Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

zakupy internetowe

22 minut temu

Budowa domu

26 minut temu

Projekt wnętrza

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wakacje last minute

23 cze 2011 - 19:42:45

hej dziewczyny, w tym roku chce sie wybrac z kolezankami na wakacje gdzies za granice z oferty last minute. pytanie do was: byla ktoras na takim czyms? jak to wyglada? zazwyczaj wyjazd jest na drugi, trzeci dzien, wiec jak zaplacic w tak szybkim czasie (przelewy dochadza na drugi dzien zazwyczaj przeciez), jest ktos kto ogarnia cala ta wycieczke czy jestesmy zdane same na siebie? itd pomozcie:)

wakacje last minute

23 cze 2011 - 19:44:02

tez chce sie wybrac ale z chlopakiem ;) , jestem ciekawa opinii. Wiem tylko ze odradzaja Turcje,Portugalie, Tunezje bo tam brudno..

wakacje last minute

23 cze 2011 - 19:46:36

ja wykupiłam lasta w środę, a lecimy w niedzielę :) byłam w biurze i płaciłam gotówką, więc nie wiem jak to z tymi przelewami jest :) chyba, że można im wysłać potwierdzenie przelewu? nie wiem sama :)
co do Turcji- szczerze polecam :) Byłam i na pewno jeszcze kiedyś tam polecę, bo strasznie mi się podobało :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-23 19:47 przez zakupoholiczka_93.

wakacje last minute

23 cze 2011 - 19:46:51

last minute to normalna wycieczka, tylko last ;)
równie dobrze mogłaś ją wykupić 3 miesiące temu. last minute to po prostu ostatnie miejsca- dla biur podróży lepiej je wyprzedać niż jechać ze zbyt małą grupą :)

jeśli chodzi o warunki- wszystkiego dowiesz się w biurze podróży

wakacje last minute

23 cze 2011 - 19:47:18

ja bylam rok temu z Mama w Grecji. poszłyśmy do neckermanna i tam pokazali nam oferty. Płaciłyśmy na miejscu w biurze. Wyjazd był 2 dni później:) w tym roku też planujemy gdzieś jechać

wakacje last minute

23 cze 2011 - 19:49:32

Cytat
malenkaa22
tez chce sie wybrac ale z chlopakiem ;) , jestem ciekawa opinii. Wiem tylko ze odradzaja Turcje,Portugalie, Tunezje bo tam brudno..
byłam w Tunezji i nie wiem skąd ta opinia że jest brudno. Polecam, bo było pięknie i mam cudowne wspominania!!

wakacje last minute

23 cze 2011 - 19:50:03

no dziewuchy..:(
ale w sumie nigdy nie bylam na wycieczce z biura podrozy i nie mam pojecia na czym to polega..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-23 19:51 przez keshi.

wakacje last minute

23 cze 2011 - 19:53:37

Cytat
keshi
no dziewuchy..:(
ale w sumie nigdy nie bylam na wycieczce z biura podrozy i nie mam pojecia na czym to polega..
no na czym polega, na wyjeździe :p
ja też nie byłam no ale na logikę- jedziesz z grupą i potem robisz co chcesz- przewodnik jest zapewniony, możesz wykupić wycieczki fakultatywne (czasami nie ma żadnych w cenie) i wtedy korzystasz z "opieki" przewodnika. Jak nie chcesz- robisz co Ci się żywnie podoba:)

wakacje last minute

23 cze 2011 - 19:54:50

ja znalazlam oferte last na allegro ;p 3lata temu :) i bylismy z chłopakiem w Egipcie :) było super :)))

zadzwonilam do biura itd musielismy w ten sam dzien wplacic cala kwoto i wyslac faksem potwierdzenie oni nam przesłali umowe :) musielismy ja podpisac i odeslac i tyle :)))

pare dni pozniej bylismy juz w Egipcie :)

wakacje last minute

23 cze 2011 - 19:54:55

Ja byłam w zeszłym roku na wycieczce last minute w Hiszpanii,z Itaki. Wyjazd był chyba za 6 dni,więc pieniądze spokojnie doszły :) Nie zawsze trzeba jechać za 2,3 dni,czasami są oferty last,ale np za 10 dni albo nawet 2 tygodnie :)

wakacje last minute

23 cze 2011 - 20:00:20

a jak wyglądaja mnie wiecej ceny ?

wakacje last minute

23 cze 2011 - 20:04:34

Cytat
ptasieMleczko77
a jak wyglądaja mnie wiecej ceny ?
oj ceny to są różne- wszystko zależy od tego:
- gdzie jedziesz
- z jakim biurem podróży
- jaki standard hotelu
- jakie wyżywienie
- i pewnie miliard innych czynników

z tego co zauważyłam najtaniej jest w Itace - mój brat był z nimi 2 razy i wracał bardzo zadowolony
ceny trzeba sprawdzać już na stronach biur/ w siedzibach biur

wakacje last minute

24 cze 2011 - 08:37:25

ceny lastów są z dnia na dzień coraz niższe, aż do dnia wylotu lub wcześniejszego wysprzedania ofert :) Zależy też ile osób leci, jaki pokój będzie. Ale, moim zdaniem, każdy może znaleźć coś na własną kieszeń jeśli tylko usiądzie i spokojnie poszuka sam lub przejdzie się do biura podróży, bo tam zawsze chętnie pomogą :)

wakacje last minute

12 lip 2011 - 10:17:27

W kwestii samych cen dobrze napisała ilayla. Poza tym - nie zmienia to faktu, że do wyprawy na last minute i tak trzeba się wcześniej przygotowywać bo w jeden czy dwa dni tak naprawdę nie załatwi się niczego konkretnego. A jesli w internecie szukacie lasta to na tej stronce sa same właśnie takie oferty - z tym, że wszsytkie all inclusive. A nie wiem na jakie przy tego typu wyprawach oferty się decydujecie.

wakacje last minute

12 lip 2011 - 10:19:43

Niektóre oferty last minute masz już nawet 3,4 tygodnie wcześniej. W niektórych biurach podróży już są nawet na wrzesień, bo się dowiadywałam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy