Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 5/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

19 sie 2014 - 19:37:14

Polecam Alicję na Rzeźnickiej 2, akurat w samym centrum Gdańska http://www.noclegowo.pl/gdansk/3167. Jak się załapiesz na mniejszy pokój to możesz zapłacić nawet 15 zł.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

18 wrz 2014 - 11:49:04

Podczas wyjazdów służbowych zatrzymuje się w Vrest jest to villa gdańsk. Ma bardzo dobrą lokalizację, Gdańsk- Wrzeszcz, więc dojazd bardzo fajny. Jest to ładny hotel, mają smaczne jedzenie i gustowne wnętrze.

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

24 kwi 2015 - 15:15:26

Jeśli chodzi o hotele blisko centrum Gdańska to sprawdź sobie hotel Dom Muzyka [moderacja - link]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-30 19:46 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 2/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

06 maj 2015 - 09:45:51

A ja polecę Villę Gryf w Mielnie

Namiary: http://www.gryf.mielno.pl/


Za tydzień dla 2 osób zapłaciliśmy coś koło 2 tys z pełnym wyżywieniem, swoją drogą bardzo dobrym. Miejscówka ok, bardzo czysto, hotelik położony w lasku sosnowym.

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

07 maj 2015 - 22:53:11

Cytat
olivkaa85
A ja polecę Villę Gryf w Mielnie

Namiary: http://www.gryf.mielno.pl/


Za tydzień dla 2 osób zapłaciliśmy coś koło 2 tys z pełnym wyżywieniem, swoją drogą bardzo dobrym. Miejscówka ok, bardzo czysto, hotelik położony w lasku sosnowym.

a te 4 dychy za nocleg psa to razem z wyżywieniem? :D

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 2/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

08 maj 2015 - 14:26:57

Cytat
mmka67
Cytat
olivkaa85
A ja polecę Villę Gryf w Mielnie

Namiary: http://www.gryf.mielno.pl/


Za tydzień dla 2 osób zapłaciliśmy coś koło 2 tys z pełnym wyżywieniem, swoją drogą bardzo dobrym. Miejscówka ok, bardzo czysto, hotelik położony w lasku sosnowym.

a te 4 dychy za nocleg psa to razem z wyżywieniem? :D

Nie spotkałam się jeszcze z hotelem, gdzie nie płaciło się za psa. W sumie to nie dziwię się - sprzatanie po psach jest pewnie bardziej kłopotliwe niż po ludziach, więc jakoś mnie ta cena nie razi. :)

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

08 maj 2015 - 17:25:31

Cytat
olivkaa85
Cytat
mmka67
Cytat
olivkaa85
A ja polecę Villę Gryf w Mielnie

Namiary: http://www.gryf.mielno.pl/


Za tydzień dla 2 osób zapłaciliśmy coś koło 2 tys z pełnym wyżywieniem, swoją drogą bardzo dobrym. Miejscówka ok, bardzo czysto, hotelik położony w lasku sosnowym.

a te 4 dychy za nocleg psa to razem z wyżywieniem? :D

Nie spotkałam się jeszcze z hotelem, gdzie nie płaciło się za psa. W sumie to nie dziwię się - sprzatanie po psach jest pewnie bardziej kłopotliwe niż po ludziach, więc jakoś mnie ta cena nie razi. :)

Masz na myśli psie kupy? No na pewno jest to bardziej kłopotliwe. Właściciele psów powinni sami sprzatać kupy.
Nie chodzi mi o nie płacenie za psa ale 40-50 zł to przesadza, a spotkałam się i nawet ze 100zł/doba/pies...
I są takie miejsca, gdzie za psa płaci się symboliczne 5-10zł:)

niezweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 6/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

27 maj 2015 - 07:54:55

Dobrze,że chociaż przyjmą tego psa ;) Bo w niektórych miejscach może być z tym problem.

My w tym roku nad morze wybieramy się z koleżanką. Na tydzień. Wyjątkowo chłopaki jadą sobie sami na Mazury. Myslę, że takie osobne wakacje dobrze nam zrobią.
Jedziemy tutaj [Moderacja - nieopłacona reklama] - jest to ośrodek w Kołobrzegu. Wykupiłyśmy tam sobie pobyt odchudzający ;) No ciekawa jestem bardzo czy uda się cokolwiek zrzucić z wagi. Mamy tam zapewnione noclegi, wyżywienie dietetyczne, zabiegi oraz codzienne ćwiczenia.
Nie jest tak drogo jak na Kołobrzeg.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-30 19:39 przez moderator.

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

16 cze 2015 - 06:56:44

Pilnie poszukujemy noclegu w Łebie dla rodziny z dziećmi ostatni tydzień sierpnia i pocztek września.Macie może jakieś sprawdzone miejscz.Nieusi byctanio aby warunki były ok.Propozycje

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

16 cze 2015 - 07:16:10

Pensjonat HOLIDAY
Darłówko
STRONA
Cena: piszą, że od 40zł, ale my płaciliśmy 50/doba



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-16 07:18 przez hessa.

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

19 cze 2015 - 11:41:36

Ktoś poleci tani nocleg w Gdańsku? Generalnie jest 6 dorosłych i 3 dzieci :D najlepiej 3 pokoje, na 3 noce. Ktoś? Coś?
Chodzi tylko o miejsce do przespania się, żadne dodatkowe atrakcje niepotrzebne ;-)

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

25 cze 2015 - 01:31:05

Halo dziewczyny:) szukałam noclegu w Poddąbiu nad morzem czegoś sprawdzonego i trafiłam na forum, dziewczyna poleca składanie zapytań na serwisie internetowym, wypróbowałam ten sposób i nieźle to wyszło w ciągu dwóch dni znalazłam nocleg w Poddąbiu za 40 zł ze śniadaniem. Gdyby któraś szukała podaje link: [Moderacja - nieopłacona reklama]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-30 19:40 przez moderator.

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

30 cze 2015 - 18:16:35

Witam poszukuję kwatery na urlop,który dzisiaj dostałąm :-) tak od 2-3 lipca do 10 lipca Może któraś z Was coś poleci za tanie pieniązki Wypoczynek matki z córką 45lat 14 lat (praktycznie plaża ,plaża,plaża )Jestem wdzięczna za każdą propozycję

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

06 lip 2015 - 15:38:32

Byłem ostatnio w Villa Mare w Dziwnówku (dokładnie to w Wrzosowie, 1km od Dziwnówka) - jeżeli ktoś ceni sobie spokój i nie lubi 'urlopowego' chaosu w kurorcie, to gorąco polecam, ceny od 70zł za pokój 2-osobowy, ale to było jeszcze przed sezonem, teraz pewnie więcej, jednak naprawdę warto, czysto, miło, super uprzejmy właściciel. Znalazłem gdzieś na tej stronie http://www.noclegi-online.pl/nad-morzem Do morza idzie się z 20 minut nową ścieżką rowerową, jak komuś to nie przeszkadza, to będzie zadowolony!

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

24 lip 2015 - 15:07:27

A możecie mi polecić coś w Dziwnowie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chorwacja-wakacje