Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 7/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

07 lis 2017 - 10:40:45

Osobiście w poszukiwaniach noclegu nad morzem korzystam z portalu z tego <moderacja-spam> . Serwis ten ma bogatą bazę noclegową i znalezienie odpowiedniego obiektu nie zajmuje mi zbyt dużo czasu bo wszystko mam w jednym miejscu. Szczególnie polecam miejscowość <moderacja-spam> . Bardzo klimatyczne miejsce. Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-07 12:19 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 10/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

06 mar 2018 - 09:23:00

Polecam w tym roku się pospieszyc.Niby jeszce dużo czasu do wakacji . bo marzec. Ale jeśli poszukacie noclegów to zobaczycie sobie,ze bardzo wiele lokalizacji jest już pozajmowanych.
Polecam apartamenty Sun&Snow. Dobry standard, czesto lepszy niż w hotelach czy kwaterach prywatny. No i jeśli jedziecie grupką to wynajęcie mieszkania jest o wiele tańsze niż wynajęcie sobie pokoi w hotelach

Pewnym wyjściem jest air bnb ale tylko jeśli chcecie jechać budżetowo. Często jest tam problem ze znalezieniem kwatery w dobrym standardzie.

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

18 gru 2018 - 09:00:08

W tym roku byłam w Jastarni,przepiękne miejsce Ma to coś, po prostu to miejsce jest magiczne i mnie przyciąga tam co rok już od 12 lat,czysta plaża,fajne miasto,dobre kluby,polecam.

Jeśli chodzi o noclegi to najlepiej jest poszukac sobie mieszkania na wynajem. Wyjdzie cenowo o wiele taniej niz w przypadku rezerwacji sobie noclegu w hotelu ( hotele są dość drogie).

Poniżej zdjęcie plaży w Jastarni:




Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-26 21:16 przez moderator.

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

04 mar 2019 - 16:13:29

Co roku wybieram się z mężem i z dziećmi do Gdańska. Pomijając moją miłość do morza to zawsze przyjemnie spędzało mi się czas w tym mieście. Głównie z powodu ogromu atrakcji. Zazwyczaj nocowaliśmy u znajomych, ale zeszłym razem trochę minęliśmy się z planami. Dlatego postanowiliśmy wynająć apartament. Wybraliśmy jeden z tych i muszę przyznać, że naprawdę nam się poszczęściło. Nie dość, że lokalizacja świetna to jeszcze na dodatek lokum było przestronne i wygodne. Aż chciało się wracać po męczącym dniu pełnym wrażeń ;)

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

15 kwi 2019 - 15:32:42

My staramy się systematycznie odwiedzać nasze polskie morze z noclegiem w Sopocie https://billberry-apartments.pl/apartamenty-nad-morzem-sopot, ponieważ jest to dobra lokalizacja z której wszędzie jest niedaleko do innych nadmorskich miast.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 4/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

27 maj 2019 - 15:35:44

Ostatnio szukała noclegu w Sopocie, trafiłam tu: https://www.e-wczasy.pl/noclegi/sopot I nie zawiodłam się, cenowo wyszło poniżej 50zł za noc.

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

31 lip 2019 - 20:22:59

Zdecydowanie polecam sun&snow, mają najlepsze apartamenty i często można trafiić na spore zniżki. Ja właśnie szukam czegoś nad Bałtykiem i nie mogę się zdecydować, raczej padnie na Kołobrzeg, bo jeszcze tam nie byłam, a jest jeszcze trochę dostępnych ofert.

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

08 lis 2019 - 12:50:14

Co myślicie o wyprawie nad morze w listopadzie?

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

17 gru 2019 - 11:37:33

NOWOŚĆ !
Właściciele pensjonatów i domków w Mielnie sami stworzyli przewodnik, w którym można zapoznać się z ich ofertami noclegowymi. Przewodnik możesz zobaczyć pod adresem www.noclegi-mielno.com.pl Wygodny dostęp do wszystkich ofert i możliwość telefonicznej lub mailowej rezerwacji bezpośrednio u samego właściciela bez żadnych pośredników.



niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

25 lut 2022 - 07:34:17

Jeśli szukacie mieszkania na wynajem w Gdańsku, polecam stronę:
https://apartmore.pl/pl/

Można przejrzeć sobie apartamenty na wynajem w całym centrum Gdańska, w tym również na wyspie Spichrzów. Jeśli szukacie noclegu nad morzem poza sezonem, to moim zdaniem Gdańsk jest dobrym kierunkiem, jesli nie najlepszym o tej porze. Jeśli nie ma dnia na spędzanie czasu na plaży, to jest tam bardzo wiele ciekawych miejsc, które można zwiedzić.
Poza tym będzie na pewno łatwiej z dostepnością noclegu, niż w miesiącach letnich.


NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

08 cze 2022 - 13:29:07

Cześć,
ponieważ już kilka razy skorzystaliśmy z waszych porad tym razem coś od nas.
Dostaliśmy od znajomego namiar na nowe (naszym zdaniem po remoncie generalnym) apartamenty na Helu.
Dojazd jest fajny bo na początku miasta, w lewo wydmy, w prawo zatoka pucka.
Pod domem zaczynają się ścieżki spacerowe i rowerowe więc dla nas idealna konfiguracja. Jeździmy rowerami z przyczepką dla dziecka.
Ceny na stronie wywoławcze - warto dzwonić i trochę po turecku się potargować :)
Odczucia - jak w nowym hotelu pomimo, że to dom/pensjonat.
Noclegi uważam za bardzo udane.
tutaj zobaczcie jak to wygląda: Galeria apartamentów hel - baltivia
Z rozmowy z właścicielem mają być na wakacje rowery na miejscu dla gości.

dużo słońca i udanego wypoczynku na wakacje.

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

22 lip 2022 - 12:04:48

Polecam i zachęcam ze skorzystania https://www.epheli.pl/pl/sardynia-apartamenty/

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

23 lis 2022 - 15:07:28

Siemka, chce byc przewodnikiem miejskim.
Taki papier na wykonywanie tego zawodu wystarczy: https://kursprzewodnikmiejski.pl/ ???

Dzieki za odp

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

09 maj 2023 - 10:18:38

My również korzystaliśmy z oferty https://billberry-apartments.pl/pl/apartamenty-nad-morzem-sopot Bardzo nam się podobał apartament w starej kamienicy na piętrze. Ładna okolica, do plaży 5 minut spacerem, podobnie na deptak miasta. W tym roku może też uda nam się pojechać do Sopotu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zdjęcia z podróży- instagram