Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wakacje last minute

12 lip 2011 - 10:23:06

ja jechałam last minute, jednak chyba ze 2 tyg wczesniej wyjazd byl kupiony. wiec nie bylo zadnych problemow :)

wakacje last minute

12 lip 2011 - 10:23:31

ja bylam w Turcji ale rezerwowalam duzo wczsniej - i wyszlo mnie taniej niz na lasta :) I turcje szczerze polecam ;) !! i WCALE NEI JST TAK BRUDNO ;P

teraz szukamy ofert na zime przyszla ;) tez z duzym wyprzedzeniem, bo spokojnie z kasa mozna odlozyc ;)

wakacje last minute

12 lip 2011 - 10:26:27

ja dopiero wróciłam z lasta z moim chłopakiem oferte mieliśmy naprawdę niesamowitą :) ja wykupiłam lasta tydzień przed wylotem do Egiptu więc miałam czas i też płaciłam gotówką w biurze więc nie wiem jak z przelewami ja byłam na 2 tyg :)

wakacje last minute

12 lip 2011 - 10:28:20

ale nie ma lastow w tym roku
chyba ze z wylotem ze szczecina lub poznania ;/

wakacje last minute

12 lip 2011 - 10:36:11

Ja byłam ale z 10 lat temu, chociaż dużo się chyba nie zmieniało:)
Kupiłyśmy wycieczkę na jakieś 3 dni przed wylotem, wyjazd byl bardzo udany, ze strony organizacyjnej dobrze jak każda inna wycieczka.
Przy takim wyjeździe największym utrudnieniem jest to, że decydujesz się na kilka dni przed wylotem, jest ograniczona ilość miejsc, więc ciężko dostać coś dla więcej niż 2 osób(ale można znaleźć- my leciałyśmy w 4) i trzeba dostosować się do miejsca wylotu(my musiałyśmy jechać na drugi koniec Polski do Katowic, a jak kupujesz normalnie wycieczkę to wybierasz z którego lotniska), no i dobrze być elastycznym jeśli chodzi o miejsce wyjazdu, bo możesz sobie wymarzyć Kanary a pani Ci powie że o polowę taniej jest akurat Kreta no to warto wziąć tańszy:)

wakacje last minute

12 lip 2011 - 10:39:29

w tamtym roku na lastach kupilismy z narzeczonym oferte do Egiptu na tydzien :) i bylismy bardzo zadowoleni.

wakacje last minute

21 lip 2011 - 14:17:18

I na prawdę można za wycieczkę dla 2 osób np na majorkę zapłacić jedynie 1300zł za tydzień pobytu? Sorki za tak banalny przykład, ale sprawdzałam w biurze TUI w necie i tyle mi wyszło... aż się wierzyć nie chce że tak niewiele.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-21 14:17 przez kasiula2.

wakacje last minute

21 lut 2012 - 16:45:43

Jeśli jesteś z Warszawy to odwiedź centrum ofert last minute na
świętokrzyskiej, tudzież zapisz się na newsletter. Można bardzo często
prawdziwe perełki trafić.

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 5/5

wakacje last minute

25 sty 2013 - 15:29:38

Cóż, ja byłam na wczasach w Egipcie, bo przypadkiem znalazłam tanią ofertę na stronie spokojnewakacje.pl Muszę przyznać, że było całkiem przyjemnie chociaż doszłam do wniosku, że Egipt nie jest jednak krajem który odpowiadałby moim gustom.

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

wakacje last minute

10 lip 2013 - 16:51:42

Przemyślcie czy wyjazd zagraniczny ma sens... My będziemy tutaj - http://www.zielonapolana.com.pl/ Kort, basen, atrakcje, a wszystko za grosze...
Na pewno nie będziemy ryzykować wyjazdu za granicę, tym bardziej, że przecież Polska jest najpiękniejsza ;-)

wakacje last minute

10 lip 2013 - 17:00:08

ja w zeszłym roku byłam na last minute, w tym roku też się wybieram. Musisz pamiętać, ze w internecie szybko te oferty znikają i trzeba decydować sie szybko :).

Wybierasz wyjazd, rezerujesz, wpłacasz zaliczkę, dostajesz dokumenty podpisujesz, odsyłasz, płacisz reszte i wysyłasz potwierdzenie :). Odbierasz na lotnisku bilety i witajcie wakacje :). Jak coś chciałabyś jeszcze wiedzieć to priv :)

wakacje last minute

10 lip 2013 - 17:03:04

Ja byłam na Rodos w połowie czerwca tego roku,leciałam z Itaką płaciliśmy 1350zł za osobę:)

wakacje last minute

13 sie 2013 - 09:13:14

idź do biura podróży, najlepiej jakiegoś sprawdzonego i po prostu spytaj o wszelkie szczegóły. Ja sama jeżdżę z Salt Travel, bardzo często last minute bo jest po prostu taniej i w sumie co roku jesteśmy zadowoleni :)

wakacje last minute

13 sie 2013 - 09:34:56

Cytat
malenkaa22
tez chce sie wybrac ale z chlopakiem ;) , jestem ciekawa opinii. Wiem tylko ze odradzaja Turcje,Portugalie, Tunezje bo tam brudno..

No nie wiem, kto wcisnął do jednego wora Tunezję, Turcję i Portugalię. Portugalia ma standardy europejskie więc tak jak hiszpania, włochy jest czysta :) A w Tunezji czy Turcji to mieszkańcami są brudaski, ale bez przesady. Sanepidem nie jesteś przecież :)

Polecam wyspy kanaryjskie - wszystkie, szczególnie Furteventure. Ale jeśli lecisz pierwszy raz, to może wyspy Greckie?

Z lastami to nie jest zadna filozofia, idziesz do biura, wybierasz ofertę z last minute (chociaż odparu lat nie ma już typowych lastów) i lecisz. To czy lecisz za 2,3 dni czy tydzien zalezy od wylotów do danego hotelu.
Nie wiem jak jest z przelewami ale mozesz przeciez placic kartą i na miejscu transakcja bedzie zaakceptowana.

A tam no co robisz? opalasz się, zwiedzasz jesli chcesz, są wycieczki fakultatywne, możesz wynająć auto i sobie zjedzić daną miejscowośc :)
Cytat
kasiula2
I na prawdę można za wycieczkę dla 2 osób np na majorkę zapłacić jedynie 1300zł za tydzień pobytu? Sorki za tak banalny przykład, ale sprawdzałam w biurze TUI w necie i tyle mi wyszło... aż się wierzyć nie chce że tak niewiele.
yhy już to widzę.. bez wyżywienia, w standarcie 3* ;) Nie skusiłabym się ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-13 09:36 przez shumii.

wakacje last minute

13 sie 2013 - 16:45:09

Last minute to fajna opcja, bo często wyjazdy można kupić za niewielkie pieniądze. Ale nie zawsze. Jakby ktoś z Was był zainteresowany wyjazdami studenckimi, to piszcie! Niedawno temu zostałam Ambasadorką Student Travel i dysponuję kodami zniżkowymi na wyjazdy :) A oferty są ciekawe, w różne miejsca, all inclusive. Lista wyjazdów dostępna pod linkiem: http://student.travel.pl/wyjazdy-studenckie
Więcej informacji mogę podać na priv :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

węgry