Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

16 lip 2011 - 21:37:40

kochane szukam noclegu w okolicy Gdańska
warunki mnie nie interesują
początek sierpnia
dla 3-4 dziewczyn
z góry dzięki :)

niezweryfikowana
Posty: 205
Ostrzeżenia: 2/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

19 lip 2011 - 10:31:09

Moim zdaniem bardzo fajnie jest w Jastrzębiej Górze, zwłaszcza w ośrodku Primavera, można tam spędzić aktywne wczasy, korzystać z siłowni, pływać w basenie czy zażyć odrobinę luksusu w postaci zabiegów spa i odnowy biologicznej, czekoladowych masaży i tym podobnych :)

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

20 lip 2011 - 20:08:32

WCZASY NAD MORZEM? tu jest świetnie!!!!! OLIWKOWA CHATA na Wyspie Sobieszewskiej:)
http://www.otowakacje.pl/gdansk-chata-nad-morzem-wolna-na-lipiec-i-sierpien-konie-id453762
ceny rozsądne a w zamian bajkowy wypoczynek:))

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

25 lip 2011 - 11:29:34

a jakieś pole namiotowe, gdzie można się dogadać co do ceny??

ja np. w Jastrzębiej Górze byłam na polu, gdzie załatwiliśmy sobie tak, ze nie wpisał nas do tego rejestru i płaciliśmy 10 zł za dobę za 2 osoby :D
haha ;p

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

27 lip 2011 - 20:28:32

Wybieram się z mężem i z 4letnim synem nad morze. Myślałam o Władysławowie Chłapowo.

Czy któraś z Was była w tych miejscach:

1) DOM WYPOCZYNKOWY "MAKSMAR"
2) PENSJONAT "ANTALYA"
3) PENSJONAT "BURSZTYNEK"

Bardzo proszę o opinie...

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

28 lip 2011 - 15:56:07

Nie byłam w Chłapowie z dzieckiem, ale mogę coś powiedzieć jeśli chodzi o morze o Mrzeżynie. Byłam tam w ośrodku Geovita - wybrałam go ze względu na to, ze do morza było bardzo blisko, a w lipcu i sierpniu oprócz placu zabaw dla maluchów jest również bawialnia, także w razie braku pogody co w te wakacje jest niestety stałym zjawiskiem - jest to dobre myślę rozwiązanie. Poza tym miejscowość bardzo przyjemna :)

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

28 lip 2011 - 15:59:58

A moze ktos cos polecic w woj. podlaskim? Rajgrod, Augustow ? jakies tanie domki, pole namiotowe? blisko jeziora :)

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

28 lip 2011 - 16:05:25

1.Kwatera prywatna, pensjonat MEGI
2. Władysławowo
3. http://www.letnik.pl/Megi-Wladyslawowo_id1802 Władysławowo ul.Kwiatowa 23
4.27,50zł (doba bez wyżywienia)

-serdecznie polecam,byłyśmy z koleżankami w tym roku, piękny,nowowyremontowany pensjonat,ładne,czyste pokoiki,duża łazienka,lodówka i mikrofalówka na korytarzu,właściciele mili,pozwalali korzystać ze swojej kuchni, z tyłu miejsce zabaw dla dzieci oraz miejsce na ognisko/grila, 10min do centrum,jakieś 20min na plaże,cicho spokojnie :)

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

29 lip 2011 - 13:30:53

Poszukuje kwatery dla 4 osob, w Mrzezynie, Kołobrzegu, Miedzyzdrojach
Maksymalnie do 35 zł od osoby.
Inne miejscowosci tez moga byc, tylko zeby bylo jak najblizej Dolnego Slaska

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

06 sie 2011 - 12:24:50

Hej. szukam taniego noclegu na dwóch osób nad morzem. poza władysławowem i helem. moze byc łeba, mielno, krynica zdrój , kąty rybackie i okolice tych miejscowości. może macie cos fajnego . proszę o pomoc. w terminie od 15 sierpnia do 20 sierpnia.

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

06 sie 2011 - 12:30:16

a ja co roku jeżdzę nad morze za darmo, tj. wymieniamy sie domami , mama mieszka koło Żywca nad jeziorem i ktoś do niej przyjeżdza z nad morza, a my jedziemy do nich , w tym roku jade do Kołobrzegu, jeżeli ktoś chciałby sie wymienic na przyszły rok to poprosze o informację

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

06 sie 2011 - 12:36:39

czy któraś może coś powiedzieć o ośrodku Syrena w Mielnie? interesuje mnie jak wyglądają posiłki <smaczne?> , korzystanie z basenu, jacuzzi, sauny <ile się chce?>

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

06 sie 2011 - 16:17:23

ZAPRASZAMY DO SARBINOWA
NA DŁUGI WEKEND ORAZ WCZASY RODZINNE
POSIADAMY WOLNE TERMINY W CZYŚCIUTKICH PRZYTULNYCH POKOJACH , ORAZ DOMKACH
OŚRODEK
położony jest 10 minut drogi od Morza Bałtyckiego. i szerokiej plaży To idealne miejsce do wypoczynku dla osób poszukujących ciszy i spokoju z dala od miejskiego hałasu i gwaru.
To także wspaniałe miejsca dla rodzin z małymi dziećmi.
Ogrodzony, bezpieczny teren, wyposażony w plac zabaw pozwala najmłodszym przez cały okres pobytu spędzać czas na świeżym powietrzu

Na terenie osrodka jest plac zabaw dla dzieci z dużą trampoliną , pole do siatkówki , parking dla gości , altanki ogrodowe , oraz kominek
ZAMÓW JUŻ DZIŚ
galeria i cennik na www.owzagiel.com.pl



NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy

11 sie 2011 - 17:01:23

NIE POLECAM noclegu w Ustce na ulicy Jana Kilińskiego 8a( Pokoje u Alicji).Pokój rezerwowany trzy miesiące wcześniej a po przyjeździe okazuje się że cena niestety zmieniła się na wyższą i to o 20%. Taras na którym według zapewnień właścicielki można było sobie wypocząć siedząc pod parasolem w rzeczywistości okazał się pustą betonową przestrzenią(bez jakiegokolwiek sprzętu).Pokój dwuosobowy to w rzeczywistości jedynka(dodatkowe łóżko sprawiło że jedna osoba miała problem się poruszać a co dopiero dwie - klaustrofobie murowana ! Naprawdę nie polecam ! Szukajcie uczciwszych ludzi !

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zabrać coś jeszcze?