja osobiście lubie jeżdzić do Karwi albo Krynicy Morskiej, są to małe miasteczka, ale ja stawiam na czyste plaże przedewszystkim, a imprezy na plaży są NIEZASTĄPIONE!!!

a może Ustka???

29 cze 2011 - 18:02:28

Cytat
lastraga
ustka jest malutka, byłam tam kilka razy bo jest dobrym miejscem na wypoczynek z małym dzieckiem.I blisko do plaży

własnie zamierzam akurat jechac z małym dzieckiem i z mężem oraz z siostrą i szwagrem ale w sumie nie po to zeby się tylko pobyczyc na plaży a coś jeszcze zwiedzić -pooglądać:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ślesin lub Skorzęcin