Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

31 lip 2015 - 17:42:28

noclegi online nad morzem są niezłe !

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

22 wrz 2015 - 16:24:23

My najczęściej robimy tak, że wysyłamy zapytania w kilka miejsc i wybieramy to najkorzystniejsze - pod w<moderacja-spam>zględem jakość cena.
Zwykle szukamy przez
To jest formularz w którym należy napisać jaki region, jaki budżet mamy do dyspozycji, ile osób, jaki standard i inne tego typu dane.
Zwykle po kilku h odpisują maila z kilkoma sprawdzonymi propozycjami. I zwykle się na to decydujemy, bo jeszcze się nie zawiedliśmy.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-08 15:46 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

18 paź 2015 - 09:10:05

My w tym sezonie byliśmy w końcu w Świnoujściu, do którego wybieraliśmy się już od jakiegoś czasu. Fajna miejscowość bo trochę inna od tych typowych "wioch" nad polskim morzem :). Spaliśmy w<moderacja-spam> na stronie są namiary itd. Jest darmowe wifi (podstawa dla mojego lubego), a dzieciaki do 3 lat śpią za darmo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-08 15:46 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 7/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

27 paź 2015 - 12:14:15

Ja polecam nocleg w Wejherowie. Stąd do morza niedaleko, a hotele i pensjonaty będą na pewno tańsze niż w nadmorskich kurortach. <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-08 15:46 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

07 kwi 2016 - 07:05:57

W gdańsku nie mam żadnych namiarów, ale w Sopocie mam. Można wynająć apartament, albo kilka apartamentów. Zależy ile osób. To jest blisko plaży, naprawdę ładne apartamenty, a ceny też przystępne,jak na takie komfortowe wnętrza. Możecie sprawdzić na stronie: http://www.joasia.com.pl/

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

08 kwi 2016 - 15:47:51

Ja polecam szukać na serwisach internetowych. Używam teraz bookapart. Wygodne, szybki i można negocjować ceny :)

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 6/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

19 kwi 2016 - 14:47:37

Gorąco polecam zwiedzić Malbork, zamek robi piorunujące wrażenie! :) Na obiad polecam iść do Karczmy Zamczysko, są usytuowani po drugiej stronie Nogatu z widokiem na zamek, jedzenie pyszne w dużych porcjach więc każdy się naje :) Jedzenie mają bardzo smaczne :)

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

20 maj 2016 - 13:10:14

Ja od siebie polecam gorąco Sopot - ma szybki dojazd do innych miast, jest bardziej kameralny niż Gdańsk i Gdynia a przy okazji o wiele bardziej urokliwy. No i ma Monciaka, który jest miejscem nie do podrobienia. Sopot to zresztą nie tylko widoki, ale przede wszystkim miasto turystyczne, które co roku gości tysiace osób. Nic wiec dziwnego, że baza noclegowa powinna podejśc każdemu - obojetnie czy chcesz czegos taniego czy luksusowego, na pewno coś znajdziesz (zresztą sprawdź sobie na jakiejs wyszukiwarce ofert, nie wiem, nocujznami.pl jest podobno niezłe). Taka ze mnie mała lokalna patriotka i będę forsować to miasto zawsze i wszędzie :P

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

23 cze 2016 - 12:13:20

ja lubię Niechorze i ustronie Morskie. Zazwyczaj jeździliśmy na coś zorganizowanego a jak nie to szukaliśmy na miejscu. W tym roku tej opcji nie polecam bo jest mnóstwo ludzi nad Bałtykiem.

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

11 lip 2016 - 13:26:57

macie jakis namiar na tanie noclegi gdzies nad morzem?? mozecie pisac na priv podzwonie gdzie jeszcze maja wolne miejsca

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

11 lip 2016 - 14:15:27

Z Wejherowa do morza to akurat całkiem nie zły kawałek więc nie wiem gdzie to niby blisko ?

Pokoje nad morzem w Łebie.

Bardzo tanio, zależy na ile się jedzie ale średnio 45-50zł od osoby za dobę w pokojach z łazienkami. Jest taras zadaszony gdzie można codziennie jeść śniadania na świeżym powietrzu czy zrobić grilla. Ogólnodostępna kuchnia też jest gdyby ktoś chciał coś podgrzać/ugotować.

www.agnieszka-leba.pl
Najlepiej i najszybciej jest dzwonić i dopytywać :)

POLECAM



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-11 14:19 przez xLacosteWoman.

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

12 lip 2016 - 08:55:33

Ja polecam Willę Carmen w miejscowości Władysławowo- Chłapowo. Bardzo dobrze wyposażona, blisko morza, czyściutko, miło... same plusy :) Byłam w czerwcu i było super.

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

22 lip 2016 - 19:50:27

A to ja chyba kojarzę to miejsce. Nie nocowałam ale miejsce kojarzę.

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

22 lip 2016 - 20:30:35

WITAM DZIEWCZYNY I POZDRAWIAM!MAM PYTANIE DOTYCZACE ROWNIEŻ WCZASÓW.SZUKAM TANIEGO ,FAJNEGO I W POBLIŻU Z NAUKĄ SERFOWANIA MIEJSCE NA MAZURACH.PROSZĘ ZAPROPONUJCIE COŚ SZALONEGO W DOBRYM MIEJSCU:)

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

23 sie 2016 - 20:58:26

Jak nocleg nad morzem to tylko w Grand Lubicz w Ustce. Standard na najwyższym poziomie, czyściutkie pokoje, pyszne jedzenie, obsługa bez zarzutu. Naprawde bardzo dużo oferują, można sobie zobaczyć na stronie, http://www.grandlubicz.pl/.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bułgaria Złote Piaski Obóz Studencki party Zone BUT 18 plus ktoś?