Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

24 wrz 2014 - 02:20:37

Witam ;)

Noclegi nad morzem mogą być fajowe brawo
Szczególnie jeżeli można poszukać jakiegoś niedrogiego noclegu http://www.edom.pl/
Myślę, ze warto się zagłębić w temat.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 7/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

14 paź 2014 - 08:09:07

To ja dorzucę jeszcze od siebie http://www.bwportos.pl/
Należy do międzynarodowej grupy hoteli Best Western - a więc możemy być pewne pewnego standardu, jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającej klienteli.. Dodam od siebie, że przy rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem przez net jest dużo taniej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-14 08:09 przez Alosa.

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

05 gru 2014 - 00:48:39

Polecam Łebę, urocze miasteczko!!
W tym roku byłam w pensjonacie Boja - godny polecenia:) Przystępna cena - ok 25/30 zł, a do tego super wnętrza, przytulnie w sam raz na wypoczynek, no i bardzo sympatyczna obsługa oraz dogodna lokalizacja:) ja się rejestrowałam przez stronkę, sprawnie to poszło:)
Polecam Boję :D:D

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

13 sty 2015 - 03:47:31

Ja proponuje Kaszuby Północne, dla tych co lubią zabawę większe miejscowości takie jak Hel, Jastarnia, Władek czy Jastrzębią Górę. Dla tych co cenią sobie spokój i obcowanie z przyrodą te mniejsze takie jak Swarzewo, Ostrowo, Rzucewo, Osłonino więcej na http://mapa.polwysep.pl

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

22 sty 2015 - 22:50:55

Jeśli już planujecie wakacje 2015 to polecam Łebę i ten ośrodek.
atrakcyjne ceny i świetne warunki :)

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

04 lut 2015 - 13:38:04

Zobacz tu
www.nadmorskaoaza.pl

Cytat
Kaha092
cześć!

CZY MACIE MOŻE JAKIEŚ PROPOZYCJE NIEDROGICH NOCLEGÓW W JAROSŁAWCU W TERMINIE OKOLO : 28 LIPCA-14 SIERPNIA ???? CENA DO 45 ZŁ MAX

BARDZO PROSZE O INFO JESLI KTORAS COS WIE :):)


POZDRAWIAM !

Zobacz tu
domki Jaroslawiec - domki Jezierzany
Cytat
Kaha092
cześć!

CZY MACIE MOŻE JAKIEŚ PROPOZYCJE NIEDROGICH NOCLEGÓW W JAROSŁAWCU W TERMINIE OKOLO : 28 LIPCA-14 SIERPNIA ???? CENA DO 45 ZŁ MAX

BARDZO PROSZE O INFO JESLI KTORAS COS WIE :):)


POZDRAWIAM !

Ja na wakacje jade tam
domki letniskowe Jaroslawiec - Jezierzany



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-10 18:35 przez oRarytasy.

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

18 mar 2015 - 19:18:46

Ja dopiero teraz zaczynam myśleć o wakacjach sun na razie przeglądam oferty i całkiem fajną bazę pensjonatów, hoteli i innych domków letniskowych mają na http://www.tripbook.pl/ Jeszcze nie jestem pewna, czy wybiorę morze, czy góry, ale ten hotel wygląda całkiem zachęcająco :3 http://www.tripbook.pl/noclegi/pokaz/id/1274

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

08 kwi 2015 - 18:22:07

Hej dziewczyny,

SZUKAM fajnego i taniego noclegu w DĘBKACH ważne nie DĄBKACH tylko DĘBKACH :)
ceny do 90 zł maksymalnie za nocleg dla dwóch osób. czyli maksymalnie 45 zł osoba za dobę. Ważne żeby pokoje miały w środku łazienkę.

Będę wdzięczna za linki :)

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

22 kwi 2015 - 16:17:38

ja szukam noclegu w fajnej najlepiej nie najdrozszej miejscowosci nad morzem :)

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

30 lip 2014 - 18:26:05

Zna ktoś tanie miejsce noclegowe w Gdańsku? W miarę blisko do centrum, może być schronisko, hostel...

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

30 lip 2014 - 18:49:32

Dołączam się do pytania bo też szukam takiego noclegu na weekend koniec sierpnia/początek września:)

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

18 sie 2014 - 12:36:30

Moja kumpela właśnie wybiera się na koncert Justina Timberlake'a i zatrzymała się tutaj i to nie pierwszy raz, bo bardzo fajny hostel i nie drogi:)

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

18 sie 2014 - 12:40:43

jesli jesteś studentka polecam akadaemiki gumedu ;) blisko do centrym i co najważniejszeblisko do przystanku tramwajowego. Byłam w tym roku w lipcu, tanio, czysto i bez problemow

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

18 sie 2014 - 12:49:14

Do Gdańska jeżdżę często, zawsze zatrzymuję się w "Hostelu przy Targu Rybnym". Jak sama nazwa wskazuje jest usytuowany przy Targu rybnym, chyba ze 100 m od Żurawia, kilka metrów od Motławy, na samych tyłach Hiltona (zanim nie wprowadzili hasła to szło nawet złapać hiltonowskie WiFi :P). No i jest ciekawie jak się patrzy na te zjawiska co śpią w Hiltonie. Kilka minut piechotą od Dworca (jeźdźi też autobus z dworca i na dworzec zaraz spod Hiltona i Hostelu). Pokoje się zaczynają od 30zł. Jedyny minus, że śniadania nie ma w cenie i nie ma kuchenki gazowej w kuchni, jest tylko mikrofala.

Koleżanki też teraz jadą na Justina do Gdańska, śpią właśnie tak, mają cichą nadzieję, że piosenkarz zatrzyma się właśnie w Hiltonie :P

Tak to wygląda: to za tą wierzą to Hilton, ten taki domek z bluszczem to hostel:


Górne łóżko po lewej było raz moje:




zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

18 sie 2014 - 17:02:47

Hej :)
jeżeli chodzi o noclegi w różnych miejscach to ja od lat korzystam z portalu

www.airbnb.pl/c/jfirek ,

klikając w ten link z mojego polecenia macie 79zł zniżki na cały pobyt ja dzięki temu zyskuję 79zł na swoje podróże (po zarejestrowaniu wy możecie zapraszać swoich znajomych i także zdobywać pieniążki na swoje podróże). Portal ten jest sprawdzony i działa bez zarzutów- trochę jak allegro: są komentarze dla wynajmujących i gospodarzy, pieniążki płaci się przed pobytem dzięki czemu nie trzeba np. wozić większych ilości obcej waluty (przy pobytach zagranicznych). Ceny są dużo niższe niż w hotelach a standard mieszkań wysoki.

Z ostatnich taniości jakie udało mi się zarezerwować na portalu: pobyt majowy- 3 noce dla 4 osób w centrum Długiego Targu w Gdańsku za 280zł czyli niecałe 23zł za dobę/osobę. Mieszkanie 2 pokojowe, w pełni wyposażone (lodówka, zmywarka, kuchenka, pralka, żelazko, naczynia, pościel i ręczniki itd.itp.) Oprócz tego korzystając z tego portalu rezerwowałam już noclegi w Budapeszcie, Barcelonie i Pradze- w każdym przypadku wszystko było zgodne z opisem i bezproblemowe. Obecnie czekam na wycieczkę do Torremolinos w Hiszpanii gdzie za nocleg na 7 dni dla 4 osób zapłaciłam 1350zł (mieszkanie 80 m2, 2 pokoje, 2 tarasy, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka, bardzo wysoki standard)

Polecam bo naprawdę warto.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wakacje w ciąży