Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 18 19 -->
zweryfikowana
Posty: 200
Ostrzeżenia: 3/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

29 cze 2014 - 10:41:09

Ja kiedyś byłam w Kątach Rybackich, mieszkaliśmy w wynajętym pokoju. Jednak tak daleko od morza, żę 100 razy bardziej wolałabym pole namiotowe alpo przyczepę. Tymbardziej, że właściwie mam wszystko co potrzeba, żeby na takie wakacje jechać.

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

29 cze 2014 - 11:52:14

Może ktoś polecić coś w Mrzeżynie ? :)

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

29 cze 2014 - 18:46:21

Potrzebuję namiary na jakieś mieszkanko lub pokój z aneksem kuchennym w Kołobrzegu lub Międzyzdrojach dla 5 osób (2 dorosłych i trójka dzieci - 7,5,2 lata). Niedrogo :) Proszę o jakieś informacje :)

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 5/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

01 lip 2014 - 19:17:20

Jeśli już się tak reklamujecie, polecacie to ja również zareklamuję piękną miejscowość z równie przyjemnym hotelikiem nad naszym polski morzem. Jest to Radzik w Kołobrzegu. Ceny to tak w przedziale od 50 zł do ok. 100 zł (zależy od pokoju - ilu osobowy). Adres i wszystkie pozostałe informacje, zdjęcia można znaleźć na tej stronie http://www.noclegowo.pl/kolobrzeg/304.
Mam nadzieję, że komuś tym komentarzem pomogę jeśli szuka noclegu w tym jakże bajkowym miejscu :).

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

05 lip 2014 - 16:06:56

możecie polecić jakieś pole namiotowe w Łazach? :)

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

06 lip 2014 - 20:23:50

Dziewczyny, szukam jakiegoś taniego hostelu/pensjonatu w Białogórze albo okolicy. Co mogłybyście polecić?

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

06 lip 2014 - 20:33:49

poszukuje noclegow we wladyslawowie z lazienka w granicach 50zł macie cos? :) albo co polecacie typowo imprezowego nad naszym morzem?

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

10 lip 2014 - 08:35:17

Jeśli szukacie noclegu w prywatnych kwaterach, sprawdźcie również naszą wyszukiwarkę, gdzie znajdziecie domy i apartamenty wakacyjne w całej Polsce, a nawet Europie :) Zajrzyjcie na www.edom.pl :)

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

18 lip 2014 - 17:20:47

hej, ja zawsze jak szukam noclegów to korzystam ze strony

www.airbnb.pl/c/jfirek

można tam znaleźć wiele ciekawych i bardzo tanich noclegów: pola namiotowe, kampingi, apartamenty, wille itp. dla każdego coś dobrego. Serwis jest w 100% sprawdzony- prosta zasada wynajdujesz nocleg, pytasz wynajmującego o dostępnośc w tym terminie on się godzi na wynajem, pieniązki pobiera serwis i wypłaca je wynajmującemu dopiero po Twoim wyjeździe dzięki czemu nie ma możliwości żeby ktoś Cię oszukał.

Korzystając z mojego linka polecającego masz 77zł zniżki, a później sama możesz zdobywać kasę na wyjazdy dzięki polecaniu znajomym

byłam już w budapeszcie (600zł za 4 noce dla 4 osób) w pradze (300zł w sylwestra za 4 noce dla 2 osób) w barcelonie (100zł za 1 noc dla 2 osób, w samym centrum miasta) teraz mam rezerwację na tydzień w maladze (1400zł za 7 nocy dla 4 osób ) ceny mają bardzo dobre i często zdażają się różne promocje

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

18 lip 2014 - 17:49:18

Dębki ! :) . Jestem z trójmiasta i zawsze jezdzimy tylko tam nad morze :) . Poza ty mozna sobie pospacerowac deptakiem , zjesc cos, kupic ;D . Plaża też jest piękna , takze polecam :) . Jest dużo różnych pensjonatów na Debkach : )

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

29 lip 2014 - 10:51:05

Ja z kolei chciałabym zapytać o hotel Cassubia w Helu, czy ktoś z Was miał może okazję tam nocować? może polecacie jakieś inne miejsce, zaznaczam, że interesuje mnie dobry standard;)

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

29 lip 2014 - 19:28:15

Hej dziewczyny!!!

Szukam pilnie noclegu dla dwóch osób od 12.08 do 16.08 okolice Trójmiasta.

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 5/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

02 sie 2014 - 13:56:31

To ja mam następne sprawdzone miejsce:
Są to Pokoje Gościnne w Jastrzębiej Górze,strona internetowa to: http://www.noclegowo.pl/jastrzebia-gora/13294, a cena to tak w przedziale 10-40 zł/os (to wszystko zależy od tego jaki pokój weźmiemy, bo te wieloosobowe to z reguły są tańsze).
PS. Fajny pomysł z tym wątkiem :)
Pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

17 sie 2014 - 13:31:24

Hej :)
jeżeli chodzi o noclegi w różnych miejscach to ja od lat korzystam z portalu

www.airbnb.pl/c/jfirek ,

klikając w ten link z mojego polecenia macie 79zł zniżki na cały pobyt ja dzięki temu zyskuję 79zł na swoje podróże (po zarejestrowaniu wy możecie zapraszać swoich znajomych i także zdobywać pieniążki na swoje podróże). Portal ten jest sprawdzony i działa bez zarzutów- trochę jak allegro: są komentarze dla wynajmujących i gospodarzy, pieniążki płaci się przed pobytem dzięki czemu nie trzeba np. wozić większych ilości obcej waluty (przy pobytach zagranicznych). Ceny są dużo niższe niż w hotelach a standard mieszkań wysoki.

Z ciekawostek dodam, że udziały w tym portalu ma amerykański aktor Ashton Kutcher.

Z ostatnich taniości jakie udało mi się zarezerwować na portalu: pobyt majowy- 3 noce dla 4 osób w centrum Długiego Targu w Gdańsku za 280zł czyli niecałe 23zł za dobę/osobę. Mieszkanie 2 pokojowe, w pełni wyposażone (lodówka, zmywarka, kuchenka, pralka, żelazko, naczynia, pościel i ręczniki itd.itp.) Oprócz tego korzystając z tego portalu rezerwowałam już noclegi w Budapeszcie, Barcelonie i Pradze- w każdym przypadku wszystko było zgodne z opisem i bezproblemowe. Obecnie czekam na wycieczkę do Torremolinos w Hiszpanii gdzie za nocleg na 7 dni dla 4 osób zapłaciłam 1350zł (mieszkanie 80 m2, 2 pokoje, 2 tarasy, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka, bardzo wysoki standard)

Polecam bo naprawdę warto.

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

05 wrz 2014 - 15:00:43

Hey.

Ja zawsze noclegów, hoteli czy spa szukam na zakupach grupowych.

Polecam SweetDeal http://www.sweetdeal.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bałtyk