Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

7 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wakacje last minute

23 cze 2011 - 19:42:45

hej dziewczyny, w tym roku chce sie wybrac z kolezankami na wakacje gdzies za granice z oferty last minute. pytanie do was: byla ktoras na takim czyms? jak to wyglada? zazwyczaj wyjazd jest na drugi, trzeci dzien, wiec jak zaplacic w tak szybkim czasie (przelewy dochadza na drugi dzien zazwyczaj przeciez), jest ktos kto ogarnia cala ta wycieczke czy jestesmy zdane same na siebie? itd pomozcie:)

wakacje last minute

23 cze 2011 - 19:44:02

tez chce sie wybrac ale z chlopakiem ;) , jestem ciekawa opinii. Wiem tylko ze odradzaja Turcje,Portugalie, Tunezje bo tam brudno..

wakacje last minute

23 cze 2011 - 19:46:36

ja wykupiłam lasta w środę, a lecimy w niedzielę :) byłam w biurze i płaciłam gotówką, więc nie wiem jak to z tymi przelewami jest :) chyba, że można im wysłać potwierdzenie przelewu? nie wiem sama :)
co do Turcji- szczerze polecam :) Byłam i na pewno jeszcze kiedyś tam polecę, bo strasznie mi się podobało :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-23 19:47 przez zakupoholiczka_93.

wakacje last minute

23 cze 2011 - 19:46:51

last minute to normalna wycieczka, tylko last ;)
równie dobrze mogłaś ją wykupić 3 miesiące temu. last minute to po prostu ostatnie miejsca- dla biur podróży lepiej je wyprzedać niż jechać ze zbyt małą grupą :)

jeśli chodzi o warunki- wszystkiego dowiesz się w biurze podróży

wakacje last minute

23 cze 2011 - 19:47:18

ja bylam rok temu z Mama w Grecji. poszłyśmy do neckermanna i tam pokazali nam oferty. Płaciłyśmy na miejscu w biurze. Wyjazd był 2 dni później:) w tym roku też planujemy gdzieś jechać

wakacje last minute

23 cze 2011 - 19:49:32

Cytat
malenkaa22
tez chce sie wybrac ale z chlopakiem ;) , jestem ciekawa opinii. Wiem tylko ze odradzaja Turcje,Portugalie, Tunezje bo tam brudno..
byłam w Tunezji i nie wiem skąd ta opinia że jest brudno. Polecam, bo było pięknie i mam cudowne wspominania!!

wakacje last minute

23 cze 2011 - 19:50:03

no dziewuchy..:(
ale w sumie nigdy nie bylam na wycieczce z biura podrozy i nie mam pojecia na czym to polega..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-23 19:51 przez keshi.

wakacje last minute

23 cze 2011 - 19:53:37

Cytat
keshi
no dziewuchy..:(
ale w sumie nigdy nie bylam na wycieczce z biura podrozy i nie mam pojecia na czym to polega..
no na czym polega, na wyjeździe :p
ja też nie byłam no ale na logikę- jedziesz z grupą i potem robisz co chcesz- przewodnik jest zapewniony, możesz wykupić wycieczki fakultatywne (czasami nie ma żadnych w cenie) i wtedy korzystasz z "opieki" przewodnika. Jak nie chcesz- robisz co Ci się żywnie podoba:)

wakacje last minute

23 cze 2011 - 19:54:50

ja znalazlam oferte last na allegro ;p 3lata temu :) i bylismy z chłopakiem w Egipcie :) było super :)))

zadzwonilam do biura itd musielismy w ten sam dzien wplacic cala kwoto i wyslac faksem potwierdzenie oni nam przesłali umowe :) musielismy ja podpisac i odeslac i tyle :)))

pare dni pozniej bylismy juz w Egipcie :)

wakacje last minute

23 cze 2011 - 19:54:55

Ja byłam w zeszłym roku na wycieczce last minute w Hiszpanii,z Itaki. Wyjazd był chyba za 6 dni,więc pieniądze spokojnie doszły :) Nie zawsze trzeba jechać za 2,3 dni,czasami są oferty last,ale np za 10 dni albo nawet 2 tygodnie :)

wakacje last minute

23 cze 2011 - 20:00:20

a jak wyglądaja mnie wiecej ceny ?

wakacje last minute

23 cze 2011 - 20:04:34

Cytat
ptasieMleczko77
a jak wyglądaja mnie wiecej ceny ?
oj ceny to są różne- wszystko zależy od tego:
- gdzie jedziesz
- z jakim biurem podróży
- jaki standard hotelu
- jakie wyżywienie
- i pewnie miliard innych czynników

z tego co zauważyłam najtaniej jest w Itace - mój brat był z nimi 2 razy i wracał bardzo zadowolony
ceny trzeba sprawdzać już na stronach biur/ w siedzibach biur

wakacje last minute

24 cze 2011 - 08:37:25

ceny lastów są z dnia na dzień coraz niższe, aż do dnia wylotu lub wcześniejszego wysprzedania ofert :) Zależy też ile osób leci, jaki pokój będzie. Ale, moim zdaniem, każdy może znaleźć coś na własną kieszeń jeśli tylko usiądzie i spokojnie poszuka sam lub przejdzie się do biura podróży, bo tam zawsze chętnie pomogą :)

wakacje last minute

12 lip 2011 - 10:17:27

W kwestii samych cen dobrze napisała ilayla. Poza tym - nie zmienia to faktu, że do wyprawy na last minute i tak trzeba się wcześniej przygotowywać bo w jeden czy dwa dni tak naprawdę nie załatwi się niczego konkretnego. A jesli w internecie szukacie lasta to na tej stronce sa same właśnie takie oferty - z tym, że wszsytkie all inclusive. A nie wiem na jakie przy tego typu wyprawach oferty się decydujecie.

wakacje last minute

12 lip 2011 - 10:19:43

Niektóre oferty last minute masz już nawet 3,4 tygodnie wcześniej. W niektórych biurach podróży już są nawet na wrzesień, bo się dowiadywałam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NOCLEGI NAD MORZEM- Zbiorczy